Partyflock
 
Forumonderwerp · 711373
 
Artiest K-Libra
Hallo allemaal!!

Ik ben DJ K-Libra, en draai elke dinsdagavond tussen 19.00 en 21.00 op X-Treme Beatz Radio.

Mijn stijl is voornamelijk hardstyle, al ben ik voor lekkere harddance en zo nu en dan eens hardcore ook wel in :).

Ik heb nu eindelijk weer eens een goeie host zodat ik m'n mixen ter download aan kan bieden :P.

Hier de tracklist:

01 Brooklyn Bounce - Crazy (DJ Lawless Remix)
02 Ricky T - Generation T (Hardstyle Mix)
03 Max B Grant - Check Up (Blutonium Boy vs DJ Neo Mix)
04 Silver City - Later (Mike Nero Hardteck Mix)
05 Zany - Forentic
06 Club Robbers - White Stripes (Hard Version)
07 Scope - Shimmy Shaker
08 L.T.C. Project - In Motion
09 Hunter - The Beauty And The Beat (Original Mix)
10 Sampleboxxx - Firestarter
11 Phillipe Rochard meets Nu Pulse - Survivors Of Hardstyle (Showtek Remix)
12 Deepack - Down-low
13 Rezonance Vs Reezer - Are You Ready
14 Duro & The Prophet - Shizzle My Dizzle
15 Tuneboy - Sexbusters (Technoboy remix)
16 Isaac - Backstage
17 Diego J Walker vs Jimmy The Sound - Getaway! (Fusion Mix)
18 The Pitcher - Pump It Loud! (Cenoginerz Remix)
19 L.T.C. Project - Mindfuck
20 Jones & Tommy V - Technotic (Original Mix)
21 Clive King - Deal With This
22 The Pitcher - Start Rocking (Cenoginerz Remix)
23 Duro - Just Begun (Duro's Remake)
24 Brain Ovulation - Kick's & Bass (Acid Step Mix)
25 Duro - Cocaine MF

De mix duurt iets minder dan 2 uur en is ongeveer 80 mb, het is opgenomen in 80kbps, maar dat is nog steeds prima te luisteren! Dit moest wel vanwege het streamen en dergelijke..

Ik zou graag wat feedback en commentaar krijgen!

Hij is te downloaden @ www.x-tremebeatz.com en dan bij downloads even zoeken op k-libra (wel eerst ff registreren: 1 minuutje werk voor 115 minuten plezier!)

(admins das toch goed zo :P geen directe link ;))

Veel plezier ermee en ik hoop wat van jullie te horen !!

(btw hier is de set op gedraaid:))
2x Reloop RP4000 MK3 Chrome ltd edition
1x Gemini PS 626i Platinum

Op m'n zelf-ontworpen en gemaakte kast :P *trots* (platencollectie inmiddels riant aangevuld:P)

laatste aanpassing
 
Hup Holland??

 
Jaja :P
Die ga k vanaaf ff luisteren :D
cool (y) :d
Artiest {SHOWLIST artist 24361, 46946}
Ben hem aan het downloaden maar luister hem morgen :) Ben benieuwd! :D
Artiest {SHOWLIST artist 31027, 16404, 58027}
Effe downen en dan laat ik em wel effe door de gehoorgang wandelen.
 
Oke dan !! meer mensen die deze mix willen downloaden? ga je gang !
ff zoeken nog maar ga m beluisteren!
 
damn....beetje stil......kom op mensen...downloaden die handel :P
 
Artiest The Vanisher
heb me net aangemeld maar nog geen mail terug gehad!
maar ik wacht nog ff:p
 
hee thnx voor de link, ziet er lekker uit ff downen (Y)
 
lekker :D paar kleine haperingetjes, maar luisterd lekker weg :D
*klik*

...Register.. *Pling* You've Got MaiL!

Luisterd nrrtjuh...

Nice keep up the good work !

Greetz,

D-Stortion
 
Thanks guys !! keep on posting that comment !

