Partyflock
 

Verslag van Decisions, 27 februari 2010

anoniem gepubliceerd op
Decisions
FeestDecisions · The garden of house
Datumzaterdag 27 februari 2010
LocatieMarcanti
Party report Decisions The Garden of house 27 februari 2010 Marcanti Amsterdam (is ook te lezen op djguide.nl…)

Heerlijk weer eens naar de Marcanti….een feest van Decisions,dát was lang geleden voor mij! Mijn 1ste stapjes in partyland waren 6 jaar geleden (dacht ik,ben even de tel kwijt) en mijn 1ste échte feestje was bij Decisions in de Marcanti…dat weet ik nog wel heel zeker. Daarna was ik er bijna elk weekend te vinden, helemaal verkocht dus aan deze club én aan deze organisatie. Nadat de club een hele poos gesloten was en uiteindelijk weer open ging ben ik daar nog zelden wezen feesten omdat ik zoveel andere clubs aan het “ontdekken” was en omdat mijn full time job en full time moederschap het niet altijd toe lieten om elk weekend weg te gaan. Niks erg….het leven bestaat uit keuzes maken en heb ik toen gedaan.

Maar deze zaterdag was het dan zover ik ben weer zoals vanouds gaan feesten daar in de Jan van Galenstraat. Mijn 2 vriendinnen gingen heerlijk mee dus dat maakte mijn stapavondje weer helemaal compleet. Ook heerlijk dat ze mee gingen want ik ben nou eenmaal geen held om zo in mijn eentje daar in Amsterdam een parkeerplekje te zoeken en vervolgens na het feestgedruis weer alleen naar mijn auto te moeten lopen. Normaal heb ik daar geen last van maar in Amsterdam…wil ik liever niet alleen over straat. Het is een blijft ook een klein drama om je auto “kwijt” te raken daar…dat weten we allemaal…maar als je nét even weet hoe je moet rijden en valt het wel mee, zei m’n vriendin! Nou oké…mocht zij mijn levende tomtommetje zijn! Na een gezellig koffie-uurtje en nadat we alle updates in ons privé leventje uitvoerig hadden besproken werd het toch weer sneller tijd om te gaan. Drie meisjes bij elkaar en drie meisjes die elkaar een poosje niet gezien hebben…tja, dat is natuurlijk meteen een klein kippenhokje, maar wel een heel gezellig kippenhokje, hoor! Maar ik ben meestal degene die er plots de vaart in zet want ik wil niets missen van het feestje, wat betekend dat we meestal heerlijk op tijd weggaan! Deze keer een pietsie later want de updates waren erg lang en erg grappig van elkaar dus vertrokken we om 22.45 uur vanuit Osdorp. Dat is zowat aan de overkant van de Marcanti dus duurde de “reis” niet lang gelukkig. Nou is het zo dat er wel eens wat veranderd aan de weg of dat er opeens een weg is afgesloten als je er een poos niet bent geweest maar mijn vriendin wist de weg… Jan van Galenstraat…voor de brug (of was het nou over de brug?) rechts en dan op een gegeven moment naar links…naar links Patries, naar links hoor, zei ze tussen het kwebbelen door. Oké, ik ben een brave bestuurder dus deed precies wat ze zei…! Wat gek dacht ik nog, dit is een zebrapad toch…nee ik moest toch écht links, tussen de palen door zei ze. Toen keek ze zelf ook maar even en we schoten met z’n 3 in de lach want ik moest van haar dus écht over het zebrapad zo de stoep op rijden,pfffff! Daar stond ik dan, met mijn gele stoere race monster overdwars op de weg. op het zebrapad tussen de palen! Wat een bak zeg…mijn levende tomtommetje was héél even in de war, het was de volgende afslag links! Volgens mijn vriendin was het “toen vroeger” écht zo dat we hier in konden rijden, bleef ze dapper volhouden, haha! Gelukkig was het stil op de weg en maar heel weinig mensen hebben onze stunt gezien. Wat een lol kan je al hebben voordat je feestje begint, toch? Ik kan er wel de lol van inzien in ieder geval.

