Partyflock
 
Forumonderwerp · 718169
Gemeente Heerlen bedankt :@
Jah want die man vd gemeente vond zelfs al de hardstyle die ik draaide schijnbaar te hard terwijl dat best mee viel ;)

Tja draaide dan wel Thrillseeka maar dat valt niet onder hardcore maar onder early rave bij mij :d

Maar dit is dus idd minder ja :(
 
baggertent... vroeger met The Omen op donderdagen was het nog vet, lekkere oude hardstyle/hardtrance...die tent zuigt nu gewoon!
Artiest Triax
baggertent... vroeger met The Omen op donderdagen was het nog vet, lekkere oude hardstyle/hardtrance...die tent zuigt nu gewoon!


wat een dikke bullshit je bent er de afgelopen keren niet geweest dus oordeel ook niet en ga niet uit van het verleden :s kortzichtige..
 
zo dat is knap van je dat je weet dat ik er de afgelopen keren niet bent geweest???

je moet je niet zo aangevallen voelen, mijn mening is dat het gewoon een klote tent is geworden...the omen dat was vet...wat er nu is is gewoon 1 groot zooitje...en dat is mijn mening.... oja ik ben er de afgelopen keren wel geweest...dus hoe je bij die onzin komt... ;)
Zie nu net wel dat dat feest van de 5e wel mag doorgaan terwijl dat ongeveer te vergelijken is met dat feest van 3 december dus dat vind ik dan weer raar :|
hoe ik bij die onzin kom? nauw simpel lijkt me logische dat jeje feestje in je feest archief zet of niet?
Nou wat een onzin weer :@ alsof die sukkels op het gemeentehuis kunnen bepalen wat Hardcore, Hardstyle, of Early Rave is :@ SUCKERS
laatste aanpassing
Artiest Crosswire
"schijnbaar" hebben die dus een soort van klappertje waar dj's instaan die met hardcore verbonden staan en daarnaast zijn die mensen nog niet zo stom dat ze ook wel weten dat er een site als partyflock bestaat waar alle informatie op staat en zodoende ook bij archieven van dj's enz kunnen kijken...als dan blijkt dat een groot deel daarvan alleen maar op hardcore feesten heeft gedraaid is voor hun de link al makkelijk gelegd natuurlijk.

ik weet verder nog niks 100% zeker van 5 november dus dat zal in de loop van deze week wel allemaal duidelijk worden.
 
voorspelbaar antwoord weer, dit is maar internet, interesseert mij dat nou of ik een feest niet in het archief heb :-s. Was het vermelden ook niet eens waard. Wij werden vriendelijk verzocht om het pand te verlaten om 1uur sn8s...lol ... moet ik nog iets toevoegen? :D wij waren gewoon de enige bezoekers in die tent met nog misschien 11 anderen... ben er nog 2x geweest met de nieuwe naam...gaat nergens over...
denk dat die gast in een trip vast is blijven hangen
 
haha hoezo, beter lezen jongens :D
weet wel 100 % zeker dat de afgelopen 5 feesten zeker wete nooit eerder gestopt is voor 3 uur dus....
:respect: Elementz :respect:

Na er 1 keer te zijn geweest ben ik echt wel tevreden over deze tent (zolang ze hardere muziek draaien:P)
laatste aanpassing
 
gaat vooruit dus. Weetniet of jullie de tijd van The Omen kennen op donderdag avond... dat was pas sfeer, bomvol en lekkere muziek...dat komt niet meer terug... maarja boeit mij niets verder ik ga toch alleen maar naar feesten nu...
Blijkbaar denken gelukkig tig man anders over Elementz gezien de avonden de afgelopen weken :)
 
gelukkig maar :jaja:
Jij ook blij, kunnen we ons tenminste weer op het topiconderwerp richten.
WAT IS DIT DAN VOOR UN GRAP??
Hebben die gasten soms een metertje om het aantal bpm op te nemen, en aan de hand daaraan vast te stellen of het hardcore is..

