Rijnfestival verplaatst naar betere en grotere locatie
In tegenstelling tot eerdere berichten zal het
Europakade Rijnfestival niet meer plaats vinden.
Het bestemmingsplan voor deze locatie zal gewijzigd worden door de bouw van een nieuw appartementencomplex, dit vermoeilijkt het proces voor een vergunning aanvraag.
Wat is de nieuwe locatie?
Inter-Events is al een geruime tijd bezig om een festival te organiseren op Recreatiegebied De Bijland,
1 km verwijderd van de Europakade. Op deze locatie is zelfs ID&T 8 jaar geleden bezig geweest om Thunderdome Outdoor te organiseren.
Dit werd toen tegen gehouden vanwege de smalle wegen voor de hulpdiensten.
Inmiddels is De Bijland wat veranderd en is er een heus strand ontstaan aan de andere kant van het gebied,
qua feest veranderd er dus niet veel, het terrein ligt 1 km verderop dan de Europakade, het bied betere parkeergelegenheden en de mogelijkheid om meerdere area's neer te zetten dus alleen maar positief.
Na vele maanden onderhandelen slaagt
Inter-Events er in een feest te organiseren waar vele liefhebbers jaren op hebben gewacht!
Internation Festival zal plaats vinden op zaterdag 28 juni 2008 van 13:00 tot 24:00 uur op Recreatiegebied De Bijland in Tolkamer.
Een festival met maarliefst 3 area’s waaronder één area met de volledige line-up die eigenlijk op het Rijnfestival zal komen, alleen maar snoeiharde Hardcore en Terror dus!
De volledige line up wordt nog niet bekend gemaakt, maar je kunt ervan uit gaan dat het eerste en enige festival in de Achterhoek met 3 area’s uitbundig gevierd gaat worden!
Kaarten zijn vanaf 1 februari verkrijgbaar bij
TicketService, Free Record Shops en de grotere Postkantoren.