😏
–
FMF (fullmoonfestival) terrein (binnen)
Old Russian Airbase
Old Russian Airbase, Wittstock
Duitsland
FMF (fullmoonfestival) terrein (binnen)
Old Russian Airbase
Old Russian Airbase, Wittstock
Duitsland
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: geweldig
geweldig | 14 | 93% | |
zeer goed | 0 | ||
goed | 0 | ||
ok | 0 | ||
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 1 | 7% |
Line-up Full Moon Festival
Line-up is niet compleet.
Statistieken
39 | bezoekers | |
32 | geïnteresseerd | |
76 / 17 | · | man / vrouw |
23.4 | gemiddelde leeftijd | |
22.4 | leeftijd mediaan | |
1 | · | meeting |
67 | · | albumfoto's |
48 | · | opmerkingen |
10 | · | waarderingen |
geweldig | · | stemresultaat (15 stemmen) |
48 opmerkingen
Uitspraak van chinchillaH4L op zondag 20 december 2009 om 15:19:ik wil ook mee kevin whaha
Zkkrr doen !! word echt superdik !
Datum is verkeerd, het is van, 22-27 juli, allé als dit over het goafestival in duitsland gaat he!
Van de site van FMF:
'The music will run from 22nd of July 00 AM until 26th july 12 PM'
Staat dus geen seconden verkeerd
De camping is wel langer open, zowel ervoor als erna:
'We will open the camping area at 21st of July and close at 28th'
Ben niet zo thuis in het goa wereldje, maar is toch een van mn favoriete muziekstijlen, het hele sfeertje is ook echt prachtig.
Kan hier niet bijzijn omdat ik 'helaas' op vakantie ben in Thailand, om de echte Full Moon Party voor de 2e keer mee te maken.
Wie kan me informeren over een ander dik goa festival in NL/Duitsland?
Kan hier niet bijzijn omdat ik 'helaas' op vakantie ben in Thailand, om de echte Full Moon Party voor de 2e keer mee te maken.
Wie kan me informeren over een ander dik goa festival in NL/Duitsland?
Uitspraak van ##Tommaso## op donderdag 4 februari 2010 om 00:56:Ben niet zo thuis in het goa wereldje, maar is toch een van mn favoriete muziekstijlen, het hele sfeertje is ook echt prachtig.
Kan hier niet bijzijn omdat ik 'helaas' op vakantie ben in Thailand, om de echte Full Moon Party voor de 2e keer mee te maken.
Wie kan me informeren over een ander dik goa festival in NL/Duitsland?
Dit zijn wel een paar leuke:
http://www.antaris-project.de/
http://www.vuuvfestival.de/
http://www.wald-frieden.de/
en anders zelf een beetje zoeken op http://www.goabase.de/ of http://psychedelic.be/ staan er genoeg op.
Trouwens 6 maart ook een goafeestje in Zaandam http://partyflock.nl/party/171897:10th_trip_to_Goa
laatste aanpassing
Uitspraak van Ravermeizter op woensdag 24 februari 2010 om 08:22:Trouwens 6 maart ook een goafeestje in Zaandam http://vip.partyflock.nl/party/171897:10th_trip_to_Goa
Jaaa
Uitspraak van Technoqueerik op woensdag 13 januari 2010 om 00:24:Van de site van FMF:
'The music will run from 22nd of July 00 AM until 26th july 12 PM'
Staat dus geen seconden verkeerd
De camping is wel langer open, zowel ervoor als erna:
'We will open the camping area at 21st of July and close at 28th'
sorry maar jij hebt het fout
dit staat er precies op de full moon festival site:
important FMF dates:
Wednesday 21 July 10:00:00 Opening camping site
Thursday 22 July 23:00:00 FMF opening ceremony
Thursday 22 July 24:00:00 Start Fullmoon-Festival
Monday 26. July 03:36:36 Fullmoon at Fullmoon-Festival
Tuesday 27 July 00:00:00 End Fullmoon-Festival
Thursday 29 July 12:00:00 Closing camping site
FullOn / Progressive Stage:
LIVE:
Talamasca (France)
Ticon (Sweden)
Vibe Tribe (Israel)
S-Range (Sweden)
Fatali (Israel)
X-Noize (Israel)
Mekannikka (Spain)
Digicult (Belgium)
Burn in Noise (Brasil)
Mr.Peculiar (Australia)
Headroom (S.Africa)
Painkiller (Spain)
Massive (Ibiza)
Lost & Found (S.Africa)
Tickets (S.Africa)
BitPulse (Germany)