Ik weet dat er idd wel wat foutjes inzitten, maar als je ziet dat ik pas sinds eind januari dit jaar m'n tafels heb (1e set) vind ik dat ik al aardig op weg ben , niet? :P

downloaden dus ! :P
je hebt het over "the very best of hardstyle"
maar ik vind het maar een zeer matige tracklist.
weinig kwaliteitsproducties.

ga seismic/tremble draaien (y);)
 
Gelukkig valt er over smaak te twisten ;)
ik vind er namelijk echt bijna alleen maar toppers in zitten.
Okay het zijn wel de bekendere klappers dat geef ik toe, des te meer reden om volgende keer (hoogstwaarschijnlijk volgende week ergens) een wat minder bekende mix te draaien :P
 
Artiest Killerbase
je hebt het over "the very best of hardstyle"
maar ik vind het maar een zeer matige tracklist.
weinig kwaliteitsproducties.


Ik sluit me aan deze mening, ben het er zeer mee eens :jaja:
Okay het zijn wel de bekendere klappers dat geef ik toe, des te meer reden om volgende keer (hoogstwaarschijnlijk volgende week ergens) een wat minder bekende mix te draaien


voor de duidelijkheid, dit zijn GEEN klappers ;P
 
Nee natuurlijk zijn dit geen klappers :S daarom hoor je ze op alle grote feesten, en worden ze door alle bekende dj's gedraaid. Niet dat ik hopeloos achter de grote jongens aan loop, ik zei al dat ik genoeg ander materiaal kan draaien. Maar dit spreekt het grote publiek wel aan anders zou het niet zoveel verkopen en gedraaid worden, lijkt me logisch. Maar 't kan natuurlijk aan mij liggen ;).
 
ik ben absoluut niet onder de indruk van die tracklist..!! :no:
 
Nee natuurlijk zijn dit geen klappers daarom hoor je ze op alle grote feesten, en worden ze door alle bekende dj's gedraaid. Niet dat ik hopeloos achter de grote jongens aan loop, ik zei al dat ik genoeg ander materiaal kan draaien. Maar dit spreekt het grote publiek wel aan anders zou het niet zoveel verkopen en gedraaid worden, lijkt me logisch. Maar 't kan natuurlijk aan mij liggen .


als je het ver wilt schoppen ja.. probeer dan eens een eigen stijl te ontwikkelen, hoe wil je je anders onderscheiden van de rest..?? zo standaard dit gewoon!
 
Ey gast, dit is de eerste mix die ik online zet :)
ik ben nog bezig m'n eigen stijl te ontwikkelen :yes: ondertussen koop en draai ik ook platen die ik zelf en het grote publiek leuk vind, daar is toch niks mis mee.

Ik begrijp je punt hoor, ik hoef ook niet 30x hetzelfde te horen, maar aangezien ik deze set voor de radio heb gedraaid en ik een publiek had dat nog niet echt bekend is met hardstyle heb ik deze nr's gebruikt.
ik mis tog een paar klappers van the beholder !!
decibel 2003 hard edit!
laatste aanpassing
 
ik ben nog bezig m'n eigen stijl te ontwikkelen


Hoe kan je nou een eigen stijl creeren met hardstyle. Alles lijkt toch zowat op elkaar. ALTIJD dezelfde kick en bass. Zelfde opbouw, zelfde synth geluidjes. Enige verschil is dat de synth anders is in elk liedje.
 
Dan weet ik niet of jij je wel eens in hardstyle hebt verdiept, maar binnen de hardstyle zijn er dus wel verschillende stijlen van draaien ;).
Zo heb je de Italian hardstyle (labels als titanic, blq, dance polution, sigma), de NL'se hardstyle met fusion,scantraxx,en x-rate...
en de hardstyle met techno invloeden zoals je die bij het label van luna (straight on recordings) hoort. Variatie genoeg dus. Een hardstyle liefhebber kent en hoort deze verschillen :)

ps 2 hardhouse-raver: ik kan niet alles in een mix stoppen ;) volgende keer komt pulse protection er wel in okey :)
laatste aanpassing
 
Hoe kan je nou een eigen stijl creeren met hardstyle. Alles lijkt toch zowat op elkaar. ALTIJD dezelfde kick en bass. Zelfde opbouw, zelfde synth geluidjes. Enige verschil is dat de synth anders is in elk liedje.


