Partyflock
 
Forumonderwerp · 739674

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
:)

Hallo, ik ben Guido, een van de mensen achter de Vlaamse Psycho-test.

Deze site geeft jou volledig gratis een - soms tamelijk provocerende - beschrijving van jouw temperament, dit is het deel van jouw persoonlijkheid dat constant blijft over de jaren heen.

Sinds begin mei hebben reeds meer dan 90.000 mensen deze test via het Internet afgelegd, en wij zijn nog steeds bezig deze test te verbeteren.

We doen bij deze een oproep aan zoveel mogelijk proefpersonen om deze test eens uit te proberen, zodat wij de nieuwe versie statistisch kunnen valideren.

Dank bij voorbaat voor de medewerking !

Voor wie het ook eens wil proberen : http://www.psycho-test.net

:)
 
ik heb em net gedaan en er staan wel hele rare dingen in
bijv:

Eva heeft nauwelijks directe toegang tot haar onbewuste. Daardoor is zij zich zelden bewust van haar dromen. Daarom ook is zij gemakkelijk te hypnotiseren ( en loopt zij zelfs gevaar in de ban te geraken van een of andere SEKTE ). Zij kan zelfs een operatie ondergaan onder hypnose, zonder verdere verdoving.
klopt wel een beetje!
Heb hem ook gedaan

En hij klopt voor 90%

Dus een goede uitkomst voor mij

Vond de test leuk om te doen.
Tara heeft een grote bereidheid om verantwoordelijkheid op te nemen. Zij is een echte "manager" die, ook thuis, recht op het doel afgaat, met inzet van alle middelen : zij neemt initiatief, plant, geeft instructies, volgt op.

MWHA O:)

Sommige dingen kloppen, sommige echt NIET 8)!
 
Het is wel een leuke test, maar misschien iets te simpel gedaan. Het lijkt net alsof per fout/juist vraag een gehele zin als uitkomst komt, en dat botst ook een aantal keer met elkaar. Maar overall klopt de test wel, maar geen opzienbarende dingen die ik nog niet wist.

Leuk initiatief, maar er kan nog wel het een en ander verbeterd worden :)
 
Alles kan beter, natuurlijk - er wordt nog volop gewerkt aan deze test - maar het is toch al niet slecht dat deze test een gok waagt over jouw uiterlijk aan de hand van alleen maar een aantal psychologische uitspraken ?

;)
Mag ik als ´Psychologe in opleiding´ het een en ander opmerken?

Je moet de test opdelen in subschalen. Niet alleen ja of nee, maar ik zou kiezen voor Altijd, soms, zelden of nooit.

Je maakt op deze manier geen alles of niets beslissing over iemands persoonlijkheid. Mensen zijn bijvoorbeeld niet óf extravert (heel graag in de nabijheid van anderen) óf introvert(graag in zichzelf gekeerd, rustig afgezonderd). Uit de omgeving weet iedereen wel dat dit er bij de meeste mensen een beetje tussenin zit.

Ik zou uitspraken doen over een combinatie van een aantal stellingen die ongeveer eenzelfde trek meten. Je hebt dan meer ´voorbeelden van´ zodat je met je schatting van iemands persoonlijkheid meer in de buurt komt van wat het echt is.

En geen letterlijke stellingen in de uitkomst zetten, dat komt onprofessioneel over. pietje kookt graag voor anderen (ja duh dat heeft pietje ook aangekruist..)

Maargoed.. Leuke test :yes: en petje af voor de snelle berekening en snelle mailing van je uitkomst (Y)
goede test!
hehe lachen.... de meeste kloppen wel!!..

behalve dat me werkplek altijd netjes is opgeruimd :no:... dat klopt echt neit he!!! ahaha
 
vaag! klopt echt heel veel van... die gok over m'n uiterlijk komt echt 100% overeen met mij:S
 
het is dus zeker een goeie test(Y):D
Bij mij klopt echt bijna alles zelfs dingen waar niet echt de vragen over zijn gegaan :) heel vaag...maar wel leuk :D
:s er klopt best wel veel van hehe lachen :-p
 
.
Aan Nachtdiertje : Hartelijk dank voor de tip, in een volgende versie houden we er indien mogelijk rekening mee !
laatste aanpassing
 
andere keer maar, heb nu wat anders te doen
 
De test duurt me wat te lang.
Klopt niet echt, maar wel leuk om mee te doen.
 
.
Aan TooStep : Hoe bedoel je, de test duurt amper 10 minuten ! ( Het lezen van de beschrijving die je ontvangt duurt véél langer. )
laatste aanpassing
Hij doet 't niet bij mij....
 
klopt geen reet van!
De test klopt aardig.....sommige dingen best confronterend :P
Hahaha ik schrik gewoon van mezelf!

Sommige dingen kloppen echt,
sommige dingen zijn heel confronterend (waar ik dus liever niet aan herinnert wil worden)
en soms klopten dingen helemaal niet.

Maar ik vond het wel een leuke test
 
Wel grappig.. Maar lang niet alles is kloppend.
Wordt namelijk twee keer gevragd of ik een optimist ben, geef twee keer aan dit niet te zijn, en ben in de uitslag wel een optimist. Toch staan er ook zeker schrikbarende feiten in!
 
bij mij klopt echt bijna alles :O :vaag:
laatste aanpassing
 
Bij mij doet die hele test het niet dus dat scheelt %)
 
.
Aan La Salina : Bedoel je dat de test technisch niet werkt, of bedoel je dat de beschrijving die je ontvangen hebt niet klopt ?
 
