Partyflock
 
Forumonderwerp · 722604

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
[img]http://www.sonic-xl.nl/public/dance2thedawn_04.jpg[/img]

flyer designed by Sonic-XL
All pictures by Denny Yau
Many thanx (F)

Een tijdje geleden is de discussie op gang gekomen hoe het zou kunnen komen dat Harddance hier in Nederland nou niet echt door lijkt te kunnen breken.
Er waren veel verschillende meningen over en één van die meningen was dus dat als er meer Harddance feesten gegeven zouden worden, dat je dan misschien een breder publiek zou kunnen krijgen en van een 'Harddance-scene' hier in Nederland zou kunnen gaan spreken.

Dit zette me aan het denken, ik ben nu al bijna vier jaar een fervent en verslaafd Harddance liefhebber, vanaf dat ik opsta totdat ik naar bed ga, galmt deze muzieksoort uit mijn boxen, 247, 365, till death do us party.
Afwisselend van hardtrance naar UK Hardhouse met af en toe een lekkere Hardstyle plaat erdoor heen, wat mij betreft dé ideale combinatie.

Ruim drie jaar terug speelde ik al met het idee om een eigen feest te geven, ik bedoel wat is er nou leuker dan van je hobby een beetje je werk te kunnen maken, echter om de een of andere reden is het er toen nooit van gekomen....

Tot nu dus....

Dit feestje gaat de eerste editie worden van een reeks meerdere, ik begin klein (er gaan zo een beetje 100 man in de Trappist) en hoop mettertijd groter te kunnen gaan, maar daar heb ik wel jullie bij nodig....

Lijkt dit feestje je wat, stuur dan ff een mailtje naar DawnofDance@hotmail.com of een pb naar Dawn of Dance hier op Partyflock en als je komt neem dan je vrienden, familie, kennisen etc. etc. mee, spread the word en laat Harddance bekender worden! (maar laat het me wel even weten met hoeveel mensen je wilt komen, aangezien 100 het maximum aantal bezoekers is in de Trappist)
De toegang is nu (nog ;p ) gratis, dus wat let je nou eigenlijk?

Verder staat het natuurlijk vrij om in dit topic te reageren waarom jij Harddance goed vindt, welke dj's je goed vindt, wanneer je het goed bent gaan vinden etc. etc. en natuurlijk allerlei opmerkingen over hoe een zin we wel niet hebben in 10 december ;p

Ik stel even kort de dj's aan jullie voor in alfabetische volgorde:

[img]http://www.partyvibes.nl/pictures/albums/userpics/planetfreestye010504/Planet%20Freestyle%2001-05-04%20131.jpg[/img]

Charly

Deze 21 jarige DJ en Producer uit Tiel is al aardig aan de weg aan het timmeren. Na zijn eerste officiële optreden op the talentnight van I Love Hardhouse in de vroegere 020 afgelopen februari, draaide hij samen met DJ Fausto op Planet Freestyle in mei dit jaar. Sindsdien zijn er de nodige feestjes al geweest, onder andere in de Streetwave in Zeist, die hij ook 19 november weer onveilig zal gaan maken. Ook heeft hij onder andere de productie Charly Says op zijn naam staan en net nieuw is zijn remix van Anglia. Afgelopen HardHouse Academy 23-10 draaide hij samen met Danny D en MvDJ op de StreetRave van Partynight. Deze eerste editie van D.D.O.D. zal hij een back to back set gaan neerzetten.

[img]http://www.partyvibes.nl/pictures/albums/dreamerparty081004/Dreamer%20Party%208-10-04%20133.jpg[/img]

The Dawn

Wat gebeurt er als je besluit om gewoon te willen leren draaien, omdat je zo gek op Harddance bent? Tja, dan krijg je dus The Dawn, al met al draait deze dame pas 4 maanden bij elkaar en het heeft wel wat voeten in de aarde gehad voordat ze uberhaupt voor publiek wilde draaien, vanwege extreme verlegenheid en nervositeit. Afgelopen juni was de allereerste keer dat ze het aandurfde in de tijd dat de jury aan het beraadslagen was op en van de edities van de dj contest van Planet Plastic, daarna kreeg ze de smaak te pakken en volgde DreamerParty, een afscheidsfeestje voor een goede vriendin. En ook al gaat het zeker nog niet allemaal foutloos, deze eerste editie van D.D.O.D. zal ze een back to back set gaan neerzetten met Charly. Als het goed is, zal tevens haar eerste productie te horen zijn 10 December. En zoals ze zegt: 'Gaat ie niet helemaal goed met inmixen, dan moeten jullie maar ff je vingers in jullie oren stoppen en dan is het na 10 tellen wel weer over ;p

[img]http://www.partyvibes.nl/pictures/albums/dreamerparty081004/Dreamer%20Party%208-10-04%20192.jpg[/img]

FirstBase

LET THERE BE HOUSE!!!

