zit nu voor een half jaartje in curacao. ben net een weekje hier en bevalt echt prima. Maar nog iemand tips wat ik echt gezien moet hebben. En als iemand langs wil komen mun appartement is groot genoeg
Ben er afgelopen november geweest, vriend van mij zit er voor 6 maand, maar tja alles is wel leuk, mambo beach met piek uur en daarna naar die kroeg ernaast ook piek uur.
seaquarium is wel erg leuk en erg mooi!! moet je zeker doen. en gewoon n auto lenen en rond rijden (na drie uurtjes ben je rond hoor )
hahah. ja echt groot is het niet. Maar is wel genoeg te doen qua uitgaan hier Wat de leukste tenten zijn.
ja en T1m wil wel ns zien als je langskomt lijkt me echt te vet. Kunt bij mij slapen en dan neem ik me ook wel een weekje vrij van Stage. Kunnen we feesten
donateur
ben er in de maand september geweest...... zwemmen met dolfijnen is echt een aanrader!!! das zo geweldig!!!
me vriendin gaat misschien naar curaqao stage lopen voor half jaar.. maar we gaan eerst in de zomer heen op vakantie kijken of mijn vriendin daar bevalt..
me familia heeft een osso op curacao net verkocht maar ken nog wel mensen daar en st maarten hebben we nog een huis (komt me ouwe vandaan) en een eigen straat naam ook nog trouwens naar me opa genoemd hihi. st maarten is mooier dan curacao maar curacao wordt nat gehouden anders is het 1 dorre boel. bonaire is het mooiste eiland van de 6 vind ik. je moet met 'spring break' gaan dan zijn er allemaal geile amerikanen die helemaal los gaan.
hoiiiiiiiii
B@dBull @ Curacao
ik kom wel bij jou slapen hahaha 3 weken is genoeg voor mij bij jou opvakantie!
ik hou niet vol van stage lopen voor half jaar dan zal ik me mijn hondjes en ouders missen!!