Re:actor (Sweden)
Ital (Chile)
BPM (Serbia)
Ephedrix (Belgium)
Avalon (England)
Solar Plexus (Guatemala)
Aquila (Belgium)
Pause (Greece)
DNI (Brasil)
Ovnimoon (Chile)
Ritmo (Israel)
Krama (Greece)
Protonica (Germany)
Egorythmia (Maceconia)
Elecdruids (Germany)
Phaxe (DanmarK)
Liquid Space (Germany)
E-Clip (Serbia)
Synestetic (Netherlands)
DJ's:
Djane Anneli (Sweden)
Djane Sungirl (Russia)
Chriss (Fullmoon)
Djane Thatha (Brasil)
Daksinamurti (Germany)
DJ BPM (Italy)
Markayn (Italy)
Starsky (Germany)
Fiuzz (Spain)
Juggler (Portugal)
Suncron (I.Spirit)
Scotty (VuuV)
K-Isuma (Germany)
Amit (Spain)
Lars Lee (Germany)
Natron (Germany)
Murus (Ger)
Cubixx (Ger)
Gandalf (Ger)
Tsubi (Hungary)
Dr.Changra (Ger)
Psycrow (Ger)
Djane Aliye (Turkey)
Djane Angel (Ger)
Djane Akshuna (Ger)
Djoanna (Ger)
LIVE:
Talamasca (France)
Ticon (Sweden)
Vibe Tribe (Israel)
S-Range (Sweden)
Fatali (Israel)
X-Noize (Israel)
Mekannikka (Spain)
Digicult (Belgium)
Burn in Noise (Brasil)
Mr.Peculiar (Australia)
Headroom (S.Africa)
Painkiller (Spain)
Massive (Ibiza)
Lost & Found (S.Africa)
Tickets (S.Africa)
BitPulse (Germany)
Re:actor (Sweden)
Ital (Chile)
BPM (Serbia)
Ephedrix (Belgium)
Avalon (England)
Solar Plexus (Guatemala)
Aquila (Belgium)
Pause (Greece)
DNI (Brasil)
Ovnimoon (Chile)
Ritmo (Israel)
Krama (Greece)
Protonica (Germany)
Egorythmia (Maceconia)
Elecdruids (Germany)
Phaxe (DanmarK)
Liquid Space (Germany)
E-Clip (Serbia)
Synestetic (Netherlands)
DJ's:
Djane Anneli (Sweden)
Djane Sungirl (Russia)
Chriss (Fullmoon)
Djane Thatha (Brasil)
Daksinamurti (Germany)
DJ BPM (Italy)
Markayn (Italy)
Starsky (Germany)
Fiuzz (Spain)
Juggler (Portugal)
Suncron (I.Spirit)
Scotty (VuuV)
K-Isuma (Germany)
Amit (Spain)
Lars Lee (Germany)
Natron (Germany)
Murus (Ger)
Cubixx (Ger)
Gandalf (Ger)
Tsubi (Hungary)
Dr.Changra (Ger)
Psycrow (Ger)
Djane Aliye (Turkey)
Djane Angel (Ger)
Djane Akshuna (Ger)
Djoanna (Ger)
Voor alle mensen die van DarkPsy houden: Dit feest mag je niet missen!
Parvati Records is de koning van DarkPsy en Forest Psy en heeft vanwege
het 10-jarige bestaan van het label een eigen stage op FMF.
Ik zou zeggen voor de mensen die deze namen niet kennen en wel een beetje
van het hardere werk houden: Youtube die shit!
Deze namen zijn op en top Psychedelisch. Het kan niet beter dan dit!
DERANGO
ATRIOHM
PAPIYAN
MUSSY MOODY
ONKEL DUNKEL
ENCEPHALOPATICYS
DRONEBIXIE
ARJUNA
ANNOYINGNINJAS
FAREBI JALEBI
BABA YAGA
Beneden in de lijst staat echt de harde shit:
Parvati Records 10th Anniversary
DARK PSY STAGE - LIVE:
DERANGO (Sweden) [click here]
DIGITAL TALK (Old School Set - France) [click here]
HUTTI HEITA (Norway) [click here]
PROCS (Sweden) [click here]
SYNTHAX ERROR (Denmark) [click here]
PAPIYAN (Denmark) [click here]
MUSSY MOODY (Denmark) [click here]
ONKEL DUNKEL (Denmark) [click here]
ATRIOHM (Macedonia) [click here]
ENCEPHALOPATICYS (Macecedonia) [click here]
DRONEBIXIE (Denmark) [click here]
ARJUNA (Italy) [click here]
VERTICAL (Finland) [click here]
BABA YAGA (Russia) [click here]
MUBALI [click here]
FLIPKNOT (India) [click here]
ANNOYINGNINJAS (Denmark) [click here]
FAREBI JALEBI (India) [click here]
KARASH (Switzerland) [click here]
WHRIKK (Holland) [click here]
MEGALOPSY (Argentina) [click here]
FRANTIC NOISE (Argentina) [click here]
GLOSOLALIA (Argentina) [click here]
WILL O'WISP (Argentina) [click here]
MAGIC SEEDS (Germany) [click here]
STEREOGRAPHIC (Brazil) [click here]
ECTOGASMICS (Sweden/Germany) [click here]
SYSTEM CRASH (Germany) [click here]
INSECTOR (Hungary) [click here]
M3DRA (Germany)
Parvati Records is de koning van DarkPsy en Forest Psy en heeft vanwege
het 10-jarige bestaan van het label een eigen stage op FMF.
