Hood viel mij persoonlijk tegen, wel een paar dikke klappers tussen door! Rolando vond ik een held, nooit eerder gezien......Stiekum hoopte ik wel dat het iets meer zou gaan knallen, maar dat even uit mn hoofd gezet en me overgegeven aan z'n groove, heerlijk Leuke sfeer ook!
Geweldig om Hood live te zien.... En je heb Rolando maakt van zijn mengpaneel een muziek instrument geweldig PURE TECHNO!!!!! Dit moet vaker in NL zijn .
Vrijdag 13 maart wordt Dekmantel twee jaar oud en deze verjaring vindt plaats in de gehele Paradiso met een uniek programma waar ruim plek is ingericht voor de kenmerkende muzikale driehoeksformule: house, techno & underground disco. De grote primeur van de avond is Robert Hood zijn livedebuut op Nederlandse bodem. Tevens worden techno-icoon Rolando en disco grootmeester Rahaan ingevlogen, volgt er assistentie van de welbekende Dekmantel locals, en host Minimal Eindhoven de kelderruimte. 9
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 22.9, leeftijd mediaan: 23.1 percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling