Ik ben er zelf niet geweest maar wil even zeggen dat ik het echt absurt vind: € 15 ,-ex.fee. betalen voor lucht. Een organisatie kan toch niet zeggen dat er een vette lineup komt , daar dan 30 euri voor vragen en dan als puntje bij paaltje komt de boel annuleren maar wel het publiek (dik) laten betalen?Boycotten die boel!!! ps.de film is goed te doen(it`s all gone)
wat lopen jullie te zeiken, er werd prima gedraaid, 't geluid klonk niet als een walrus, en 't bier smaakte prima, stelletje elitaire trendkutjes. en zo'n verrassing als de schrijven van de report hoeft niet, want er hingen overal (ja echt OVERAL!) blaadjes waar je je e-mail adres op kon geven voor een gratis kaartje naar keuze.
Ronduit aso van de organisatie om de afwezigheid van Pete Tong niet vooraf te melden. Een vervanger is lastig te regelen maar heb dan wel de netheid dit te melden aan het publiek!
Wat een schijtavond! Hoezo komt Pete Tong NIET??En hoezo wisten ze dat vrijdag al???En hoezo is er geen vervanger??En hoezo was de geluidsman ziek??Kortom kutmuziek, kutgeluid, kutavond!! Ik ben even een tijdje niet meer in de panama te vinden! Deel 2: Misschien is het inderdaad moeilijk om een vervanger te regelen maar ga dan dik experimenteren ofzo! De avond kan toch al niet belabberder met een figuur als marcella achter de draaitafels...voorbeeld: Inkfish, Marcello Castelli, Rowan Blades