Deze 22 jarige man uit Tiel heeft de gave het draaien zo makkelijk over te laten komen, dat je soms met open mond staat te kijken, ook wel de koning van Acapella genoemd, staat hij te crossfaden en te scratchen alsof hij een bakje koffie inschenkt. Geheel onverstoorbaar staat hij achter de draaitafels. Deze DJ heeft al de nodige optredens op zijn naam staan, variërend van UK Hardgrooves tot een technofeest. Tevens is hij al lange tijd resident bij www.puredj.com en staat hij 26 November samen met Charly in de finale van de Planet Plastic DJ-contest.

[img]http://www.partyvibes.nl/pictures/albums/userpics/queensday2004/Queensday%202004%20021.jpg[/img]

MvDJ

Deze 21 jarige DJ uit Landsmeer is een DJ die eigenlijk van alle markten thuis is, of het nou gaat op te openen op Hardhouse Revolution 9 juli jl., een snoeiharde UK set voor de Aknathon met koninginnedag of het afsluiten van een feest, hij draait er zijn hand niet voor om. Hard of zacht, je zegt het maar en Martijn draait het. Zo ook op de StreetRave van Partynight terwijl het publiek op de parkeerplaats bij het benzine station los ging.

Nazz

Helaas van deze DJ, producer geen foto, niet omdat hij nog niet eerder voor publiek gedraaid heeft, maar gewoon omdat hij eigenlijk te bescheiden is, de Talentnight van I love Hardhouse is de eerste keer geweest dat ik deze DJ heb mogen horen en lekker was het zeker. Toen ik hem vroeg voor D.D.O.D. en ook vroeg of hij al als artiest op PF stond zei hij dat hij daar eigenlijk nooit achteraan gegaan was, tijd om daar verandering in te brengen. Zijn producties doen me me denken aan de heerlijke melodieuze Hardtrance die Scot Project kan maken met heerlijke pompende bass lines eronder. Wat ik ook erg bijzonder vind, is het feit dat hij op de schoolfeesten van de ALO een zaal regelt waar Harddance te horen is. (y) (y)
Ik ga er overigens wel even achteraan dat ik ook een foto van hem hier in dit topic zal kunnen zetten. :)

[img cacheid=000000360014bf7901228edc1a007501a9]http://tinypic.com/kz1ty[/img]
Tadaaaaa!

[img]http://www.partyvibes.nl/pictures/albums/dreamerparty081004/Dreamer%20Party%208-10-04%20116.jpg[/img]

Raven

De jongste van de DJ's die op 10 December acte de presence gaat geven. Deze jongeman, is een man van de show, afgelopen DreamerParty stond hij geheel in pak te draaien. Our gentleman-dj, die achter de tafels staat te springen en dansen, ondertussen allerlei truukjes uithalend met crossfaders. Veel vocals kenmerkten zijn set de 08e oktober en brachten een ongelooflijke sfeer in de Trappist. Deze editie heeft hij echter te kennen gegeven vol gas te gaan a la Paul Glazby en Lab4, hard, snel en lekkerrrrr, pure UK Hardhouse.


Voor zover de eerste line-up van D.D.O.D.

Draaitijden zullen een verrassing blijven tot aan de avond zelf, de tijden zullen bepaald worden door middel van 'lootjes' trekken, aangezien ik het erg moelijk vond om de draaitijden te bepalen, op deze manier leek me het, het eerlijkst. Dus kom vroeg dan mis je niemand en des te meer kan je genieten van dit feestje. :D:D
Er is geen warming up, dus als de deur opengaat om 22:00 is het gelijk vol gas gaan!!!

