Je hebt natuurlijk gelijk dat er wat films op het internet zijn die heel slecht van kwaliteit zijn. Net zoals je mp3tjes kan downloaden van Kazaa die gewoon kut zijn. Maar daarentegen komen er ook veel meer films op het internet die heel goed 'geript' zijn van de DVD. Je moet die rips alleen goed kunnen vinden.

Kazaa en Imesh zijn vrij onbetrouwbare bronnen om films vanaf te halen.

Vaak krijg je dan een camera versie, of een film zoals:"Snatch" en dat blijkt dan opeens "Pussyman 11" te zijn

. Haal ze via FTP of newsgroups en warezz fora, want dan weet je meteen wat je in huis haalt =
goede DVD-rips.

Soms kun je wel eens goede dingen vinden op Kazaa, maar meestal zijn het toch onofficiële releases (dus niet van Dominion of Vite of andere bekende groepen mensen die DVDs-rippen) van beginners die zelf films rippen. Je hoeft dus geen geoefend oog te hebben om een film van Kazaa, die geript is met een bitrate van 350, van slechte kwaliteit te noemen.
En je vrienden of vriendin uitleggen waarom het geluid niet synchroon loopt met het beeld is ook zo'n afgang.
Als je geluid niet synchroon loopt, dan ligt dat meestal aan de snelheid van je computer en/of aan het aantal programma's dat je op de achtergrond hebt draaien. En áls het wel aan de film ligt, dan kan je dat heel makkelijk fixen met het programma Virtual Dub of andere programma's die gratis te verkrijgen zijn.
En al heb je nog zo'n mooie monitor, het filmgevoel heb ik er totaal niet bij .......
Nee, geef mij maar gewoon een DVD'tje op mijn breedbeeld tv op de bank.
Natuurlijk is het anders als je een film kijkt vanachter je PC, maar tegenwoordig heeft iedere moderne PC wel een tv-out, waardoor je je PC kan aansluiten op je TV. Koop dus een kabeltje, sluit je PC aan op je breedbeeld TV en je geluidskaart op je dolby digital versterker, en je hebt al snel hetzelfde 'filmgevoel'.