Trouwes in de wet van heerlen staat toch vastgelegd dat MEGA-RAVE PARTIES OF VERGELIJKBARE EVENEMENTEN VERBODEN ZIJN...NOU ZO'N HARDCORE AVONDJE HEEFT TOCH 0,000% MET EEN GROTE PARTY TE MAKEN :@:@
Gadverdamme hoe zielig ken je zijn???
Bters dat gemeente brunssum niet zo'n ZIELIG MUZIEKBELEID voert whaha
 
GVD wat een zielige mogole van die gemeenten heerlen
ik schaam me dat ik ook in die KUT gemeenten woon :@
eigenlijk zouden we er met zijn alle wat aan moete doen !!!
Tssss.. Hardcore verbieden :@ wie denken ze wel dat ze zijn :@
kword er schijt ziek van :@
Jah het lijkt wel soort van smaakpolitie ideeën maar dan nu de muziekpolitie :d
Maja we wachten maar ff af wat er gaat gebeuren...
 
Ik denk dat ze dr alles aan doen en dr is al genoeg aan gedaan..bijv. die handtekeningen-actie

Maar ja regels zijn regels..kun je wel pislink om worden maar wat bereik je dr mee?? Alleen maar meer negatieve publiciteit en daar schieten we ook geen fuck mee op..
Hoe ziek???dat is toch belachelijk??
zoiets hoor je nerges...als je daarmee erges aankomt een verbod op rave parties dan lachen ze derom zoiets dat komt alleen bij waanzinnige idioten in het hoofd op...
Ik ben er misschien wel bij, kijken of ik een gaatje kan vinden :P
 
dr zijn wel meererde dingen wat belachelijk zijn..
tis maar net waar je je druk om maakt :vaag:





hai hai dionnuh pon :9
 
Nee..maar het gaat hier niet om mijn regels hahaha..

want dan zag de wereld dr un stuk rooskleuriger uit :D

Maar je snapt wat ik probeer uit teleggen?

We staan zoiezo al in een slecht daglicht en negatieve publiciteit helpt daar echt niet bij..

En ik weet zeker dat mike e.a. hun uiterste best doen om het allemaal zo goed mogelijk rond tekrijgen en meer kunnen ze denk ik ook niet doen..

dus een beetje respect lijkt me wel terecht..
:respect:
jah dat geloof ik ook wel dat ze hun best doen met het regelen van vanalles :)

slecht daglicht? nu tog niet hoor tis bij mij al donker buiten :P
 
die lantaarnpaal zet je ook in een slecht daglicht :[
 
Artiest Pookatonzi
nou nee dit gaat nergens over inderdaad, als dit nog steeds om het drugsverhaal gaat kunnen ze alle tenten in heel nederland ( en omstreke ) sluiten.

dat "forbidden sound" was natuurlijk niet het slimste ... maar kom op ... als de politie op die avond klachten zou krijgen dan regel je dat toch op dat moment.

bullshit !
 
wat een tering kut stront gemeente
enne die lantaarnpalen zetten ons idd in een slecht daglicht whehehe
laatste aanpassing
 
:X


zeg niks meer hahaha
 
whahahaha
 
O:)
die gasten van de gemeente zijn echt achterlijk :S
't slaat weer eens helemaal nergens op! :@ fokkin' bekrompen, onwetende, mierenneukende ambtenaren..

en Elementz is echt niet zoveel verschillend van the Omen hoor :S ben r vaak genoeg op donderdagavond gekomen en dat was nu niet bepaald 'speciaal' muziek was zelf stuk minder als nu! :P maar ja ieder z'n eigen beleving
 
Ondanks dat ikzelf hardcore enz. niet echt boeiend vind(veel hardcore/style vind ik zelf ronduit bagger!), is het toch vrij dubieus wat de gemeente Heerlen voor een beleid voert.

Kijk dat er een meisje in de peppemill sterft terwijl ze op een megarave stond heeft in principe geen ene fuck te maken met de muziek "an sich".

Sterker, ik kan me nog een incident herinneren in 1997 waarbij een bezoeker bezweek aan een overmatige consumptie van alcohol en cocaine.
Dat was een zogenaamde Jazz avond.(in een tent in het centrum die inmiddels failliet is)
Lijkt me niet dat de gemeente nu opeens alle tenten waar Jazz(achtige) muziek gedraaid wordt gaat sluiten omdat er anders opnieuw mensen zullen sterven aan consumptie van het een of het ander.