*amen*
ik mis tog een paar klappers van the beholder !!
decibel 2003 hard edit!


ik mis alle seismics :P
 
tsja...ben niet zo kapot van de seismic-stijl :) kan he :)
tsja...ben niet zo kapot van de seismic-stijl :) kan he :)


hoeft ook niet knul. niet iedereen hoort het verschil tussen kwaliteit en rommel he ;)
 
Subjectief....kan geschrapt worden ;)
 
Hoe kan je nou een eigen stijl creeren met hardstyle. Alles lijkt toch zowat op elkaar. ALTIJD dezelfde kick en bass. Zelfde opbouw, zelfde synth geluidjes. Enige verschil is dat de synth anders is in elk liedje.


Het is nooit altijd hetzelfde "U Tok Error" Een eigen stijl is eerder als je zelf je liedjes maakt...
tuurlijk heeft iedereen z'n eigen stijl... Maar het hoeft niet altijd zo te zijn.
laatste aanpassing
 
Aanstaande dinsdag zal ik weer op X-Treme Beatz Radio draaien. Ik zal dan een wat gevarieerdere set gaan draaien, met wat trance aan 't begin, doorlopend naar harddance en hardstyle :). Ondertussen kan deze set nog steeds gedownload worden!
de tracklist is errug lekker :) alleen loopt het 1 en ander niet helemaal lekker.
 
khad toch wel wat beters verwacht... met je very best ...
wat een ruk-tracklist....

als ik very best hoor denk ik aan:
kam - frequency
logico
shithead
contact(we gotta connect)
raver's rules
GSM
time & space
djx 2000 - modem
thunder in paradise
dhhd - rush
enz.enz.enz


dit is meer:
"the nog meer van hetzelfde van hardstyle"

en seismic en tremble zijn ook waardeloze labels (beating of the drum, de eerste decbel theme en de laatse plaat van bad boys tremble 5 geloof ik)

*zeik mode off*
kom nou niet zo de grote jongen uit hangen :P

met je zeikmode :P

LOL

maar die tracklist van jou ziet er idd wel beter uit :P
 
mjah misschien had de titel idd anders gemoeten :)

heb zo'n beetje alle bekende tracks van de laatste tijd in 1 mix gevoegd vandaar the best of..., the very best is misschien wat overdreven hehe :P

Vanavond is 't weer partytime @ X-Treme Beatz Radio

vanavond zal ik wel wat oudere tracks spinnen
 
De TE commerciele nummers staan er te veel in...
En klappers.....hmmmmm neej...

W.A.S.H dat is een klapper
of Spycore...Dat zijn hardstyle klappers.
en wat dat betreft is hardstyle toch niet echt klappend:P.......geef mij maar lekkere hardcore haha.

NOu iig succes gozer!

Groeten Extor
Artiest {SHOWLIST artist 14796, 33867}
Laat je niet gek maken joh!
Ik vind het volgens de tracklist een goede set, zitten mixjes tussen die ik zelf ook in die volgorde draai (betekent natuurlijk niet dat het goed is).
Misschien had je de set anders moeten noemen. En ze kunnen wel zeggen dat er geen klappers tussen zitten maar al sta jij nu op een hardstyle feest en je draait deze set dan hoor je bij zeker de helft van platen iedereen schreeuwen en joelen! En dat komt niet omdat ze de platen k*t vinden hoor! Maar ieder z'n eigen menig toch?
Ik vind het persoonlijk een goede tracklist!:respect:
 