Ik zou zeggen voor de mensen die deze namen niet kennen en wel een beetje
van het hardere werk houden: Youtube die shit!
Deze namen zijn op en top Psychedelisch. Het kan niet beter dan dit!
DERANGO
ATRIOHM
PAPIYAN
MUSSY MOODY
ONKEL DUNKEL
ENCEPHALOPATICYS
DRONEBIXIE
ARJUNA
ANNOYINGNINJAS
FAREBI JALEBI
BABA YAGA
Beneden in de lijst staat echt de harde shit:
Parvati Records 10th Anniversary
DARK PSY STAGE - LIVE:
DERANGO (Sweden) [click here]
DIGITAL TALK (Old School Set - France) [click here]
HUTTI HEITA (Norway) [click here]
PROCS (Sweden) [click here]
SYNTHAX ERROR (Denmark) [click here]
PAPIYAN (Denmark) [click here]
MUSSY MOODY (Denmark) [click here]
ONKEL DUNKEL (Denmark) [click here]
ATRIOHM (Macedonia) [click here]
ENCEPHALOPATICYS (Macecedonia) [click here]
DRONEBIXIE (Denmark) [click here]
ARJUNA (Italy) [click here]
VERTICAL (Finland) [click here]
BABA YAGA (Russia) [click here]
MUBALI [click here]
FLIPKNOT (India) [click here]
ANNOYINGNINJAS (Denmark) [click here]
FAREBI JALEBI (India) [click here]
KARASH (Switzerland) [click here]
WHRIKK (Holland) [click here]
MEGALOPSY (Argentina) [click here]
FRANTIC NOISE (Argentina) [click here]
GLOSOLALIA (Argentina) [click here]
WILL O'WISP (Argentina) [click here]
MAGIC SEEDS (Germany) [click here]
STEREOGRAPHIC (Brazil) [click here]
ECTOGASMICS (Sweden/Germany) [click here]
SYSTEM CRASH (Germany) [click here]
INSECTOR (Hungary) [click here]
M3DRA (Germany)
laatste aanpassing
Uitspraak van ##Tommaso## op donderdag 4 februari 2010 om 00:56:Wie kan me informeren over een ander dik goa festival in NL/Duitsland?
VuuV festival is absoluut de king onder de psytrance festivals. Retestrak geluid (in de shredder!) goede sfeer en vette lasers
http://vuuvfestival.de/
Maar er zijn genoeg alternatieven:
http://www.mushroom-online.com/pics/2009-06/mat/mushroom-0535112__1.jpg
Dit is van 2009.. van 2010 is er alleen een google-maps versie beschikbaar:
Trance map 2010
laatste aanpassing
hmm, ik skip deze. zit dan in bulgarije. Maar maak daar wel even een uitstapje om OZORA mee te pakken http://www.ozorafest.hu/
Het dikste festival dit jaar is in Tanzania, Mafia Fest. Geniaal, 14 dagen lang op het strand. Maar ja, beetje afgelegen locatie hè
Het dikste festival dit jaar is in Tanzania, Mafia Fest. Geniaal, 14 dagen lang op het strand. Maar ja, beetje afgelegen locatie hè
laatste aanpassing
Uitspraak van Ravermeizter op dinsdag 25 mei 2010 om 14:25:Dit zag ik bij news op de site staan
And please bring a handfull of earth from your country, we would love to see a (little) mountain growing in the center of our festival, that combines all the worlds earth as a symbol of this peaceful community and gathering.
zal me emmertje (en schepje) meenemen
Dit zag ik bij news op de site staan
And please bring a handfull of earth from your country, we would love to see a (little) mountain growing in the center of our festival, that combines all the worlds earth as a symbol of this peaceful community and gathering.
