Daar waar bij Armin Only de ingang een grote puinhoop was, was het dit keer stukken beter, de binnenkomst ging vrij vlot. De security bij de fouillering was zeer aardig en werd niet meteen boos toen ik nog per ongeluk een pen in m'n jas had laten zitten. Hier heb ik in het verleden wel eens een hele discussie over gehad. Ook de kluisjes gingen vlot en de sleutel was snel in the pocket. Rommel erin en gaan.
Bij de munten stond geen enkele rij, dus ook deze waren zeer snel in de portemonnee wat ook altijd lekker is. De prijs was ook stukken beter als bij Armin Only, dit keer waren er 4 munten voor 10 euro. Snel nog even naar de WC en door naar de muziek.
Wat meteen opviel was de rare indeling met zalen, en ook waren de zalen zeer klein. Ook waren er maar 3 van de 5 (beloofde) zalen aanwezig. Dit was vooraf natuurlijk al bekend, maar toch kun je de entree & "hal" niet meetellen in de zaal-telling. En als we toch op die tour zijn, waarom de rook-ruimte buiten ook niet meetellen joh? 6 zalen klinkt toch stuk beter dan nog als 5?
De Everybody- & Me-stage gepasseerd en op naar de You-stage. Hier was ATB al lekker aan het knallen, hier zouden we niet veel meer van mee kunnen pikken want het was al bijna de beurt Markus Schulz.
Wat een energieke set zette hij weer neer, nog beter als zijn set bij Armada @ ADE. Een heerlijke afwisseling tussen knallen en mooie rustige breaks. Met als hoogte punt, eigenlijk zijn hele set. Kan geen moment kiezen waarbij m'n plezier hét grootste was tijdens z'n set.
Toen was het de beurt aan Rank 1, hier heb ik vrij weinig van mee gekregen omdat ik vooraf al verwacht had dat het snel zou inkakken, snel vluchten dus. Even sigaretten kopen en nog wat zooi in het kluisje gooien. Vrij fris buiten bij de rookruimte, dat verklaard een hoop waarom iedereen lekker binnen rookte. En ik geef ze groot gelijk, wat was dat slecht geregeld. Ook toen de sigaretten weer in the pocket waren had de beveiliging niet veel verschil in deze mening, ook zij vonden het slecht geregeld.
Inmiddels een kwartier verder, snel even langs de Techo-stage, helaas was het op dat moment muzikaal geen hoogstandje.
Waar Armin bij Armada @ ADE nog een slaapwekkende set door de speakers blies, gevolgd door 3 dagen later een fenomenale set op Armin Only in België. Ook hier wist hij enorm te knallen, een van zijn betere sets die ik gehoord hebt van de nummer 1 DJ van de wereld.
Het laatste uurtje had ik het wel een beetje gehad met Armin en kakte het een beetje in. Wat me ook opviel was de enorme drukte tijdens Armin. Dit was op sommige momenten vrij irritant. Ook toen je af-en-toe drinken moest halen, boog het niet echt mee en was je soms genoodzaakt om te duwen. Je moet toch drinken, en zodra een klein stapje opzij teveel gevraagd is dan maar op de wat hardere manier. ze zouden het zelf ook prettig vinden als je er simpel langs mocht. Verder dikke thumbs up voor de sfeer, waar iedereen aan mee heeft gewerkt! Gelukkig kwam iedereen hier om te feesten met z'n allen, en niet om te vechten.
Daarna was het de beurt aan Richard Durand, wat een energieke set ook van hem. Lekkere platen keuze, soms wat rare overgangen. Maar gelukkig niet ingekakt tot het einde van de avond. Het laatste uurtjes werden de beentje wel wat moe en was een kleine pauze soms noodzakelijk. Maar als dat het ergste is, hoor je mij niet klagen. Integendeel, wat een geweldig feest.
Toch blijft het jammer dat Alda Events zo onduidelijk is naar z'n (potentiële) klanten. Op de een of andere manier voelen ze zich te goed te reageren op mails. Een winactie vlot te laten verlopen naar de regels van PartyFlock. Ook wordt elke kritiek op forums afgedaan als "zeiker" en/of "weet je hoeveel moeite er in een feest gaat zitten". Je weet wanneer je geld gaat vragen je kritiek gaat krijgen. Erg professioneel wordt er nogsteeds niet omgegaan met deze organisatie. Ook weet je dat je de laatste dagen voor een event vragen gaat krijgen van klanten, en kun je niet alleen je tijd besteden aan de aankleding e.d. Je zult je eigen moeten schikken aan je klanten, anders zul je het nooit redden in deze business. Hoe groot je arrogantie ook mag wezen. Zeker als je al kampt met een gezicht-probleem in de dance-scene. En keer op keer het steeds weer erger wordt. Tijd dat ze daar eens wat aan gaan doen.
Verder was het een topfeest, wat niet kwam door de organisatoren maar door de enorm dikke sets van de artiesten en de top sfeer van de bezoekers. Ook waren de visuals wel enorm dik, maar toch miste ik wat aan het decor o.i.d. Maar dat kon de pret niet drukken.
Kort op een rijtje nog dan maar:
++++++ Veel vrienden en bekende
++++++ Sfeer
++++++ Enorm dikke sets
++ Vuurwerk
++ Geen dommelsch bier
-- Rare indeling van zalen
-- "Maar" 3 zalen
-- Hoge entree prijs voor zo'n kleine zalen
-- Enorme kou als je ook maar béétje uit het publiek kwam om even te gaan pissen oid
Met dank aan ***




















