Partyflock
 
Forumonderwerp · 743702
 
ik ga binnekort naar hellbound (12 februari, hemkade)
maar ik ben nog niet op hemkade geweest. nou hoor ik van veel mense dat de borchlandhalle veel beter zijn, wat is er dan zo slecht aan de hemkade...ben ik btje voorbereid:P
 
hemkade is de beste B)
:respect:
ze proppen et altijd zo vol mogelijk met mensen dus et is zwaar druk! lange rij voordat je eindelijk binnen bent! lang wachten al wil je je jas ophangen! lang wachten voor die paar munten!
 
lange rij voordat je eindelijk binnen bent! lang wachten al wil je je jas ophangen! lang wachten voor die paar munten!

dan moet je gewoon eerder komen..

ik heb er nooit last van :D
ja bij mc.. maar toen kwam ik ook pas rond 12 uur :(
Hemkade rules :respect:
Al veel vette feestjes gehad daar, vooral Qlubtempo was altijd gruwelijk :respect:
Hemkade wordt overgewaardeerd.
lange rij voordat je eindelijk binnen bent! lang wachten al wil je je jas ophangen! lang wachten voor die paar munten!

dan moet je gewoon eerder komen..

???? dus jij stelt voor dat iedereen om 9 uur aanwezig is dat iedereen vast munten ken halen! ze moeten meerdere mensen voor munten neerzetten
 
tja ik heb er nooit last mee.. heb altjd paar muntjes over..dus ga later pas halen...

en tja bij de rij hoef ik ook nooit zo heel lang te wachten en bij de jassen vaak ook niet eens :D
 
maar t liefs ben ik er ook wel vroeg...
wil t van t begin tot t einde mee maken als t ken ';)
dan doe je et beter als mij!
De Fun is gewoon belachelijk VET!!! punt! :respect:
Lang wachten..? Gaat t met je..

Zelfs met MC viel t wel mee, btje geduld is wel noodzakelijk natuurlijk..

HMH sta je vaak een uur in de rij..
Ben er wel paar keer in geweest, erop nog nooit..

Maar ik vind het wel relaxt daar maar vaak is het wel te druk idd en dat is niet echt prettig ofzo.
Je moet wel ff een goed rondje lopen als je er voor de eerste keer komt want het is veel groter dan dat het lijkt;)

Als je niet in de rij wilt staan voor naar binnen, jas ophangen en munten halen gewoon om half 11 heen gaan(y)

Hoop trouwens voor je dat je erin komt met je 17:)
 
Hoop trouwens voor je dat je erin komt met je 17


De laatse tijd moet je je vaak legitimeren ja!!
Met mc moest ik me ook legitimeren.
^ en terecht! ^ :[
 
Hemkade :respect:

Maar borchland vind k inderdaad een betere lokatie :jaja: Lekker de ruimte, niet zo warm :O
 
Hoop trouwens voor je dat je erin komt met je 17


ja wat denk je van mij!...schijnt dat die controles bij hemkade strenger zijn als op andere lokaties dus tis ff afwachten, maar gewoon spulle uit de pockets halen en net doen alsof ik er vaker kom:P
 
Borchlandhallen is idd beter, maar Hemkade is ook goed te doen... Helemaal met de line-up van Hellbound :yes:
laatste aanpassing
 
Vroegah..
vroegah was de hemkade leuk, toen t nog een ouwe agenebbis zooitje was daarbinnen, t ouwe podium, de squashbanen.. t viese filmpies theater, en de plankenvloer waar je de hele avond mensen over op hun bek kon zien gaan en de goeie ouwe installatie waarvan je de bas VOELDE...

ach vroegah...
 
Nadeel van de Hemkade is idd dat het er nog al eens te vol is.
Neem iig je rijbewijs mee of ID. Zonder kom je niet binnen, elke keer als ik er ben zijn er ook weer mensen die het niet bij hebben en meteen weer naar huis kunnen.

En de 2de zaal is een beetje verstopt (vind ik) als je er voor het eerst komt. Dat zit naast het "podium" van de grote zaal een smalle gang naar achter.

Ik vind het iig een relaxte tent, worden toffe feestjes gehouden :yes:
dus tis ff afwachten, maar gewoon spulle uit de pockets halen en net doen alsof ik er vaker kom


Beter kom je niet!

... Helemaal met de line-up van Hellbound


Nu maar hopen dat de line-up wel een x-tje klopt............. :X

Ben benieuwd!
Neem iig je rijbewijs mee of ID. Zonder kom je niet binnen, elke keer als ik er ben zijn er ook weer mensen die het niet bij hebben en meteen weer naar huis kunnen.


Nog nooit last van gehad :no:
Maar daarintegen moet je tegenwoordig toch wel je ID bij je hebben ;)

Maaruhh Hemkade Is (Y)
Het geluid is super (het kleine broertje van de HMH)
 
nix mis met de hemkade
 
Hemkade is (Y)

maar......neem je ID mee en geen tegenspraak want anders ben je de lul.
Gewoon Ja en amen zeggen, zeg je iets anders dan kan je dag zeggen met je handje :/
Ik vind de Hemkade een leuke locatie al moet je idd wel geduld hebben. Het is er meestal aardig druk en dan kan het effe duren voor je muntjes hebt of je jas kwijt bent. Maar goed, met een leuk feestje mag dat de pret niet drukken. ;) Bij de wc´s is het altijd ook erg druk maar de toiletdames zijn altijd erg aardig.