ik zal wa potgrond meenemen,en wa tulpen
Representeerd hollandia
Uitspraak van Steegjes Tuig op donderdag 3 juni 2010 om 13:43:k zal wa potgrond meenemen,en wa tulpen
Nee joh !! ,, Kaas , Weed , en Crocks hahahaha
Jullie het ALLEMAAL fout kwa datum
het is 21 juli - 28 juli
Wednesday 21 July 10:00:00 Opening camping site
Wednesday 21 July 24:00:00 START PREPARTY AT THE BIG CHILL AMBIENT TENT
Thursday 22 July 23:00:00 FMF opening ceremony
Thursday 22 July 24:00:00 START FULLMOON FESTIVAL
Monday 26. July 03:36:36 Fullmoon at Fullmoon-Festival
Tuesday 27 July 00:00:00 End Fullmoon-Festival
Tuesday 27 July 00:00:00 START OFFICIAL AFTERPARTY AT THE BIG CHILL AMBIENT TENT
Wednesday 28 July 08:00:00 End Afterparty
Thursday 29 July 12:00:00 Closing camping site
het is 21 juli - 28 juli
Wednesday 21 July 10:00:00 Opening camping site
Wednesday 21 July 24:00:00 START PREPARTY AT THE BIG CHILL AMBIENT TENT
Thursday 22 July 23:00:00 FMF opening ceremony
Thursday 22 July 24:00:00 START FULLMOON FESTIVAL
Monday 26. July 03:36:36 Fullmoon at Fullmoon-Festival
Tuesday 27 July 00:00:00 End Fullmoon-Festival
Tuesday 27 July 00:00:00 START OFFICIAL AFTERPARTY AT THE BIG CHILL AMBIENT TENT
Wednesday 28 July 08:00:00 End Afterparty
Thursday 29 July 12:00:00 Closing camping site
Ik ben op zoek naar vervoer naar FMF.
Ik ben herstellende van ziekte en mag van de dokter nog niet autorijden.
Woon zelf in Amsterdam maar kan overal met de trein naar toe komen.
Ben op FMF geweest in 2006/2007/2008 en zou graag weer gaan. Benzine wil ik wel voor je betalen.
Je kunt me een berichtje schrijven enzo als je interesse hebt. Dan kan ik ook wat meer over mezelf vertellen. Groet
Ik ben herstellende van ziekte en mag van de dokter nog niet autorijden.
Woon zelf in Amsterdam maar kan overal met de trein naar toe komen.
Ben op FMF geweest in 2006/2007/2008 en zou graag weer gaan. Benzine wil ik wel voor je betalen.
Je kunt me een berichtje schrijven enzo als je interesse hebt. Dan kan ik ook wat meer over mezelf vertellen. Groet
Ik ga zelf met de trein..!
Mensen die ervaring hebben met FMF, komt er later op de avond nog hardere muziek richting tekno?
Mensen die ervaring hebben met FMF, komt er later op de avond nog hardere muziek richting tekno?
Time table
Timetable Main Stage
Thursday 22 July
23:30 – 24:00 – FMF MANTRA
Friday 23 July
00:00 – 01:00 – PAUSE live
01:00 – 03:00 – THATA dj
03:00 – 04:00 – BITPULSE live
04:00 – 06:00 – DAKSIMAMURTI dj
06:00 – 08:00 – FIUZZ dj
08:00 – 09:00 – COMBINATIONS live
09:00 – 11:00 – LARS LEE dj
11:00 – 14:00 – BREAK
14:00 – 16:00 – TSUBI dj
16:00 – 18:00 – MURUS dj
18:00 – 19:00 – ANIMATRONICA live
19:00 – 20:00 – SOLAR PLEXUS live
20:00 – 22:00 – ANNELI dj
22:00 – 23:00 – RE:ACTOR live
23:00 – 24:00 - BPM live
Saturday 24 July
00:00 – 01:00 – VIBE TRIBE live
01:00 – 02:00 – MASSIVE live
02:00 – 03:00 – MEKKANIKKA live
03:00 – 05:00 – BPM dj
05:00 – 06:00 – AQUILA live
06:00 – 07:00 – FATALI live
07:00 – 09:00 – CUBIXX dj
09:00 – 11:00 – PSYCROW dj
11:00 – 14:00 - BREAK
14:00 – 16:00 – DJANE ALIYE dj
16:00 – 17:00 – RITMO live
17:00 – 18:00 – PHAXE live
18:00 – 19:00 – ELECDRUIDS live