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

The Dawn has begun.....
The Dawn of Harddance that is!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik niet in ieder geval.
Ik zeg: als je met 160 bpm opent, wordt het alleen nog maar sneller.
Dat zei ik in mijn eerste opmerking eigenlijk al.
Niet alle opmerkingen zijn tegen jou gericht hoor Den.
Artiest Raven
Waarschuw beheerder
Maar het lijkt me duidelijk dat ik denk van wel, gezien er alleen een reactie van nijntje erbij is gekomen ;P

Sneller kan ik niet echt garanderen, zal vast wel tot ongeveer 165 bpm gaan, maar echt sneller denkik niet. Tenzij ik de cd spelers ga misbruiken maar daar twijfel ik nog over.

Laatste word wel cd trackje :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmmpff, laat maar.


Ik ben iig erg benieuwd! :)
Waarschuw beheerder
;P

Ik ben zelf ook benieuwd, dus dat scheelt :D

Maar heb er iig heel veel zin in, maar dat lijkt me duidelijk ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Nog steeds geen internet thuis Reef, dus ook geen Soulseek. Moest jij Shark Tale nog hebben?
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb die cd toch RJ.
Waarschuw beheerder
Hhm... Kun je niet op je werk soulseek installeren? ;)

Wou idd shark tale hebben! Als je die dan vrijdag of zaterdag mee neemt, dan neem ik wel een leeg dvdtje mee. Of nee, jij wou toch nog wat sets hebben? :)
donateur
Zal hem even toelichten, anders heb ik het weer gedaan

dat ik daarmee bedoel te zeggen dat ik zeker weet dat iedereen die er die avond is naar de sets uitkijkt van alle dj's

Das het mooie van dit feestje :yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
CD spelers zijn Pioneers 100's

:kwijl:
Waarschuw beheerder
dat ik daarmee bedoel te zeggen dat ik zeker weet dat iedereen die er die avond is naar de sets uitkijkt van alle dj's


Alsof de bezoekers niet uitkijken naar mijn optreden ala the ting. Niks mixen, veel schreeuwen en rennen.
Waarschuw beheerder
donateur
Wou idd shark tale hebben! Als je die dan vrijdag of zaterdag mee neemt, dan neem ik wel een leeg dvdtje mee. Of nee, jij wou toch nog wat sets hebben?:)


Doet u mij maar een voorgebrande dvd met harde huismuziek uit het Verenigd Koninkrijk:jaja:
donateur
Alsof de bezoekers niet uitkijken naar mijn optreden ala the ting. Niks mixen, veel schreeuwen en rennen.


Ik had het toch over iedereen Hassan tssssssssss
Waarschuw beheerder
donateur
Alsof de bezoekers niet uitkijken naar mijn optreden ala the ting. Niks mixen, veel schreeuwen en rennen.

gaat dat nog steeds door?? Wicked! Nu kom ik helemaal naar het feestje.... ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Of The Little Ting;)
Waarschuw beheerder
donateur
whahahahahaha


:x

sorry Hassan!
Waarschuw beheerder
Zal hem even toelichten, anders heb ik het weer gedaan

dat ik daarmee bedoel te zeggen dat ik zeker weet dat iedereen die er die avond is naar de sets uitkijkt van alle dj's


Dat snap ik ;)

Zei het alleen omdat iedereen over mijn post heen poste over mijn intro :[ :P
Waarschuw beheerder
donateur
Kwam je aandacht tekort dan?
Waarschuw beheerder
Neuh, Had alleen meer reacties erop verwacht :)
Waarschuw beheerder
donateur
Ben wel wat gewend inmiddels dus verbaas me nergens meer over:)
donateur
Van wie had je die reacties dna moeten krijgen allemaal? Aan mij had je het al vier keer verteld van die intro bij wijze van, aan Charel heb je het ook al gezegd, Ann nog niet want die reageerde

OH

RJ

jij bent de gemenerd die geeneens sjoege geeft :[



;p

Domtiedom

wat ben ik vreemd vrolijk vandaag....
en irritant dat bovenal
laatste aanpassing
donateur
Phat!