Wat wel een vet nadeel is is dat dat kleine zaaltje aan de rechterkant echt onwijs warm is. En daar wordt meestal het beste gedraaid. :[ Daar is het echt niet uit te houden.
Artiest Kian
Hemkade is cker n toplokatie!!! Geeft je n gevoel van n groot feest, met toch ook n btje t gevoel van n club. R komen altijd dezelfde mensen, die je altijd weer tegenkomt, dat maakt t ook weer xtra gezellig!!:)

en idd
Al veel vette feestjes gehad daar, vooral Qlubtempo was altijd gruwelijk

:):yes:

Enige nadeel van de hemkade van de laatste tijd (tenminste, ben r nu al weer n paar maandjes niet geweest) is dat t geluid niet goed is/was. Hopelijk hebben ze dat opgelost. Xie t 12 feb wel..:yes::D
Ik vermaak me super in de hemkade hoor. En ach het wachten, je hebt de hele nacht. Leer je weer mensen kennen in de rij.
Geluid in de grote zaal is inderdaad niet meer wat het geweest is, maar zacht is het ckers niet! :D
hemkade is wel oke als het niet te druk is tenminste:/
er is nix slecht aan de fun


:respect:
nou wat ik wel slecht vind is de ventilatie (N),
in de grote zaal slaat de muziek op bijna iedere feest daar wel minimaal 1 x over..
Dat kleine houte zaaltje (happy hardcore tijdens laatste MC) is tog eigenlijk geen zaal :| :S een gem. huiskamer is nog groter :yes:

Al met al blijft het voor mij wel een redelijke locatie, mits het niet te druk is (Y)
 
hemkade roeleert, veel donkere gangetjes en hoekjes en bankjes en dingen :jaja:

;)
Blow, blijf lekker weg ofsow!
 
hemkade roeleert !!!!!!alleen jammer dat het er altijd heeeeeeel erg warm is.
hemkade is ckers een vette locatie....kan erg warm daar zijn maar ook erg koud op bepaalde delen....en vooral t kleine zaaltje tussen grote en acgterste is ene fuckin sauna altijd:yes:
en wat mensen zeggen over t w88 enzo....niet erger dan een feest in de hmh.....mn langste wat ik ooit in de rij heb gestaan bij de hemkade is 30 min. ongeveer en dat was afgelopen mc
Hemkade vind ik de beste locatie waar ik ben geweest :respect: :yes:

Controle op leeftijd vind ik ook wel meevallen , bij mij tenminste , ze hebbe daar nog nooit om mn id gevraagd :)

En de wachtrij is ook niet echt lang , ben meestal binne een kwartier wel binnen

Minpuntje is idd de drukte en de hitte ( vooral in t kleine zaaltje rechts naast de hoofdzaal )
Maarjah ik heb zeker wel zin in Hellbound :P
laatste aanpassing
 
Dit is voor de mensen die zeggen dat er niet naar id gekeken word of gevraagd:

Hoe lang zijn jullie er al niet geweest?

Met Headfuck en met Mindcontroller kon iedereen die voor mij stond in de rij een geen legitimatie bij had weer gaan.
Ik zeg niet dat ze je ID ook echt bekijken, want bij het foullieren leg je die op dat tafeltje en zo zien ze dat je die bij hebt en dan is het vaak ook goed.

En wat ik over Outblast Birthdayparty heb gehoord zijn daar ook veel mensen geweigerd omdat ze geen ID bij hadden.
Dit is voor de mensen die zeggen dat er niet naar id gekeken word of gevraagd:


Dit is door niemand gezegd hoor volgens mij.....
 
Lees het topic nog maar is goed door dan.
Nee, teveel werk! :D
 
Ghehe, zou ik ook niet aan beginnen :)
Het punt is dat ik mensen wil adviseren ID mee te nemen omdat het niet leuk is als je er niet inkomt.
 
De hemkade is super als het niet (te) druk is !! En dat gaat het zeker worden met hellbound dus succes :D
Ghehe, zou ik ook niet aan beginnen


Toch stiekem ff gedaan en wat bleek;

2 reply's boven mijn MW logo stond het al! 8)

O:)
 
tis een buurtschuur b)
maar wel een leuke:yes:
:bounce:
Dat kleine houte zaaltje (happy hardcore tijdens laatste MC) is tog eigenlijk geen zaal een gem. huiskamer is nog groter


Daar is het juist vaak gewoon gezellig:)
Vermaak me daar altijd prima(y)


Al met al blijft het voor mij wel een redelijke locatie, mits het niet te druk is


Drukte heeft op zich niks met de locatie te maken. Als het ergens te druk is is het overal ''klote'' niet alleen in de hemkade
laatste aanpassing
 
De fun is gewoon helemaal goed....