19:00 – 21:00 – AKHSUNA dj
21:00 – 22:00 – EPHEDRIX live
22:00 – 23:00 – DIGICULT live
23:00 – 24:00 – AVALON live
Sunday 25 July
00:00 – 01:00 – BURN IN NOISE live
01:00 – 03:00 – SCOTTY dj
03:00 – 04:00 – TICKETS live
04:00 – 05:00 – ITAL live
05:00 – 06:00 – S-RANGE live
06:00 – 08:00 – GANDALF dj
08:00 – 09:00 – LIQUID SPACE live
09:00 – 11:00 – DR. CHANGRA dj
11:00 – 14:00 - BREAK
14:00 – 16:00 – D JOANA dj
16:00 – 17:00 – EGORYTHMIA live
17:00 – 18:00 – HEADROOM live
18:00 – 20:00 – NATRON dj
20:00 – 21:00 – MR. PECULIAR live
21:00 – 22:00 – TALAMASCA live
22:00 – 24:00 – CHRISS dj
Monday 26 July
00:00 – 01:00 – LOST & FOUND live
01:00 – 02:00 – DNI live
02:00 – 04:00 – PAINKILLER dj
04:00 – 06:00 – JUGGLER dj
06:00 – 08:00 – AMITO dj
08:00 – 10:00 – K-ISUMA dj
10:00 – 12:00 – SUNGIRL dj
12:00 – 14:00 – SYNCRON dj
14:00 – 16:00 – ANGEL dj
16:00 – 17:00 – E-CLIP live
17:00 – 18:00 – PROTONICA live
18:00 – 19:00 – SYNESTHETIC live
19:00 – 20:00 – TICON live
20:00 – 22:00 – STARSKY dj
22:00 – 23:00 – PERPLEX live
23:00 – 24:00 – X-NOIZE live
END
Parvati Floor Timetable
Friday 23 July
01:00 – 02:00 – INTRO - PATTY dj - G live
02:00 - 04:00 – HIGHKO dj
04:00 – 05:00 – INSECTOR live
05:00 - 06:00 – WILLO WISP live
06:00 – 07:00 – SYSTEM CRASH live
07:00 – 09:00 – CORIOUS dj
09:00 – 10:30 – FLIPKNOT live
10:30 – 12:00 – IKEN dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
15:00 – 17:00 – DSOMPA dj
17:00 – 19:00 – KARASH live
19:00 – 20:30 – BOTEON dj
20:30 – 22:00 – GIGIX dj
22:00 – 23:30 – JANCZUR dj
Saturday 24 July
23:30 – 01:30 – IGUANA dj
01:30 – 03:30 – FRANTIC NOISE live
03:30 – 04:30 – ECTOGASMICS live
04:30 – 05:30 – GLOSOLALIA live
05:30 – 07:30 – MEGALOPSY live
07:30 – 09:00 – THATY dj
09:00 – 10:00 – STEREOGRAPHIC live
10:00 – 12:00 – GOVINDA dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
PARVATI DAY
15:00 – 16:30 – DIGITAL TALK dj
16:30 – 18:30 – ILSE dj
18:30 – 19:30 - MUSSY MOODY live
19:30 – 20:30 – PAPIYAN live
20:30 – 21:30 – BABA YAGA live
21:30 – 22:30 – FAREBI JALEBI live
22:30 – 23:30 – ARJUNA live
Sunday 25 July
23:30 – 00:45 – JAHBO live
00:45 – 02:00 – ENCEPHALOPATICYS live
02:00 – 03:30 – ATRIOHM live
03:30 – 05:00 – DERANGO live
05:00 – 06:00 – DRONEBIXIE live
06:00 – 07:30 – G live
07:30 – 09:00 – ONKEL DUNKEL live
09:00 – 10:00 – VERTICAL live
10:00 – 12:00 – ZOOLOG dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
15:00 – 16:00 – WHRIKK live
16:00 – 18:00 – JAIRAM dj
18:00 – 19:00 – MEDRA live
19:00 – 21:00 – PROCSlive
21:00 – 23:00 – HUTTI HEITA live
23:00 - 01:00 - FRODOHM dj
Monday 26 July
01:00 – 03:00 – KEN dj
03:00 – 05:00 – SYSTEM OVERLOAD dj
05:00 – 06:30 – MUBALI live
06:30 – 08:30 - TADAYAN dj
08:30 – 10:00 – ANNOYINGNINJAS live
10:00 – 12:00 – DENNIS THE MENACE dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
15:00 – 17:00 – BASTEL dj
17:00 – 19:00 – AJJA dj
19:00 – 21:00 – ANKUR dj
21:00 – 23:00 - G vs JAHBO live
THE END
Wednesday 21 July PREPARTY
22:00 – 24:00 - DER LOTH & K.I.M.M.Y. (Germany)
Thursday 22 July
00:00 – 02:00 – DJane EKANTA (Brazil)
02:00 – 04:00 – DJane KIBA (Germany)
04:00 – 05:00 – DIGITAL FX Live (Germany)