Gelukkig vonden we al heel snel inderdaad een pracht parkeerplekje in een rustige woonwijk, onder een lantaarnpaal vlak bij de brug heb ik mijn stoere bolide veilig achter gelaten en keurig een kaartje getrokken bij de parkeermeter. Het was nog 5 minuutjes lopen naar de Marcanti dus het feest kon bijna beginnen. Daar aangekomen stonden er al meer partypeepz in de rij te wachten. Poeh, dat was ook lang geleden dat ik in de rij moest wachten voordat ik naar binnen kon. Ook meteen een nostalgie gevoel want zo was het “toen” ook altijd als er een feest van Decisions was. Bijna altijd een rij tot voorbij de Febo…net zoals nu dus. Dat zegt al dat feestjes van Decisions erg geliefd zijn, denk ik want er staat niet voor niets zo rij. Niks erg dat wachten…was best gezellig in de rij want iedereen komt om te feesten dus iedereen is goed gemutst. Betrekkelijk snel waren we aan de beurt en kon ik mijn uitdraai geven van mijn mailtje van DjGuide om te bewijzen dat ik de party reporter was met mijn +1 gast. Helaas voor mijn andere vriendin moest zij nog een kaartje kopen want het was een spontane last minute beslissing van haar om ook mee te gaan. We vonden het wel aan de prijzige kant…30 euro voor ’n kaartje aan de deur…maar ja, zo is het nou eenmaal als je aan de deur nog een kaartje moet kopen. Tot mijn verbazing kregen ik en mijn +1 gast een VIP bandje aangereikt…nou dat was een verrassing voor mij. Wat een service zeg….en wat was ik blij achteraf met dat bandje want het was goed toefen daar op de VIP. Het was namelijk erg druk en erg warm in de main en de verkoeling van de ventilatoren daar in de VIP…zalig gewoon! Eenmaal binnen verliep alles vlotjes en netjes bij de portiers, bij de garderobe en bij de muntjesverkoop. En wat was het in de gang al druk met feestneusjes en wat klonk het nu al lekker…die heerlijke sounds van de draaiende dj. Ook hier weer een hoop bekenden van mij dus ook hier begon ik maar meteen met m’n gedag-kus-knuf-rondje aan al mijn party vriendjes en dat zijn er nou eenmaal veel…. Geeft niks, ik vind dat altijd wel gezellig al die bekende party peepz en probeer niemand voorbij te lopen!

Ik was, zoals ik al eerder zei, lang niet meer wezen feesten daar in de Marcanti dus wilde ik eerst even rond kijken én natuurlijk naar de toilet want ik ben een blijf een meisje en volgens zeggen moeten die altijd eerst plassen voordat het echte feest kan beginnen. Niks veranderd daar boven bij de wc’s…alsof ik niet weg geweest ben,haha! Het balkon was er ook nog maar weet even niet zeker of je daar nog op mocht staan want ik ben daar niet wezen kijken. We zijn eigenlijk meteen maar naar de main stage gegaan want dj Melvin Warning stond te draaien lazen we op de time table in de gang. Helemaal heerlijk hoe deze kanjer stond te draaien trouwens. Zoals altijd was het weer een feest op zich om naar hem te kijken en te luisteren want hij is zo enthousiast met zijn “werk” bezig dat de vonken er vanaf schieten! Ik heb van je genoten Melvin…Super set! Ik heb zalig op het podiumpje gedanst midden in de zaal…want wat was het druk en warm in de zaal. Kan natuurlijk ook niet anders met zo’n topper achter de dj booth maar toch…Het was wel opletten op dat podiumpje hoor….want te lang je voeten op 1 plek laten staan en je zat vastgeplakt door al dat gemorste drinken denk ik. En het was nogal smal, haha! Maar goed….ik ben nogal een bewegelijk tiepje als ik lekker uit mn bolletje ga dus dat kan ook aan mij hebben gelegen maar ik had het gevoel dat ik wel heel goed moest opletten om er niet af te vallen. Zou ook niet zo fijn zijn want de vloer lag boordevol platgetrapt plastik bekers en glazen flesjes heel al dan niet stuk gevallen.

