Partyflock
 
here
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
afgelast:

Sunday High

· Fuck The Line-up #7
300 × 129 · organisatie
Orange Events
georganiseerd door

HappydayZZ (binnen) op de kaart
Beesdseweg 1a
Culemborg
Nederland🇳🇱

Tickets Sunday High

Gratis entree!
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16

Line-up Sunday High

Statistieken

124Partyflockbezoekers
108Partyflockgeïnteresseerd
60 / 33·mannen / vrouwen
20.7Partyflockgemiddelde leeftijd
20.9Partyflockleeftijd mediaan
124·opmerkingen

124 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
okal afgelast wat een kk frats''eee
 
Waarschuw beheerder
nog een feest in HD dat afgelast is :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 10 maart 2009 om 11:04:
waarom worden alle feesten afgelast dan in HD?


Omdat ze de naam hebben veranderd, maar niet op hebben gegeven.. dus de vergunningen kloppen niet meer..

happydayzz is voorlopig dicht denk ik ..
Waarschuw beheerder
VOOR IEDEREEN DIE HET NOG NIET HEEFT GELEZEN...!!
Dit staat op de site van HD venue...:(

HappydayZZ sluit difinitief zijn deuren...
Teleurgesteld en terneergeslagen, woorden die binnen het team van de Happydayzz en allen die er misschien al van wisten gebruikt werden om de huidige benarde situatie waarin de Happydayzz verkeerd te beschrijven. Sinds het laatste gepubliceerde persbericht heeft het complete team van de Happydayzz alles op alles gezet om zo snel mogelijk weer open te kunnen en jullie, ‘onze’ hondstrouwe bezoekers en fans, weer te bieden wat de Happydayzz al sinds jaar en dag al doet: De allerbeste feesten geven voor jong en oud, feesten voor ieder wat wils!

De laatste weken is het team op alle mogelijke manier tegengewerkt door personen die graag hun “macht” gebruiken om hun zin te krijgen. In plaats van samen te zoeken naar een mogelijke oplossing is het team alleen maar tegen gewerkt op alle mogelijke manier. Alle juridische stappen die het team heeft ondernomen hebben niet mogen baten en heeft het team de woorden ‘we kappen ermee’ noodgedwongen in de mond doen leggen.

Toch neem je geen afscheid zonder wat ‘laatste woorden’ en wil het team van de Happydayzz bij deze de gelegenheid aangrijpen om een laatste ode te brengen aan de trouwe fans die de Happydayzz tot een waar succes hebben gemaakt, de verscheidene organisaties voor het geven van overweldigende feesten van jong tot oud, boekingskantoren, bar-, beveiligings-, parkeer-, licht- & geluids- personeel en niet te vergeten de DJ’s voor hun onuitputtelijke energie en heerlijke (live) sets om tot in de diepe uurtje uit je dak te gaan.

Alle evenementen in de agenda van de Happydayzz zullen worden verplaatst of ge-cancelled. Informatie hierover zal uiteraard op Partyflock te zien zijn.

Het is mooi geweest, de rek is eruit. We hadden het graag anders gezien, en het team is ervan overtuigd dat het bij jullie als bezoeker ook zo geldt. Maar het was een oneerlijke en een onmogelijk te winnen strijd. Om in soft uit te drukken: het is jammer dat het zo gelopen is. Maar trek het volgende nooit in twijfel: JULLIE GAAN NOG VAN ONS HOREN!!

Management Happydayzz
Waarschuw beheerder
Uitspraak van † Niemands Knecht¹³ op dinsdag 10 maart 2009 om 16:00:
De laatste weken is het team op alle mogelijke manier tegengewerkt door personen die graag hun “macht” gebruiken om hun zin te krijgen. In plaats van samen te zoeken naar een mogelijke oplossing is het team alleen maar tegen gewerkt op alle mogelijke manier. Alle juridische stappen die het team heeft ondernomen hebben niet mogen baten en heeft het team de woorden ‘we kappen ermee’ noodgedwongen in de mond doen leggen.


de fik in die zielige gasten
Waarschuw beheerder
dit is mooi verkk nieuws...!!!

waar moeten we nou naar toe op een zondagavond...???
wat net zo goed is als de altijd vertrouwde Sunday High's...!!!

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
kutzooi jammer hoor
Waarschuw beheerder
na al die feestjes en goeie leuke gezellige momenten:vaag:(Y) maar ook de minder leuke momenten bijv: camera kwijt geraakt.. en meerdere malen dr uit gezet worden:$:P mja hoort er allemaal bij!:P ik vind het echt sneu voor al het personeel!! en wat er ook verder gebeurt.. happydayzz waren voor mij ook echt happydayzz!!(Y):D
Waarschuw beheerder
Super jammer dat ze dicht zijn..:(
waren echt altijd super feestjes daar..
sunday high was ook echt een toppertje..!

ben beniewd wat de nieuwe locaties worden van verschillende feesten..
sunday high blijkt door te gaan in de solina in ettenleur..
das iig wat ze op hardcorepowerradio zeggen:P
Waarschuw beheerder
dit is balen

goede locatie met altijd top feeste

najah afwachte waneer ze weer open gaan :)
Waarschuw beheerder
Ophemste vind het erg jmmr van Happydayzzz
het waren zo mooie tijden in Happydayzz
het was toppie, goede, gewelig,mooie, knallende en ckrss mooie herinderen in happydayzz die ik achter moet laten
kzal SCHIJT AAN en BJBN en ook SUNDAY erg missen.

op naar pokkeherrie dan maar inbeest
 
Waarschuw beheerder
donateur
:nocheer: idd geen sunday high's meer en maar afwachten wie't hierna gaat kopen dan :rot:
En wat er dan van gaat worden :\
 
Waarschuw beheerder
dit is zwaar kut, hopelijk neemt gauw een ander zolang de feesten over. en dat de happydayZZ maar weer snel open kan
 
Waarschuw beheerder
BJBN--SUNDAY HIGH R.I.P.
zwaar verkk, worden we WEER aan de kant gepleurd
de geschiedenis herhaald zich, word hier goed moe van!!!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chantii:bounce: op dinsdag 10 maart 2009 om 23:42:
sunday high blijkt door te gaan in de solina in ettenleur..


Das wel een eind weg:|
Waarschuw beheerder
R.I.P HD!

Zal diej toploacatie echt missen!
Was altijd een bar gezellig locatie en lekker dicht bij:)
Laten we hopen op een 2e HD
Waarschuw beheerder
Uitspraak van I love herrie op donderdag 26 maart 2009 om 20:55:
Sunday high gaat trug door


Maar niet in de locatie waar dat sunday high hoort te zijn:'(
Waarschuw beheerder
ophemertse wil sunday high terug in HappyDayZZZ waar hij thuis hoor:d
 
Waarschuw beheerder
me too
 
Waarschuw beheerder
Sunday High in Etten-leur ?!?!?! GAAT T NIEJ OFZO :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 29 maart 2009 om 21:13:
Sunday High in Etten-leur ?!?!?! GAAT T NIEJ OFZO


nou das mij te ver weg daaaagg