Klopt aardig. (y)
 
Aan La Salina : Bedoel je dat de test technisch niet werkt, of bedoel je dat de beschrijving die je ontvangen hebt niet klopt ?



Het venster opent zich, vul de gegevens in
Er zou een nieuw schempje moeten komen maar dat gebeurt niet
Ook niet als ik dan op die andere link klik.
Dan krij ik alleen een button met verder erop watniets doet


Of ben ik nu dan officieel gestoord verklaard? 8)
laatste aanpassing
hij klopt gewoon egt!1

te bruut

vooral deze regel:

Hij houdt vooral van muziek met een flink ritme.


:p
Veel dingen kloppen wel, maar andere weer helemaal niet!

Er staat bv. dat ik een voorliefde voor paarden en honden heb, terwijl ik helemaal niet van paarden hou (wel van honden)
en dat ik weinig behoefte heb aan vlees, dus goed vegetarisch zou kunnen leven :/ ik lust geen groente en ben juist gek op vlees.

En de grootste fout is toch wel dat er wordt beweerd dat ik en ochtendmens ben :vaag: want dat ben ik zeker niet :no:
Nou ja, bijna alles klopte. Echt niet normaal dat ze dat zo doormiddel van een paar vragen kunnen analyseren. Echt een goede test.
 
@ Ik Jappo, Jij Jappo't en wij Jappo'en :D


Hey man! Dat stond er bij mij ook in :D Maaruh... dan snap ik niet dat jij geen techno in je profiel hebt staan :[
 
ik heb die test ooit gedaan en het is een hele lap tekst maar die wel klopt meestal:P

er zijn hie mensen die die tekst in hun profiel zetten..dat lijkt me niet slim:S
 
Wel een beetje simpel die test. :/

Dit is wat er bij mij uit komt:

Nivja heeft een bijzonder evenwichtige persoonlijkheid. (...) Zo is Nivja bijvoorbeeld niet introvert, ook niet extravert, maar tussen de twee in; zo ook laat zij bij het nemen van beslissingen de rede en het gevoel in gelijke mate meespelen, geeft zij evenveel belang aan rechten en plichten, enz ...

Daardoor vallen er zo weinig speciale zaken over Nivja te zeggen, behalve dan dat zij heel evenwichtig is !


Ja, daar heb ik wat aan. :S
laatste aanpassing
 
Het komt aardig in de buurt moet ik zeggen :)
 
Artiest ZWEMLES
Dit kan absoluut niet mensen! :no: Het grootste gedeelte van ons gedrag komt namelijk voort uit het onbewuste en daar kunnen we nauwelijks inzicht in krijgen.


Dikke flauwe kul dit!
 
Beetje half om half.. sommige dingen kan ik me Precies in Vinden, en andere dingen kloppen weer helemaal niet.. :S
 
leuk dat ie vast loopt :s
 
.
Wij hebben inderdaad nog regelmatig het probleem dat de psycho-test vastloopt bij mensen die een MAC gebruiken, waarvoor onze excuses. Wordt aan gewerkt !
bij mij klopte er echt veel!!
alleen deze schoot er wel ontzettend uit :D

PoRtuGaNN kan slecht tegen alcohol, het kan hem een enorme kater opleveren waardoor hij ?s anderendaags morgens ongeveer waardeloos is
 
.
Aan PoRTuGaNN : Bedoel je dat het klopt van die alcohol en katers, of juist niet ?
klopt veel maar sommige dingen totaal niet
Leuke test, bijna alles klopt! wat niet klopt is dat er staat dat ik geen ochtendmens ben...ben ik dus wel.
 
Hehe...

Stan heeft een bijzonder evenwichtige persoonlijkheid.

Qua temperament komt hij dicht in de buurt van de gemiddelde mens, dicht dat er weinig speciale zaken over hem te zeggen vallen ( dit geldt slechts voor minder dan 10% van de bevolking ).

Je mag dit opvatten als een compliment, Stan! Door deze evenwichtigheid kun jij immers bijvoorbeeld met veel verschillende personen goed samenleven.

Zo is Stan bijvoorbeeld niet introvert, ook niet extravert, maar tussen de twee in; zo ook laat hij bij het nemen van beslissingen de rede en het gevoel in gelijke mate meespelen, geeft hij evenveel belang aan rechten en plichten, enz ...

Daardoor vallen er zo weinig speciale zaken over Stan te zeggen, behalve dan dat hij heel evenwichtig is !


Klopt als een bus...
laatste aanpassing
Bedoel je dat het klopt van die alcohol en katers, of juist niet ?


klopt juist niet. je moest es weten ;) :D


maar verder echt toppie! bijna alles klopt.
 
.
En dat allemaal zonder kater ? Je maakt me jaloers ...
t is bij iedereen hetzelfde, dr zijn maar een paar zinnetje anders
Klopt bijna helemaal, haha leuke test :yes:
 
Klopt gedeeltelijk, wel leuke test om te doen.