ik ben hardcore hooligan en das niet sociaal dus ik ben niet sociaal dus stem ik rechts.hehehehehehe enne stefan tja die snapt het nog niet allemaal dus die denkt gewoon' ik ben echtshandig dus moet ik op een rechtse partij stemmen' hehehehe
Ik ben gold, behoorlijk sociaal en sta altijd aan de linkerkant op foto's, daarom stem ik ook groenlinks net als Damien
ehmz......... ik ben aso , daarom heeft mijn moeder mij ter adoptie gesteld... maar niemand wou me... toen hebben de nonnen van het SintPetersbürg klooster mij toch onder hun vleugels genomen... maar dat ging mis toen ze erachter kwamen dat ik een satan aanbidder was en in de kelder van de klooster allemaal kleine schaapjes in de muur hat vastgemetseld? ZOiets?
Hahaha, inderdaad ja, doe je goed HaRdCoReMilkyWay ! En was het gezellig daar in het klooster?
JA ik vond van wel... maar ik mocht niet aan me zelf zitten en ook niet met anderen "SPELEN" en dat van die schapen mocht blijkbaar ook niet... Terwijl ik het niet allemaal zelf had verzonnen hoor, ik had door de sleutelgat alles afgekeken van hoofdzuster Maria en den glazenwasser!
Politiek, tja wat moet ik daar nou over zeggen. Met de gemeenteraadsverkiezingen heb ik es globaal de programma's doorgenomen. Maar geen partij had onderwerpen in zijn programma die er echt toe doen.
Ik heb met de gemeenteraadsverkiezingen niet gestemd. Was er ook maar 1 partij geweest die - "DE FUN MOET WEER IN OUDE GLORIE HERSTELD WORDEN" - in hun programma hadden staan, haddden ze mijn stem gehad. gha!!
politiek ruleerd.. maargoed.. ik wil er nu ff niet een discussie over beginnen.. wil alleen ff kwijt dar die viezerd van een rosenmuller van mij mag hangen..
deze fotow is wel koel... en die aus hebbik wel meer aan.. is gewoon nog steeds super rielekst...
laatste aanpassing
(permanent verbannen)
Die Hard, ik mag tenminste stemmen. Word jij eerst maar eens 17 knul, en daarna 18, en dan nog 2 jaar wachten en dan mag jij ook stemmen.
En ik snap het misschien ni, maar jij kan helemaal niets. Is die kroket nou al een keer gelukt?
HAHAHHA armu DIE HARD... ik heb begrepen dat ook dat kroketjuh op een harde manier is doodgegaan...heheheh Kussieeeeeeeeee