Partyflock
 
here

Underground Beats

· De laatste keer.
Underground Beats
Underground Beats
georganiseerd door

Het Kasteel (binnen)
op de kaart
Concertweg 1
Alphen aan den Rijn
Nederland🇳🇱
techno × 8, minimal × 1

Tickets & prijs Underground Beats

Deurverkoop:€ 5,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Meetings
Er waren 2 meetings, om 19:00 met 1 bezoeker en om 19:00 met 1 bezoeker.

Stemresultaat: zeer goed

geweldig621%
zeer goed1346%
goed621%
ok27%
voldoende0
onvoldoende14%
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

8 waarderingen

Ley Moore
T was idd een mooie laatste editie :)
Baszor
Het was gezellig,veel bekenden,goede muziek,jammer dat het de laatste editie was :(
J-RO69
Waardige afsluiter, goed gedraaid, lekker druk :)
Debo0rtje
Wass vettt...:D
partymams
Was weer een super feestje :respect:: voor de DJ,s
JvdT
Was een mooie laatste editie :D
Was weer gezelligg!!!:D
:D

Line-up Underground Beats

Techno
za 22:00 - 23:00:  techno
za 23:00 - 00:00:  techno, house
zo 00:00 - 01:00:  techno
zo 01:00 - 02:00:  techno
zo 02:00 - 04:00:  techno
  techno, downtempo
2House, Minimal, electro
techno, house
techno

Statistieken

55Partyflockbezoekers
13Partyflockgeïnteresseerd
63 / 27·mannen / vrouwen
23.1Partyflockgemiddelde leeftijd
23.9Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
2·meetings
9·albumfoto's
38·opmerkingen
8·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (28 stemmen)

Nieuws

6 december is na 9,5 jaar de laatste editie van Underground Beats. Dampend en stampend zijn de afgelopen 9,5 jaar voorbij gevlogen, maar aan alles komt een eind, zo ook aan de twee maandelijkse sessies van Underground Beats in het Kasteel. Met zijn respectabele leeftijd van 9,5 jaar is Underground Beats één van de oudste techno organisaties in Nederland. Je kunt bij Underground Beats nog eenmaal genieten van een ouderwetse techno avond in zijn puurste vorm, en dit zal de komende keer niet anders zijn. 6

38 opmerkingen

Artiest {SHOWLIST artist 71535, 34458}
Waarschuw beheerder
Misschien dat ik hier ff kom chillen :-)
Waarschuw beheerder
Op zekers weer aanwezig :)
 
Artiest Niek Godeke
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 8 september 2008 om 13:28:
Uitspraak van dj-riviera op woensdag 3 september 2008 om 21:50:
Misschien dat ik hier ff kom chillen

Chillen moet je willen!


originele uitspraak... zelf verzonnen?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 10 september 2008 om 19:01:
originele uitspraak... zelf verzonnen?


uhm, ja? (A)
 
Artiest Search
Waarschuw beheerder
donateur
Chillen is altijd wel chillend.
Artiest J-RO
Waarschuw beheerder
Mooie line-up zeg!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TeKnO Junky op woensdag 10 september 2008 om 18:22:
Op zekers weer aanwezig


ik ook:)
Waarschuw beheerder
goeie line up!! zeker vet...ik ga zeker weten:P
Waarschuw beheerder
Chillen moet je zeker willen!!! Shaken met die billen :-)!! Tot vrijdag...:-)
Artiest {SHOWLIST artist 10705, 47942}
Waarschuw beheerder
Chillen doen jullie thuis maar :) :)

Dit een wordt een knal editie,dus los met die handel :)
Waarschuw beheerder
dat is duidelijke taal;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hey WPS, was gister lachen toch!? :-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JvdT op zaterdag 1 november 2008 om 09:47:
De laatste


Ja helaas wel. Laten we tevens ook hopen dat het 1 van de mooiste edities zal zijn.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van J-RO69 op donderdag 6 november 2008 om 12:11:
Ja helaas wel. Laten we tevens ook hopen dat het 1 van de mooiste edities zal zijn.