Als de eigenaar van die tent het er echt op laat aankomen en een advocaat in de arm neemt, dan moet je echt wel makkelijk onder dat lokale regeltje uit kunnen komen.

Want voor zover ik weet is het je eigen recht om een bepaalde muzieksoort te draaien mits je de openbare veiligheid in gevaar brengt(denk hierbij aan neonazi muziek waarbij rassenrellen oid kunnen uitbreken).

Lijkt me niet dat HC/hardstyle onder de noemer "openbaar veiligheids gevaar" in te delen valt.

Chris
p.s. ben nu zelf 2 keer in elementz geweest en beide keren dat ik er was was het ook niet druk.
laatste aanpassing
Hadden we maar Duitse regelgeving:

Als daar iemand kapot blijft van het freaken zijn de ouders het schuld en niet de discotheek...

Ik hoorde laatst dat die ouders van Chloe op de tv waren, bij een of ander medium:S
Wat ik gehoord heb zei "Chloe" dat ze die rotzooi niet zelf genomen had...:S

WTF!
 
jah bij char ut medium..heb ut toevallig gezien
 
Ik hoorde laatst dat die ouders van Chloe op de tv waren, bij een of ander medium
Wat ik gehoord heb zei "Chloe" dat ze die rotzooi niet zelf genomen had...


Ik geloof sowieso al niet in char, maar laten we eerlijk zijn, de beste meid had meer dan 900 mg mdma in haar bloed.

900 FUCKIN'MILLIGRAM!

Dat is het equivalent van 9 goede xtc pillen.
Stel dat ze dat in haar drinken hadden gegoid, laten we eerlijk zijn, als er 9 van die dingen in je cola ronddrijven dan moet je dat voelen, zien, proeven.

Stel dat ze dat in de vorm van mdma poeder/kristal in haar drinken hadden gegooid, dat had die cola megachemisch moetenh smaken.

Ikzelf heb ooit in een gekke bui eens 500 mg mdma kristal in een paar minuten weggeklapt en die smaak AAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH, bleef gewoonweg een uur hangen.
Dus het dubbele daarvan moet je als (de beginner die zij was) wel degelijk moeten proeven.

Dus die geest van haar durft het nog steeds niet aan haar ouders door te geven dat ze zelf gewoon zo dom was om dat op te peuzelen, of dat hele "char" dgedoe is vette nep, ik gok op dat laatste!

Chris
char :vaag:

die meid had in een razend tempo die zooi genomen omdat ze niet snel genoeg iets merkte, maar ja dan nog die bullshit wat die char verkondigd is gewoon de stupiditeit van het 'onschuldige' dochtertje ombuigen zodat de ouders zich beter voelen :S :gaap:

heb 't niet gezien, maar wat ik zo hoor lijkt t daar aardig op.

ONTOPIC: Heerlen mag niet de dupe blijven hiervan! is al lang genoeg gestraft ondertussen
Precies, gebeurd is gebeurd, maar hoe een gemeente hier vervolgens mee omgaat is uiterst kortzichtig.

Het zal wel makkelijk zijn om een discotheek aan te pakken in plaats van de veel relevantere problemen in de stad zelf.

Hopelijk dat er toch nog wat veranderingen in dit beleid zijn te forceren, zodat we toch gewoon kunnen doen wat we willen in Heerlen: feesten!!
Hopelijk dat er toch nog wat veranderingen in dit beleid zijn te forceren,....


Daar d8 ik ook aan, maar je schiet er toch niets mee op.. Het is nl. al vaker geprobeerd... Maar die deuzen willlen toch niet luisteren...
 
mensen neem eens een kijkje bij het forum gemeenten heerlen en plaats daar ook eens wat reacties ;)

alvast bedankt :P
moet wel niet te extreem gereageerd worden in dat forum van de gemeente anders werkt 't ook maar averechts... ;)

Maar bedankt voor de tip, zeker ff doen!