tis allemaal slecht!!
als je gezond bezig wilt zijn moet je geen drugs gebruiken!
Ligt eraan hoe je het wilt zien, pillen zijn misschien schadelijker voor je lichaam qua samenstelling, maar iets te veel ghb en je gaat out en wordt misschien wel niet meer wakker.
(iets teveel pillen, kan hetzelfde effect hebben overigens..maar ghb is verradelijk spul)
Ga het binnekort is doen, maar niet combineren, eerste keer maar rustig aan
Ik zal op je letten knul
Ghb+sos
Maarjah GHB is volgens mij toch minder slecth als je het met mate gebruikt, omdat het een lichaamseigen stof is heeft het lichaam volgens mij minder moeite met het afbreken ervan
ghb is op zich wel mooi spul ghb + pillen is ook nix mis mee! maar ga niet na een avond zuipen aan de ghb, dan kan t wel aardig raar gaan namelijk, maar als de nood hoog is
ghb is onschadelijk maar klote in combi met alcoholische versnaperingen. XTC en drank ga je veel minder snel out, maar heeft ziekelijk veel psychische schadelijke gevolgen.