ik snap het wel, maar de ervaring leert dat vvk lang niet altijd de liefhebbers zijn, meer de mensen die de hype hebben gehoord of zeker wilen zijn dat ze binnen komen, omdat ze weten dat ze anders misschien te laat zijn (omdat ze dronken zijn, laat willen aankomen etc).
Dat idee heb ik af en toe wel inderdaad, dat sommige mensen alleen op een hype afkomen, of ze het nu kennen of niet, en tijdens de avond om de haverklap moeten vragen: wie draait er (nu) eigenlijk?
Dat gevoel heb ik ook bij Trouw gehad, zeker tijdens de eerste maanden. Iedereen sprak van 'de nieuwe 11', waar je geweest 'moest' zijn. Dan krijgt een avond waarop Martyn een dikke dubstepset draait een heel ander sfeertje en staat de halve zaal te borrelen, zich afvragend waarom er van die rare muziek wordt gedraaid.
Gelukkig is de 'hype' er een beetje af lijkt het, want tijdens Viral Radio ADE had ik dat gevoel veel minder en ik denk dat het de 4e ook erg gezellig zal worden. Snap je punt wel Olaf, ben benieuwd hoe het uitpakt.
Niet dat 'non-liefhebbers' geen kans mogen krijgen om nieuwe muziek te ontdekken, maar sommige avonden kunnen 40 keer zo mooi zijn als je met alleen maar liefhebbers in een club staat.
(ben er hoe dan ook vroeg bij)