Partyflock
 
Forumonderwerp · 709803
 
wat is die rachmad toch ontzettend goed zeg.. die set van hem op awfs 2004 is echt absurd goed gewoon..die platen..., die diepgang .. ik vind rachmad gewoon de nederlandse techno held!!
 
die mening deel ik met je!!
 
gewoon hoe die kerel doet, wat hij draait..elke keer weer overdonderend, strak en zoveel variatie in zijn sets.. maar vooral die minimale sets van hem en zijn sterac platen...echt te ziek gewoon..
 
aiiiiiiigt

Voor mij is hij mischien wel dé beste dj.......
ik kan weinig andere dj's noemen die zo constant als rachmad draaien...

emerging:respect:
laatste aanpassing
Heb die set nog nooit gehoord.
Heb je daar een link van,toevallig?
Artiest Manzel
die set is idd super diep, was ook heerlijk die middag stralent zonnetje en diepe bassen van rachmad :P
 
die track op de 19de minuut dat is toch te ziek voor woorden gewoon, je zou zoiets maken gewoon, wat gaat er dan in je kop rond zeg..wat een emotieklapper is dat zeg...zo eerlijk en puur...echt heel veel respect...bittere ernst..
heb ook een stukje meegekregen toen klonk erg aangenaam :yes:
 
villalobos :respect: maar ben toch meer detroit minded.. maar villalobos draait heel erg vet..zeker weten.. luister ook eens naar markus redux en seba lecompte..
nou die Rachmad house set is echt gewoon heeeeeerlijk!! :D
 
ja..echt gestoord gewoon die platen...
 
Nah beetje late reactie, ik vind Rachmad juist teweinig diepgang hebben. Maar goed die set op awfs is idd best wel ziek.
 
heb je die ouwe school electro hip hop mixen wel eens gehoord of zijn producties onder sterac?..vind ik echt wel diep hoor... ok het is geen monolake, black lung of rechenzentrum maargoed.. voor 4 to the floor being zeker wel diep..
 
Als je van die electro hip hop mixen voor me hebt dan sta ik er open voor. Lijkt het op Afrika Bambata? Of Afrika Islam?

Kijk producties ben ik wel met je eens die zijn altijd wel vet, alleen qua draaien ben ik denk ik nog nooit op de plaatsen geweest waar hij diep draaide.
 
kinky:dat zeg je goed je bent nog niet op de plaatsen geweest waar hij diep draaide....ik vaak genoeg iig!
Laatste keer met Extrema weer....zo diep en duister....
 
Eens (y) :respect:
 
hey guk! inderdaad rachmad is gewoon een duister jantje :p dat weten wij wel!! :yes:
rachmad is gewoon de beste nl dj..........
 
Dat weten we maar al te goed Ammer......
Duistere jantje?Jij mag er ook wezen hoor....:)
 
Nah op Extrema, dat vond ik dus niet duister.
 
Rachmad is altijd goed.
 
hmm het kan dat jij duister op je eigen manier aanschouwt...,maar ik heb een hele duistere,gefreakte set gehoord met een paar minimale knallers(sterac/emerging)

Zeker één van de beste sets ooit die ik van m meegemaakt heb!