Partyflock
 

Verslag van Nature Zoo, 31 juli 2008

door , gepubliceerd op
Nature Zoo
FeestNature Zoo · Camping Party
Datumdonderdag 31 juli 2008
LocatieRaketbasis Pydna
Nature Zoo @ Nature One

Met o.a.: Jan Liefhebber, Wesdex, Dave Ellesmere, D'lectronique, Brad Tipp, Kyoshi, Neos Deos, Miss Sa'bien, Positive Electronics, James Nidecker, Ritzi Lee, Staas, Miss Tickle, Bart van Rijn, Chris TC, Elle, Fabio, Recovery Souns, Sven & Tettero and many more.

Woensdag 30 juli.
Na alle voorbereidingen was de grote dag daar. Het vertrekpunt naar de camping van Nature One lag bij de Lexion zo rond 12:00 uur. In totaal met acht auto's die volgeladen waren met spullen zoals: lampen, boxen, vlees, bbq, tenten, en andere toebehoren.
Een kleine 400 km later zou deze karavaan neerstrijken om vijf dagen lang host te zijn van Nature Zoo.

NU! & ADHD hadden voor deze gelegenheid de krachten gebundeld om een paar ongelofelijke dagen weg te gaan zetten. En na maanden voorbereiding konden we vier uur na aankomst in Duitsland de feesttent in volle glorie aanschouwen.
Vele handen maken licht werk. En met velen waren we. Vlak na het bewonderen van de NU! tent in volle pracht, dropen de eerste mensen al binnen om polshoogte te nemen en te schuilen voor de regen.

Het geluid bleef nog een extra nachtje slapen in de bus. Dus de eerste dag was (bijna) rustgevend. Rondom ons podium trokken de buren de registers al vroeg open om geluid te produceren. Wat na aandringen van de security toch heeel wat rustiger werd. Met een kleine 30 man bleven we gemoedelijk na praten over de reis gevolgd door de planning die het mogelijk zou maken deze NU! & ADHD tent in de picture te brengen.

De lucht klaarde op. En de nacht viel. Reden te meer voor alle betrokkenen om lekker onder de wol te kruipen na een lange dag.

Donderdag 31 juli.
Om 9:30 was iedereen vol op in beweging. Lichten en strobo's werden opgehangen. Geluid werd geplaatst. Zo dat we om 12:30 de eerste klanken uit de tent konden laten klinken. Veel van de betrokkenen waaronder mensen van Stug en Switch, stonden te popelen om te gaan beginnen.

De eerste Techno klanken klonken als muziek in onze oren. Zeker op Veld 13 waar het vergeven is van de veel zwaardere muzieksoorten als Speedcore, terror, hardstyle en Duitse hoempapa. Minimal om de geluidsinstalatie te laten wennen was de eerste Techno variant in het rijtje.
Dit tot Sinterklaas met zijn gevolg binnen wandelde "Neeture One"

De feesttent ging toen even los op Mannekoor Karrespoor. Mooi man. Was de meest toepasselijke tekst op dat moment. Het Campingleven staat bol van de humor. En die ligt er ook voor het oprapen.
Na de kleine toevoeging van Sinterklaas en zijn gevolg de drie koningen en de Village People. Was het 77 uur durend non stop feestje van start gegaan.

Toen de avond langzamerhand overging in de nacht hadden een kleine 300 mensen de dansvloer al verkend. En was het hoog tijd om de vrolijke of diepe minimal te gaan omzetten in pompende Techno. Miss Sa'bien was daar de uitgelezen persoon voor. Met haar schitterende uitstraling en dito platenkeuze ging de tent los.

De zijkanten van de feesttent gingen dicht, en de rookmachine vol open. Het gaf een mistig sfeervol geheel er voor terug. Mensen gingen los en in no time was zelfs de buitenkant van de tent volzet met dansende en joelende mensen. D'lectronique plakte na Miss Sa'bien het geheel aan elkaar.
Waar wederom de mensen helemaal los gingen. Zo rond 03:00 trok Dave Ellesmere alle registers open om de nacht op een passende manier af te sluiten. En kon iedereen terug kijken op een ongelofelijk geslaagde eerste dag op Nature Zoo.

1 opmerking

 
Waarschuw beheerder
mooi geschreven! ben niet heel veel bij jullie in de tent geweest maar heb er toch een paar uurtjes heerlijk staan dansen en kletsen, was erg gezellig! volgend jaar weer?!