05:00 – 06:00 – LUAP Live (Germany)
06:00 – 08:00 – CEBU (Argentinia)
08:00 – 10:00 – PIN (Brazil)
10:00 – 12:00 – THOR (Germany)
12:00 – 14:00 – DIGDAFUNK (Germany)
14:00 – 16:00 – CHRIS A NOVA (Germany)
16:00 – 18:00 – X-LAM-AT Live + DJ (Israel)
18:00 – 20:00 – MULLEKULAR (Germany)
20:00 – 22:00 – SHAMANE (Germany)
Friday 23 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 04:00 – NESJAJA (Radio Chromanova - Germany)
04:00 – 08:00 – PATFLANDERS (Germany)
08:00 – 12:00 – LAMELIB (Germany
12:00 – 13:00 – KUNDALINI Yoga Lessons by KAMALATMIKA
13:00 – 17:00 – YOU2MARS (France)
17:00 – 21:00 – RYPZYLON (Germany)
21:00 – 00:00 – SCHERER (Germany)
Saturday 24 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 01:00 – SCHERER (Germany)
01:00 – 02:30 – ODED NIR Live (Israel)
02:30 – 06:30 – CHILLIN ALGIZ (Germany)
06:30 – 08:00 – TERRA NINE Live (New Zealand)
08:00 – 11:00 – SENZAR Live + DJ (Denmark)
11:00 – 12:00 – BRAG G ART Live (Surprise - Germany)
12:00 – 16:00 – DJane JUH (Portugal)
16:00 – 20:00 – IGUANA (Germany)
20:00 – 22:00 – IACCHUS (Live – UK)
22:00 – 24:00 – PSYTRONIC (Germany)
Sunday 25 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 02:00 – PSYTRONIC (Germany)
02:00 – 06:00 – BLUEM + LUETT’MATTEN (Germany)
06:00 – 09:00 – KRAFTFUTTERMISCHWERK Live + DJ (Germany)
09:00 – 13:00 – NEON (Russia)
13:00 – 14:00 – BRAG G ART Live (Surprise - Germany)
14:00 – 18:00 – MOODY (Germany)
18:00 – 22:00 – NIGEL (United Kingdom)
22:00 – 00:00 – CHESPER (Germany)
Monday 26 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 02:00 – CHESPER (Germany)
02:00 – 05:00 – PSYCHOZ (Macedonia)
05:00 – 09:00 – GANDALF (Germany)
09:00 – 13:00 – MEXYAS (Germany)
13:00 – 14:00 – KUNDALINI Yoga Lessons by KAMALATMIKA
14:00 – 18:00 – LICHTRAUM (Germany)
18:00 – 19:00 – BRAG G ART (Surprise – Germany)
19:00 – 22:00 – B.FOOLISH (Germany)
Tuesday 27 July AFTERPARTY
00:00 – 02:00 – TRINDADE (Brazil)
02:00 – 03:00 – LOGICA Live (Brazil)
03:00 – 05:00 – SURADHIN (Portugal)
05:00 – 06:00 – CRUX Live (Japan)
06:00 – 08:00 – PERPLEX (ISRAEL)
08:00 – 10:00 – TEMPLETON (Germany)
10:00 – 12:00 – KRISYON (United Kingdom)
12:00 – 14:00 – JENSSON (Germany)
14:00 – 16:00 – OLI OV SILENCE (Germany)
16:00 – 18:00 – ZNOK (Sweden)
18:00 – 19:00 – PARATOX Live (Germany)
19:00 – 21:00 – INGLORIOUS BASSTARDS (Germany)
21:00 – 23:00 – PI (Russia)
23:00 – 00:00 – ANUBIS (Germany)
Wednesday 28 July
00:00 – 01:00 – ANUBIS (Germany)
01:00 – 02:00 – AUDIO HIGHJACK (Mexico)
02:00 – 04:00 – NIGEL PHOTON (United Kingdom)
04:00 – 06:00 – tba
06:00 – 08:00 – PAN (United Kingdom)
Timetable Main Stage
Thursday 22 July
23:30 – 24:00 – FMF MANTRA
Friday 23 July
00:00 – 01:00 – PAUSE live
01:00 – 03:00 – THATA dj
03:00 – 04:00 – BITPULSE live
04:00 – 06:00 – DAKSIMAMURTI dj
06:00 – 08:00 – FIUZZ dj
08:00 – 09:00 – COMBINATIONS live
09:00 – 11:00 – LARS LEE dj
11:00 – 14:00 – BREAK
14:00 – 16:00 – TSUBI dj
16:00 – 18:00 – MURUS dj
18:00 – 19:00 – ANIMATRONICA live
19:00 – 20:00 – SOLAR PLEXUS live
20:00 – 22:00 – ANNELI dj
22:00 – 23:00 – RE:ACTOR live
23:00 – 24:00 - BPM live
Saturday 24 July
00:00 – 01:00 – VIBE TRIBE live
