wrom zou het niet kunnen??!! alleen omdat je op hiphop niet kunt stampen/hakken dammzz... hardcore is ook niet alles hoor, tis leuk voor te stappen maar verder dan boenkboenkboenk komt die muziek ook niet en hiphop wel daar zit tenminste nog een tekst in en vaak nog strakke ook nog!
Voor de tekst luister ik toch nog liever naar punk/metal
Oude Hip-Hop vind ik wel relaxed ging nog is ergens over tegenwoordig is het allemaal ja ik heb die ze moeder geneukt en ik heb z'n zus verkracht en daarna ze broer onthoofd ofzo.
Idd ik vin het jammer dat de hardcorefeesten niet wat meer sfeer zoals in de rock scene daar word gewoon iedereen geaccepteerd ongeacht hoe hij of zij eruit ziet.
ik luister helemaal geen rock, dus daar kan ik niet over oordelen.
zoals in de rock scene daar word gewoon iedereen geaccepteerd ongeacht hoe hij of zij eruit ziet.
daar ben ik het wel met je mee eens, das in de hiphopscene ook, en als ik eerlijk ben is de hardcorescene de enigste scene waarin NIET iedereen geaccepteeerd wordt, ook al zeggen ze van wel
Ik zou wel ff raar staan kijken als iemand in karl kani aan komt zetten maar ga je gang maar ik zit er niet mee.
Op zo'n rockfeest bedoelje? jah tuurlijk, ik sta ook raar te kijken als er een lonsdaler op een hiphopfeest aan komt zetten. MAarja als ie voor de rest normaal doet vink ut geen probleem!
Op zo'n rockfeest bedoelje? jah tuurlijk, ik sta ook raar te kijken als er een lonsdaler op een hiphopfeest aan komt zetten. Maarja als ie voor de rest normaal doet vink ut geen probleem!
Nee gewoon op een hardcore feest. (blijf wel meer hardcore fan dan rock hoor )
whehe jah das idd wel raar, denk ook wel dat meeste lonsdalers hem dan niet zouden accepteren met ze karl kani!! ik zou dan eigenlijk wel zwaar respect voor hem hebben dat hij het lef dan het om zo naar hardcore feest te gaan haha jammer dat die mensen niet bestaan
Whahaha geweldig.... dat ie daar ut lef voor hebt!! da vink echt strak... kzou ut zelf nooit durven.. MAar dan zijn er dus NOG meer mensen die van hardcore en hiphop houden