Partyflock
 
Forumonderwerp · 718100
333x bekeken
Waarschuw beheerder
ik wou net een film downloade maar kreeg een torrent file :S:S

met wlek programma kan ik zoiets downloaden??

file kwam van supernova.org
Waarschuw beheerder
donateur
of azereus (bij dl'en op openen drukken en niet opslaan!)

of het programma'tje bittorrent zelf
 
Waarschuw beheerder
shareaza :D beter dan kaazaa lite enzo,plus torent compatible :D
Waarschuw beheerder
hmmm hij doet er heel lang over om te connecten, wacht wel af

er staat nu bij error msg: rejected by tracker, :S:S

en als ik iets anders probeer krijg ik dat ook
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
www.shareaza.com :yes:
Waarschuw beheerder
abc werkt niet echt naar mijn idee
Waarschuw beheerder
donateur
TS dacht even een filmpje te kunnen downloaden van een site... [img cacheid=0000082f00002495ca1f2ba11a00702b94]http://images.fok.nl/s/emo.gif[/img]

Shareaza schijnt trouwens nog wel eens door wat trackers te willen worden geblokkeerd...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
www.bitcomet.com
 
Waarschuw beheerder
www.bitcomet.com
 
Waarschuw beheerder
(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
abc werkt niet echt naar mijn idee


Wat is jouw idee dan?
Waarschuw beheerder
mijn idee is dat alles wat ik probeerde error message kreeg dat rejected by tracker :S:S

en shareaza doet ook niet veel zegt dat 1 source hefet maar doet ook weinig, moet ik nog wat veranderen in instellingen??
Waarschuw beheerder
azures werkte niet

shareaza deed niks

en abc bittorrent deed ook niks

dus heb alles maar weggegooid want ik snep er niks van
Waarschuw beheerder
donateur
Waarschijnlijk mág je het niet downloaden, omdat je niet geregistreerd bent oid... Daardoor krijg je die foutmelding. Ga naar de site voor meer informatie.
Waarschuw beheerder
gooi er maar een slotje op, vind wel een andere weg om die film te downloaden
Waarschuw beheerder
donateur
Joh... Had gewoon wat meer informatie gegeven...
Waarschuw beheerder
azures installerde niet eens

en als jij zegt dat ik iets fout doe en dat ik dat ff moet instellen oid dan zeg ik oke geef het nog een poging

en dan wel over welk prog


en wat voor info?
Waarschuw beheerder
donateur
- Site
- Titel of URI naar torrent
- De foutmelding


Voor Azureus heb je Java nodig, waarschijnlijk ontbreekt dat.
Waarschuw beheerder
donateur
In je OP natuurlijk... Ik ga niet de hele topic door om te kijken waar je wat geplaatst hebt.
Waarschuw beheerder
je moet voor azureus wel de nieuwste java hebben.

http://azureus.sourceforge.net/howto_win.php

daar leggen ze alles rustig uit.:D

vind ik persoonlijk beter programma dan bittorrent en bt++ maar ik gebruik die torrents sowieso niet zoveel meer. op suprnova staan vet vaak nagesynchroniseerde films of kutkwaliteit
Waarschuw beheerder
bij het installeren van shareaza kon ie een dll file niet registreren, heeft dat er mss mee te maken??

en ik gebruik de search in het prog

en in het downloadveld staat bij "client" 1 bron
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ja soms heeft die file die je download gewoon te weinig users of hij kan de tracker niet vinden moet je ff met een andere torrent van suprnova proberen of ie t dan wel doet
Waarschuw beheerder
ik heb nu gewoon 5 willekeurige zoekacties gedaan en ze doen het allemaal net

en hier staat de file die ik wil hebben:
http://search.suprnova.org//search.php?data%5Bsessionid%5D=be8dacd01b675ad07d4eff66df832206&data%5Baction%5D=searchTorrent&data%5BsearchTerm%5D=ghostrider&data%5BsearchType%5D=and&data%5BsearchDomain%5D=torrents&data%5Btype_id%5D=0&data%5Bcategory_id%5D=0&data%5Borderby%5D=Date&data%5BorderDir%5D=desc


het gaat om gh 3 crazy in europe
Waarschuw beheerder
donateur
als je goed kijkt op suprnova dan heb je wel een goede film hoor.

vaak staat in de titel al iets van "spanish" of iets en iets verder staat dan "dvd-rip" "dvd" "cam" "tele-sync" die 1e 2 kan je altijd wel nemen die laatse 2 zijn kut, ook heb ik slechte ervaringen met SVCD en KVCD of andere vormen van VCD, hou het dus gewoon bij DVD-rip, DIVX, XVID of full DVD.

verder heeft downloaden van films in het database van suprnova weinig zin, want of de tracker is down of hij heeft te weinig sources.

een torrent moet je namelijk downloaden op het moment dat ie op de front-site van suprnova staat, want mensen sharen het bestand vaak alleen zolang ze downloaden, dus de 1e 3 dagen van zo`n bestand haal je de hoogste download snelheid.

ik haal de topfilms/games/software altijd met 1 a 2 Mbit binnen met shareaza!!! heb zelfs een x een film met constant meer dan 3mbit binnen gehaald

[img cacheid=0013319300142b3e7c77ae1c1a00705b44]http://www.nrg010.demon.nl/bizar.JPG[/img]
Waarschuw beheerder
donateur
iets verder staat dan "dvd-rip" "dvd" "cam" "tele-sync" die 1e 2 kan je altijd wel nemen die laatse 2 zijn kut


Ik heb vaak genoeg gehad dat ik niet eens doorhad dat ik naar een TS zat te kijken. Een cam is wel altijd bagger...
Waarschuw beheerder
keek net op suprnova.org en als ik daar willekeurig een fil of game aanklik en wil downloaden doet ie het ook niet,
krijg of tracker down of file error
 
Waarschuw beheerder
ABC is daar naar mijn mening het beste voor :)
Waarschuw beheerder
shareaza is echt een kutprogramma. Staat er dat je met 1,6 mbps download, duurt het net zo lang als met azureus 40 kbps :S
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien gebruikt het ene programma kbps en het andere kB/s. Dat kan een verklaring zijn... :)
Waarschuw beheerder
bij shareaza staat helemaal links boven een 1 of andr metertje wat je akn instellen, maar die staat 7kbs = 100% :S:S

kan het ook verschuiven en dat wordt het allemaal minder, waar is dat voor ?
Waarschuw beheerder
donateur
g3 torrent en torrentstorm zijn wel (y)
Waarschuw beheerder
Voor het installeren van Azureus heb je de Java client van SUN nodig. Dr staat op de site van Azureus niet voor niets een download link. :)

Voor het downloaden van dingen, kun je .TORRENT files op verschillende sites vinden. Maar daarvoor moet je soms ingelogd zijn op de site zelf. Dit omdat je een file minimaal 1x terug moet seeden/uploaden. Dit noemen ze 'share ratio'.
Bij sommige sites hoeft je niet in te loggen. Er staat dan ook geen ban op, wanneer je niet terug seed.

Heb het een beetje simpel gehouden...... ;)

TS dacht even een filmpje te kunnen downloaden van een site... :cry:


Ach.... 't zal de gebruiker wel zijn......
Aan de software kan niks mankeren hoor!
Maar kan niet ff filmpje downloaden.

Weet je wat poorten zijn?
Die moet je configureren.......
Nog nooit van configureren gehoord zeker......? :) :[
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
weet nu wel beetje hoe het werkt