01:00 – 02:00 – MASSIVE live
02:00 – 03:00 – MEKKANIKKA live
03:00 – 05:00 – BPM dj
05:00 – 06:00 – AQUILA live
06:00 – 07:00 – FATALI live
07:00 – 09:00 – CUBIXX dj
09:00 – 11:00 – PSYCROW dj
11:00 – 14:00 - BREAK
14:00 – 16:00 – DJANE ALIYE dj
16:00 – 17:00 – RITMO live
17:00 – 18:00 – PHAXE live
18:00 – 19:00 – ELECDRUIDS live
19:00 – 21:00 – AKHSUNA dj
21:00 – 22:00 – EPHEDRIX live
22:00 – 23:00 – DIGICULT live
23:00 – 24:00 – AVALON live
Sunday 25 July
00:00 – 01:00 – BURN IN NOISE live
01:00 – 03:00 – SCOTTY dj
03:00 – 04:00 – TICKETS live
04:00 – 05:00 – ITAL live
05:00 – 06:00 – S-RANGE live
06:00 – 08:00 – GANDALF dj
08:00 – 09:00 – LIQUID SPACE live
09:00 – 11:00 – DR. CHANGRA dj
11:00 – 14:00 - BREAK
14:00 – 16:00 – D JOANA dj
16:00 – 17:00 – EGORYTHMIA live
17:00 – 18:00 – HEADROOM live
18:00 – 20:00 – NATRON dj
20:00 – 21:00 – MR. PECULIAR live
21:00 – 22:00 – TALAMASCA live
22:00 – 24:00 – CHRISS dj
Monday 26 July
00:00 – 01:00 – LOST & FOUND live
01:00 – 02:00 – DNI live
02:00 – 04:00 – PAINKILLER dj
04:00 – 06:00 – JUGGLER dj
06:00 – 08:00 – AMITO dj
08:00 – 10:00 – K-ISUMA dj
10:00 – 12:00 – SUNGIRL dj
12:00 – 14:00 – SYNCRON dj
14:00 – 16:00 – ANGEL dj
16:00 – 17:00 – E-CLIP live
17:00 – 18:00 – PROTONICA live
18:00 – 19:00 – SYNESTHETIC live
19:00 – 20:00 – TICON live
20:00 – 22:00 – STARSKY dj
22:00 – 23:00 – PERPLEX live
23:00 – 24:00 – X-NOIZE live
END
Parvati Floor Timetable
Friday 23 July
01:00 – 02:00 – INTRO - PATTY dj - G live
02:00 - 04:00 – HIGHKO dj
04:00 – 05:00 – INSECTOR live
05:00 - 06:00 – WILLO WISP live
06:00 – 07:00 – SYSTEM CRASH live
07:00 – 09:00 – CORIOUS dj
09:00 – 10:30 – FLIPKNOT live
10:30 – 12:00 – IKEN dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
15:00 – 17:00 – DSOMPA dj
17:00 – 19:00 – KARASH live
19:00 – 20:30 – BOTEON dj
20:30 – 22:00 – GIGIX dj
22:00 – 23:30 – JANCZUR dj
Saturday 24 July
23:30 – 01:30 – IGUANA dj
01:30 – 03:30 – FRANTIC NOISE live
03:30 – 04:30 – ECTOGASMICS live
04:30 – 05:30 – GLOSOLALIA live
05:30 – 07:30 – MEGALOPSY live
07:30 – 09:00 – THATY dj
09:00 – 10:00 – STEREOGRAPHIC live
10:00 – 12:00 – GOVINDA dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
PARVATI DAY
15:00 – 16:30 – DIGITAL TALK dj
16:30 – 18:30 – ILSE dj
18:30 – 19:30 - MUSSY MOODY live
19:30 – 20:30 – PAPIYAN live
20:30 – 21:30 – BABA YAGA live
21:30 – 22:30 – FAREBI JALEBI live
22:30 – 23:30 – ARJUNA live
Sunday 25 July
23:30 – 00:45 – JAHBO live
00:45 – 02:00 – ENCEPHALOPATICYS live
02:00 – 03:30 – ATRIOHM live
03:30 – 05:00 – DERANGO live
05:00 – 06:00 – DRONEBIXIE live
06:00 – 07:30 – G live
07:30 – 09:00 – ONKEL DUNKEL live
09:00 – 10:00 – VERTICAL live
10:00 – 12:00 – ZOOLOG dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
15:00 – 16:00 – WHRIKK live
16:00 – 18:00 – JAIRAM dj
18:00 – 19:00 – MEDRA live
19:00 – 21:00 – PROCSlive
21:00 – 23:00 – HUTTI HEITA live
23:00 - 01:00 - FRODOHM dj
Monday 26 July
01:00 – 03:00 – KEN dj
03:00 – 05:00 – SYSTEM OVERLOAD dj
05:00 – 06:30 – MUBALI live
06:30 – 08:30 - TADAYAN dj
08:30 – 10:00 – ANNOYINGNINJAS live
10:00 – 12:00 – DENNIS THE MENACE dj
12:00 – 15:00 - Music Break !
