😏
Stemresultaat: goed
| geweldig | 0 | ||
| zeer goed | 0 | ||
| goed | 8 | 100% | |
| ok | 0 | ||
| voldoende | 0 | ||
| onvoldoende | 0 | ||
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
Line-up Stoba Dj Talent Nights
Line-up is niet compleet.
Statistieken
| 16 | bezoekers | |
| 1 | geïnteresseerd | |
| 75 / 12 | · | mannen / vrouwen |
| 23.0 | gemiddelde leeftijd | |
| 23.2 | leeftijd mediaan | |
| 19 | · | opmerkingen |
| goed | · | stemresultaat (8 stemmen) |
19 opmerkingen
Deurne is idd aanwezig! dak eraf!
(permanent verbannen)
Inderdaad, gefeliciteerd heren!
Thanx namens ons beiden! Het was een zware strijd, er werd vet gemixt.
Ik hoop alleen dat er in de finale minstens 1 draaitafel mag staan. we moesten eigenlijk 100% improviseren omdat we eigenlijk meer platen dan cd's draaien! Dus voor ons was het extra moeilijk omdat we ons niet voor konden bereiden om alleen met cd te draaien heheh. We hadden totaal niet verwacht dat we zouden winnen. Ik vond joint venture en Intenz ook heel sterk.
Dus de nrs 2 zijn ook meer dan terecht door.
Word een zeer spannende finale en we hebben er zeker zin in!
Whe love to play the sound of techno!!!!
Kuro Black!!!
peace
Ik vind het persoonlijk sowieso zonde wanneer er op een contest geen platenspelers staan!! Op die manier gaan we met zijn allen meewerken dat er niet meer met vinyl gedraaid wordt......terwijl juist vinyl de scene zo mooi kan houden, zoveel varieteit kan bezorgen en exclusiviteit van artiesten
Super dan ook om te horen dat jullie meer met platen draaien
Ennuh Intenz is altijd sterk

Super dan ook om te horen dat jullie meer met platen draaien
Ennuh Intenz is altijd sterk
(permanent verbannen)
Geen enkele dj neemt meer platen mee, dus als van te voren niet gezegd wordt dat deze nodig zijn dan hoeven ze ook niet voor niks er neer gezet te worden. Vinyl heeft zeker zijn charmes natuurlijk, alleen werkt er op dit moment bijna niemand meer mee.
Snap je punt! Denk dat het wel beter is om vanuit de organisatie te vragen of de dj's met platen of cd's draaien!
Wij als dj's gingen en gaan er eigenlijk vanuit dat er wel decks staan. Heheeh ik had ook een beste platentas bij me heheh!
Maar bij deze dan! Mogen ze er in de finale wel staan?
Kunnen wij(kuro black) iig beter ons ding doen!
alvast bedankt
Dus dat betekend dat er geen tt's komen te staan voor de heren van Kuro Black?
Vind het wel minder. Ik ben volledig overgestapt, maar ik kan me indenken dat je best graag die dikke underground grooves wilt draaien die je het weekend ervoor hebt weten te bemachtigen bij een of andere vage platenzaak in Berlijn.
Vind het wel minder. Ik ben volledig overgestapt, maar ik kan me indenken dat je best graag die dikke underground grooves wilt draaien die je het weekend ervoor hebt weten te bemachtigen bij een of andere vage platenzaak in Berlijn.



















