Ik ben al vrij . *Wrijf het er nog maar meer in *.Nee joh, ik zit niet achter Alex aan .Nu zins kort weer single, na twee maandjes, ik was te close volgens hem met 'n ander .Dus nu maar de feestjes weer met vrienden en vriendinnen plannen .
Oh met bowlen?Ah meis, wees gerust heeft niets met jou te maken.Had gewoon 'n afspraak met de fysio(Valt helaas wel vaker op gym, anders mis ik handel).
mogen je vriendinne niet weten dat je naar de fysio bent dan? volgens hun was je thuis een boterhammetje eten. In een smsje.
Het lijkt mij dat als je 'n half uurtje over heb 'n boterhammetje thuis eet.
Maar ach, ben jou geen verklaring schuldig!Enige wat ik d'r over kwijt wil is dat het absoluut niets met jou te maken heeft, dat mocht je willen zo belangrijk ben je absoluut niet!Ciao!