15:00 – 17:00 – BASTEL dj
17:00 – 19:00 – AJJA dj
19:00 – 21:00 – ANKUR dj
21:00 – 23:00 - G vs JAHBO live
THE END
Wednesday 21 July PREPARTY
22:00 – 24:00 - DER LOTH & K.I.M.M.Y. (Germany)
Thursday 22 July
00:00 – 02:00 – DJane EKANTA (Brazil)
02:00 – 04:00 – DJane KIBA (Germany)
04:00 – 05:00 – DIGITAL FX Live (Germany)
05:00 – 06:00 – LUAP Live (Germany)
06:00 – 08:00 – CEBU (Argentinia)
08:00 – 10:00 – PIN (Brazil)
10:00 – 12:00 – THOR (Germany)
12:00 – 14:00 – DIGDAFUNK (Germany)
14:00 – 16:00 – CHRIS A NOVA (Germany)
16:00 – 18:00 – X-LAM-AT Live + DJ (Israel)
18:00 – 20:00 – MULLEKULAR (Germany)
20:00 – 22:00 – SHAMANE (Germany)
Friday 23 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 04:00 – NESJAJA (Radio Chromanova - Germany)
04:00 – 08:00 – PATFLANDERS (Germany)
08:00 – 12:00 – LAMELIB (Germany
12:00 – 13:00 – KUNDALINI Yoga Lessons by KAMALATMIKA
13:00 – 17:00 – YOU2MARS (France)
17:00 – 21:00 – RYPZYLON (Germany)
21:00 – 00:00 – SCHERER (Germany)
Saturday 24 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 01:00 – SCHERER (Germany)
01:00 – 02:30 – ODED NIR Live (Israel)
02:30 – 06:30 – CHILLIN ALGIZ (Germany)
06:30 – 08:00 – TERRA NINE Live (New Zealand)
08:00 – 11:00 – SENZAR Live + DJ (Denmark)
11:00 – 12:00 – BRAG G ART Live (Surprise - Germany)
12:00 – 16:00 – DJane JUH (Portugal)
16:00 – 20:00 – IGUANA (Germany)
20:00 – 22:00 – IACCHUS (Live – UK)
22:00 – 24:00 – PSYTRONIC (Germany)
Sunday 25 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 02:00 – PSYTRONIC (Germany)
02:00 – 06:00 – BLUEM + LUETT’MATTEN (Germany)
06:00 – 09:00 – KRAFTFUTTERMISCHWERK Live + DJ (Germany)
09:00 – 13:00 – NEON (Russia)
13:00 – 14:00 – BRAG G ART Live (Surprise - Germany)
14:00 – 18:00 – MOODY (Germany)
18:00 – 22:00 – NIGEL (United Kingdom)
22:00 – 00:00 – CHESPER (Germany)
Monday 26 July Chill / Ambient / Alternative / Culture
00:00 – 02:00 – CHESPER (Germany)
02:00 – 05:00 – PSYCHOZ (Macedonia)
05:00 – 09:00 – GANDALF (Germany)
09:00 – 13:00 – MEXYAS (Germany)
13:00 – 14:00 – KUNDALINI Yoga Lessons by KAMALATMIKA
14:00 – 18:00 – LICHTRAUM (Germany)
18:00 – 19:00 – BRAG G ART (Surprise – Germany)
19:00 – 22:00 – B.FOOLISH (Germany)
Tuesday 27 July AFTERPARTY
00:00 – 02:00 – TRINDADE (Brazil)
02:00 – 03:00 – LOGICA Live (Brazil)
03:00 – 05:00 – SURADHIN (Portugal)
05:00 – 06:00 – CRUX Live (Japan)
06:00 – 08:00 – PERPLEX (ISRAEL)
08:00 – 10:00 – TEMPLETON (Germany)
10:00 – 12:00 – KRISYON (United Kingdom)
12:00 – 14:00 – JENSSON (Germany)
14:00 – 16:00 – OLI OV SILENCE (Germany)
16:00 – 18:00 – ZNOK (Sweden)
18:00 – 19:00 – PARATOX Live (Germany)
19:00 – 21:00 – INGLORIOUS BASSTARDS (Germany)
21:00 – 23:00 – PI (Russia)
23:00 – 00:00 – ANUBIS (Germany)
Wednesday 28 July
00:00 – 01:00 – ANUBIS (Germany)
01:00 – 02:00 – AUDIO HIGHJACK (Mexico)
02:00 – 04:00 – NIGEL PHOTON (United Kingdom)
04:00 – 06:00 – tba
06:00 – 08:00 – PAN (United Kingdom)
thanks!
laatste aanpassing
Nee geen bergje gezien
voor de liefhebbers, ter herinnering, voor de flashbacks, een fotoserie van Fullmoon festival 2010
check menu "partyfotos"
check menu "partyfotos"
laatste aanpassing