Wat mij betreft wel ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
6 December is na 9,5 jaar de laatste editie van Underground Beats. Dampend en stampend zijn de afgelopen 9,5 jaar voorbij gevlogen, maar aan alles komt een eind, zo ook aan de twee maandelijkse sessies van underground Beats in het Kasteel. Met zijn respectabele leeftijd van 9,5 jaar is Underground Beats één van de oudste techno organisaties in Nederland. Je kunt bij Underground Beats nog eenmaal genieten van een ouderwetse techno avond in zijn puurste vorm, en dit zal de komende keer niet anders zijn. Het idee achter het feest is nog steeds hetzelfde gebleven: ‘no-nonsense, iedereen is welkom en kan ongedwongen zichzelf zijn, met daarbij hoge kwaliteitstechno voor een lage entreeprijs van slechts 5 euro. En voor degene die wil zitten, is er ook genoeg ruimte in beide zalen om tussen het feestgedruis bij te komen en gezellig te praten.

Bovenal kun je genieten van Stephan de Wit & Vincent de Wit. Met onder andere optredens op Awakenings, Defqon1, Profiles, Rockit Open Air, in de rugzak slepen deze heren je mee in hun diepe- en stevige technotrein. En om deze editie extra kleur te geven zijn een aantal stamp dj’s opgetrommeld die de organisatie het meest zijn bijgebleven de afgelopen jaren. Dj Ley More zal onder meer het neusje van de zalm laten horen. Met zijn sets, die garant staan voor een hoge doses stevige Underground techno heeft hij menig feest op stelten gezet. Degenen die zijn optredens op onder meer A.S.S. Complexed en Sweetvibes gehoord hebben, zullen dit beamen. Deze man kon dan ook niet ontbreken op de laatste editie van Underground Beats in het Kasteel.

Underground Beats geeft naast gerenommeerde namen ook altijd aanstormend dj talent de kans, en één dj die de afgelopen jaren tot wasdom is gekomen, is toch zeker wel dj Search. Ooit begonnen als talentvolle dj is deze man inmiddels uitgegroeid tot een vaste terugkerende waarden bij Underground Beats. Deze allround techno DJ heeft dan ook de schone taak om na Ley More de bezoeker nog meer energie te geven. En er is geen twijfel over mogelijk dat hem dit zal lukken! Met optredens op onder meer Subculture, Transistor, 013 en eerdere edities van Underground Beats mag Search gerust een van de ontdekkingen van Underground Beats genoemd worden die kwalitatief niet voor de gevestigde orde onder doet. Ook de gebroeders de Wit begonnen ooit hun dj-carrière op Underground Beats. Ook zij zullen, net als op de vroegere edities van Underground Beats, een ouderwetse stampset neerzette waar Underground Beats zijn naam en faam aan te danken heeft. Maar voordat de avond los gaat, zal J-RO de bezoeker in de juiste feeststemming brengen, en een brug slaan van dansbare naar de stevige Underground techno, zoals het hoort.

Je weet dus wat je te wachten staat: geen gehypte techno, maar terug naar de kern. Ondanks deze visie heeft Underground Beats zijn ogen en oren niet gesloten voor de buitenwereld, want de organisatie is de afgelopen jaren blijven vernieuwen, maar dit maal kun je voor de verandering in area 2 weer swingen op de ouderwetse house en acid deuntjes van dj’s van het eerste uur. Nog eenmaal stoffen Mark, Li, Wrong Wood en Yurp hun oude klassiekers af, en wordt er ook een vleugje minimaal verzorgd door Whoptimus.
Dus ga nog een keer lekker los op Underground Beats!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
..zo
Waarschuw beheerder
kijk das nou weer een mooi persberichtje :)
Waarschuw beheerder
idd helemaal mee eens!!! Dit gaat weer een super goed feesie worden, met heerlijke techno zoals die moet zijn :banana:
Waarschuw beheerder
Nog eenmaal knallen met die ballen!!! De laatste is tevens de stamp editie!!!!