Charly says is dit weekend in twee verschillende Engelse venues te horen o:)

zou het nou toeval zijn dat ik zo vaak dezelfde typefout maak in de naam Charly dat ik ipv de L een K neerzet wat Charky maakt waardoor ik weer automatisch aan haaaaaaaai denk en enge dieren enzo en dus weer aan HHA omdat die haaien in de zee zwemmen waar die boot toen vaarde
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Charel's nummer Charly says is dit weekend in twee verschillende Engelse venues te horen O:)


En waar is ie te horen dan?
donateur
Nou in ieder geval niet op de Hardhouse Academy, want die is er niet dit weekend ;p

Ennuh does it really matter? het gaat om het feit dattie goed gevonden wordt en gedraaid gaat worden :D:D

Zou het even moeten navragen, maar het is een feit dat ze hem erg goed vinden :):)
En gezien een van de twee een niet onaardige staat van verdienste al heeft op het draai gebied o:)

(o.a. voor Lisa Pin Up opgewarmd en gedraaid met Paul 'motherfucking' Glazby hieieieieieiehaaaaaaaaaaa)

Me happy :lief:

en terecht overigens :):)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ben inderdaaan benieuwd naar wie 'm dan draaien???????????
donateur
die ene weet ik zijn artistennaam nog niet zeg maar, heb hem gisteren heel ff gesproken, maar wist niet dat een maatje van Rhys was
Zal het volgende keer wel vragen :)

En als je naar www.clubbersyearbook.com gaat en dan DJ Rhys (of Rhyso dat weet ik ff niet meer zeker)

oh en hij zei dat het een stomme foto van hem was daar, waarop ik zei, ja dat zou ik ook zeggen als ik jou was :p

Erg relaxte gozer (y)
Waarschuw beheerder
Om heel eerlijk te zijn vind ik charly says het minst goede wat ik van charly heb gehoord. Heb remixjes van platen gehoord die ik erg goed vond, charly says nietzo.
Waarschuw beheerder
Ja I know, ging ook niet om het on-line gooien, ging er alleen om dat ie beter werk dan charly says heeft gedaan (vind ik dan he)
donateur
Bedenk me nu dat dat voor Charly says ook wel in een bepaalde manier geldt dus ik ga even editen om de bewijzen uit te wissen wie oh wie Charly Says gemaakt heeft :p

whahahahahaha
donateur
Vind die remixen van Tonka en Anglia errug errug vet

maar moet zeggen dat ik met Charly says gewoon iets heb vanaf de eerste keer dat ik die hoorde
Blijft ook in mijn kop hangen :p
Waarschuw beheerder
donateur
Niet zo para hoor!

*kijkt achter zich*
Waarschuw beheerder
donateur
Jou ook al?
Waarschuw beheerder
donateur
Ze? Zijn die er ook al bij betrokken? Dacht dat het alleen hun waren:s

*formatteert harde schijf*
Waarschuw beheerder
donateur
*schrik*
Waarschuw beheerder
donateur
hahahahahhahahahahahaha :D
Waarschuw beheerder
donateur
Boefje
Artiest {SHOWLIST artist 62105, 11259}
Waarschuw beheerder
:Beetje laat maar lees net zelf de mail pas :):

Binnen nu en enkele minuten zend HH UK Radio mn nieuwst UK Harddance set uit.

Dit radiostation is te beluisteren via http://hardhouse.aromadome.com/128K.pls
Waarschuw beheerder
donateur
Tuned in! :9
Waarschuw beheerder
Same :jaja:
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Playlist aub :D
Waarschuw beheerder
Playlist is als volgt:

01. BK - Insane
02. Guyver - Unit
03. Nick Sentience - Essence
04. Bamford & Perris - Saturday
05. Andy Whitby & Alex Calver - Hip Hop
06. Vinylgroover & Red Head - Midnight Express (Original)
07. Wid & Ben - Point Blank
08. Lee Haslam - Music is the Drug
09. Dark By Design & Phil York - Wildside
10. OD404 - 9 BAR (Special G Mix)
11. E-Trax - Lets Rock (Karim's 2004 Mix)
12. Rob Tissera - The Revolution
13. Elemental - Reach Out (Technikal Mix)

Te downloaden op ons aller wel bekende soulseek :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Oei dat zijn verdomd geile plaatjes Martijn :D Zien we jou morgen of zaterdag ook nog?

btw: die Guyver - Unit is dat niet Riot Brothers - The Guyver Unit??
Waarschuw beheerder
Vrijdag gaat helaas niet lukken :( :cry: maar zaterdag gaan we er zeker weer ff een feessie van maken :)

Ik heb me helemaal suf gezocht op internet maar kan Guyver - Unit niet vinden. Het is iig niet Guyver Unit wat ik eerst ook dacht. Dit nr zal nog wel moeten uitkomen denk ik...