Partyflock
 

Verslag van Invitez, 8 november 2008

door , gepubliceerd op
Invitez
FeestInvitez · Zino style
Datumzaterdag 8 november 2008
LocatieCU Discotheek
Verslag INVITEZ 08-11-2008
Afgelopen zaterdag stond de eerste editie van de nieuwe “CU”op het programma, namelijk INVITEZ. Dit nieuwe concept is ontwikkeld door DJ SPINNER and The Beatrocker i.s.m. ‘t Vermaeck. Dit nieuwe concept is een doorstart op het CU concept wat de afgelopen maanden een neergang heeft laten zien in de bezoekersaantallen. Dit had naar mijn mening te maken met het feit dat de muziek veels te divers was (Trance, club, R&B, Jump- en hardstyle) en dat daardoor bezoekers teleurgesteld waren als een bepaalde stroming meer werd gedraaid dan de gewenste.
Om toch weer de mensen naar INVITEZ te krijgen is dit nieuwe concept ontwikkeld om samen met de resident DJ’s SPINNER en The Beatrocker namen uit te nodigen die al reeds op grotere feesten zoals DEFQON1, DECIBEL en Q-base gedraaid hebben. Bezoekers weten dan wat voor muziek ze voorgeschoteld krijgen. Hardstyle is op dit moment de stroming die bij het grotere publiek meer bekendheid zal krijgen en hier is dan ook goed op ingespeeld door Chaps en Rolay uit te nodigen.
Was zelf nogal benieuwd naar wat voor set ze neer zouden zetten en was zeker niet verkeerd. Veel eigen werk qua mix en performance! Daarna was het de beurt aan de Resident Dj van de Zino, DJ Francois. Deze heb ik al meerdere malen gehoord niet alleen bij de Zino, maar zeker ook bij andere feesten. Persoonlijk vond ik de set standaard. Hij speelde wel goed in op het publiek door een paar bekende nummers te laten horen maar ik had verwacht dat hij zich toch zou onderscheiden middels mix en overgang, dit was niet het geval.
Tenslotte was het de beurt aan de resident DJ ’s Spinner and The Beatrocker. Zij hadden de taak om het publiek na de set van Francois te laten knallen en dat is volgens mij aardig gebeurd. Ook zij speelde goed in op het publiek door verschillende stylen te laten horen (Italian) maar ook met de bestaande Hardstyle nummers waardoor er een wisselwerking ontstond met het publiek wat nog aardig aanwezig was. Tevens heb ik de mix van het nummer “Time” gehoord wat een extra dimensie gaf aan de avond. Als aanbeveling zou ik wel willen zeggen dat ze de combinatie zeker moeten aanhouden voor toekomstige feesten, omdat beide elkaar aardig aanvullen.

2 opmerkingen

 
Artiest Spinnerr
Waarschuw beheerder
"Als aanbeveling zou ik wel willen zeggen dat ze de combinatie zeker moeten aanhouden voor toekomstige feesten, omdat beide elkaar aardig aanvullen."

Welke combinatie ?
Waarschuw beheerder
Zoals in het privebericht aangegeven gaat dit vooral om oude en nieuwe nummers!! Een wisselwerking zal er dan ontstaan wat het alleen maar ten goede komt!