Zaterdag 6 December 2008
Underground Beats -> de laatste editie

Area 1: Techno
22.00-23.00 Stephan & Vincent de Wit (Awakenings, Rockit Open Air, Defqon1)
23.00-24.00 J-RO (TBS, Electric Beats, Mini_X)
00.00-01.00 Ley Moore (A.S.S, Complexed, Seetvibes)
01.00-02.00 Search (Sub-Culture, Transistor, 013 NL)
02.00-04.00 Stephan de Wit (Awakenings, Rockit Open Air, Defqon1, NL)
02.00-04.00 Vincent de Wit (Awakenings, Dance Valley, Innercity)

Area 2: House, Minimal, electro
22.00-24.00 Mark & Li (Club Zombi, EasyTune, Catecomb Studio’s)
00.00-01.30 WPS (Aalen Tanzt, Housebar, Stelletje amateurs, NL)
01.30-02.30 Yurp (Catecomb Studio’s, Easy Tune)
02.30-03.30 Wrong Wood (catecomb studio’s, Easy Tune)

Locatie: Het kasteel, Concertweg 1, Alphen aan den Rijn
Tijd: 22:00-04:00 uur
Entree: 5,00 euro
Meer info:
www.undergroundbeats.nl
http:;;undergroundbeats.hyves.nl/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Lijkt me leuk...(y)
Is er vanaf deze locatie een beetje makkelijk een taxi te vinden voor de terugweg :bier:??
Waarschuw beheerder
In het kader van de laatste editie van Underground Beats doen wij op 30 november (aanstaande zondag dus) een show die in het teken staat van Underground Beats.

XT3 is onze formule die 3 dingen probeert samen te brengen, techno, mensen en een hoop fun. XT3 is techno radio voor en door technoliefhebbers. Gedreven door passie voor de muziek en met een dikke vette dosis enthousiasme maken wij radio.

Elke zondag van 22:00 tot 00:00 pompen wij de laatse twee uurtjes van je weekend, heerlijke techno door je speakers, woofers en waffers. Een afwisselende show die gevuld is met een breed aanbod van lekkere techno. Van mnml tot (hard)techno van diep tot funky en van Detroit tot Amsterdam.

Het tweede uur van de show komen Vincent de Wit en Stephan de Wit een set bij ons doen!

Tune in via www.xt3.nl
laatste aanpassing
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 7046, 3650}
Waarschuw beheerder
[img width=650 height=278]http://www.xt3.nl/online/flyers/xt3_450x675_dewitjes.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 25 november 2008 om 18:18:
Lijkt me leuk...(y)
Is er vanaf deze locatie een beetje makkelijk een taxi te vinden voor de terugweg :bier:??


Ja, moet je even Overbeek bellen 0172 – 46 00 00. ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 25 november 2008 om 18:18:
Lijkt me leuk...(y)
Is er vanaf deze locatie een beetje makkelijk een taxi te vinden voor de terugweg :bier:??


je kan ook om 5u de bus pakken naar schiphol, wel relaxt :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Poepzak op woensdag 26 november 2008 om 12:48:
je kan ook om 5u de bus pakken naar schiphol, wel relaxt


Die rijdt dan nog helemaal niet :cry: ;) En ik hou niet zo van lopen :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
1e bus gaat op zondagochtend vanaf de eisenhowerlaan (is daarnaast)

5:01 naar Schiphol, daar treintje pakken

(ik weet het niet optimaal, maar beter dan wachten in alphen tot half 8 )

:P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als je met zn vieren een taxi split naar zoetermeer ben je denk nog goedkoper uit ook.
Waarschuw beheerder
Ik kom denk ook wel ff langs waaien, ben toch in de buurt en is laatste keer!!
Waarschuw beheerder
Be there!!!! Na 9,5 jaar willen wij iedereen nog een keer bij elkaar zien.
 
Waarschuw beheerder
Ik heb er zin in!!!!:bounce:
Waarschuw beheerder
Nog 1 nachtje sneurken, dan lekker stampuh op underground beats!!!!!!!!!!! :bounce:
Waarschuw beheerder
Was een geweldig feest, muzikaal gezien was het helemaal TOPPIE! In tijden niet zooooooooooooo genoten van die heerlijke techno beats :bounce:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Poepzak op zondag 7 december 2008 om 14:23:
Vincent de Wit @ XT3 techno radio
download


hee? relaxt! thx nog he (y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op woensdag 24 december 2008 om 20:02:
hee? relaxt! thx nog he (y)


hee??

en wàt, relaxt?!?

mooie download beleauveurdt.. :[
die link doet helemaal ... niks,
enkel nog "Kk OP,Joh!!" functie.. die ik graag niet onbenut zie eindigen, dus laat ik jou bij deze alle Eer vd KOJ boodschap, uiteraard jou ook volledig toekomt, top (y)