Dit is niet de organisatie aan te rekenen natuurlijk…begrijp me niet verkeerd…zij kunnen hier niets aan doen*

Ben er absoluut mee eens als men zegt. *waar moet je het dan laten?* want er waren geen tafels ofzo waar je het netjes neer kon zetten. Weet 1 2 3 ook geen andere oplossing dan maar laten vallen die bekertjes en flesjes maar fijn was het niet soms. struikelde best vaak over de te vele stuk getrapte plastik/flesjes massa. maar goed ik herinner me nu plots dat dát toen ook al altijd een "probleem" was in de Marcanti. óveral stukgetrapt plastik en flesjes om je nek over te breken, máár de sfeer van “toen” was er nog steeds op dit Decisions feest. die is gelukkig nooit weggegaan! Helemaal geweldig….

Wel 'n beetje jammer dat er vaak die soort van zoeklichten o.a. de zaal in schenen. pffff. snap niet helemaal waar dat nou voor was. duurde ook best lang steeds naar mijn mening. Kan ook aan mij hebben gelegen want ik heb nou eenmaal een hekel aan felle lampen en bv stroboscoop licht tijdens een feestje. misschien diende voor een filmpje maken ofzo? De lazershow was wel schitterend moet ik zeggen. prachtig die kleuren rood en groen steeds in allerlei vormen. heel indrukwekkend steeds. Na al dat gedans op het podiumpje werd het even tijd voor een klein wandelingetje want ik had dj Kyran J., Triple MMM en Maximo ook in de line-up gezien. Zij zouden draaien in de Clubbing Area dus wilde ik naar de zaal lopen waar ik verwachtte dat het was, naast de Main Stage! Maar een beetje tot mijn verbazing was die zaal afgesloten. Wat waren ze in godsnaam met de zaal aan het doen naast de Main Stage? Dat heb ik ff niet mee gekregen, helaas! Dat vond ik “toen” een heerlijke zaal om te zijn. Snapte er even niet veel meer van want toen ik de Clubbing Area eindelijk "gevonden" had vond ik dat "zaaltje" wel wat smalletjes en klein hoor. poeh. wij feestneusjes konden zo de cd'tjes/plaatjes van dj zelf omdraaien cq aan stoten omdat de "dj booth" het verlengde van de bar was. Moest dus wel aan dat kleine gehalveerde zaaltje/rokersruimte wennen eerlijk gezegd en de dj's ook volgens mij want tijdens het draaien moest er wel goed opgelet worden of de uit hun dak gaande party peepz in dat smalle zaaltje niet "de booth" per ongeluk steeds aan gingen stoten. maar super opgelost toppers van dj’s, ik heb geen foutje gehoord! Maar als ik héél eerlijk mijn mening even mag geven. had ik het wel heel leuk gevonden als Kyran J. en Triple MMM ook een plekkie op de Main Stage hadden gekregen. maar dat is mijn eigen heel persoonlijke smaak natuurlijk zeg ik héél eerlijk! Toch weer sneller dan verwacht werd het voor ons tijd om te gaan. Mijn 2 vriendinnen en ik waren wat eerder dan gepland naar huis gegaan maar we hebben zeker genoten van dit feest van Decisions en de gezelligheid van deze avond. Alle respect naar alle dj’s die dit feest ook tot een succes hebben gemaakt natuurlijk…zonder hen was er geen feest! Het was ook weer fijn om ons nostalgie gevoel van “toen” weer even mee gemaakt te hebben. Samen met de aanwezige party peepz is er een heel mooi en zeer druk bezocht feest op de kaart gezet,denk ik! THX Jacky en A3 en Decisions crew. ik heb tóch *the good old days@Marcanti* heel even weer mogen herleven. Na de gebruikelijke flyers van Michel weer in ontvangst te hebben genomen, toen we naar buiten liepen, zijn we voldaan en rustig naar mijn stoere autootje gelopen en veilig en wel weer naar huis gereden….

Tot de volgende keer weer met een leuk party report over een ander leuk feestje!

Liefs,
Little star
Patricia!
-XxX-