Thnx hamdj :P, 't zijn ook de bekendere tracks maar die doen het nou eenmaal wel goed bij mij en het grote publiek :). Had je ze eens los moeten zien gaat @ q-base, heb ik deze platen stuk voor stuk (op enkele na uiteraard) langs horen komen, en bij niet een plaat heb ik fluitconcerten of wat dan ook gehoord..

smaken verschillen nu eenmaal das duidelijk :)
ja maar dat is em nou juist, het grotere publiek zijn allemaal mee lopers en die kennen nummers als spykore en W.A.S.H. niet :P
Het mogen dan wel meelopers zijn maar zij bepalen wel wat jij draait! En als jij voor het grote publiek staat en je draait dan alleen maar onbekende platen moeten ze wel heel erg goed zijn willen ze je niet uitfluiten!! Draai jij daar in tegen een set bestaande uit bekende en onbekende platen dan zal je zien dat de onbekende ook echt wel aanslaan!

De pest blijft gewoon dat de dj's te lang wachten met het uitbrengen van de platen, waardoor als die dan eindelijk uitkomt (als hun m al grijs gedraait hebben vb. sizzle my dizzle) jij m eigenlijk al niet meer hoeft te kopen want dan krijg je reacties op je set zoals hieboven! Ik draai zelf in pricipe vrij mainstream omdat er naar mijn menig weinig goede hardstyle uitkomt! Maar wat ik wel merk is dat ik vaak de b kant(rmx) draai en dan zie je toch vaak dat het publiek extra los gaat omdat het de bekende plaat is, alleen dan in een iets andere rmx. Mijn motto is dan ook "kopen wat je goed vind en daar de juiste set uitzoeken".

Daar bedoel ik mee, 1 ander plaatje in je set bv hardtrance, techno of een old style plaatje!

Daarmee maak je jezelf anders en draai je niet hetzelfde als jan en allerman!
 
ik vind het gewoon onzin..
het zijn niet alleen de platen die een set goed maken joh!!!
er moet ook een beetje lijn in je set zitten en niet continu nummers met lange breaks achter elkaar bv..
En het is juist de kunst de platen die het "goed doen" ook echt goed over te brengen naar het publiek.. ik weet niet precies hoe ik het moet uitleggen, maar het is gewoon niet vanzelfspekend dat als je alleen maar klappers draait dat je dan ook een geweldige set draait, absoluut niet! gelukkig is het niet zo makkelijk!!
 
En als jij voor het grote publiek staat en je draait dan alleen maar onbekende platen moeten ze wel heel erg goed zijn willen ze je niet uitfluiten!! Draai jij daar in tegen een set bestaande uit bekende en onbekende platen dan zal je zien dat de onbekende ook echt wel aanslaan!


:/
leg uit svp.. :S
 
Artiest Hungry
The Very Best Of Hardstyle


25 Duro - Cocaine MF


Shit... wat een ongeinspireerde schijt plaat is dit. Als dit de beste hardstyle is, dan hoeft het van mij niet zo zeer!
laatste aanpassing
 
De pest blijft gewoon dat de dj's te lang wachten met het uitbrengen van de platen, waardoor als die dan eindelijk uitkomt (als hun m al grijs gedraait hebben vb. sizzle my dizzle) jij m eigenlijk al niet meer hoeft te kopen want dan krijg je reacties op je set zoals hieboven!


:yes: mee eens :yes:

er moet ook een beetje lijn in je set zitten en niet continu nummers met lange breaks achter elkaar bv


Zit ook een lijn in, alleen is 't de vraag of de luisteraar die ook herkent. M'n bedoeling is altijd om sets vrij opbouwend te draaien.
Nu begint deze set aardig hard met die track van ricky t, maar in 't begin heb ik gekozen voor de bekende traxx met melodie en bekende samples, later in de set veranderd dat in wat ruigere shit zoals

20 Jones & Tommy V - Technotic (Original Mix)
21 Clive King - Deal With This
24 Brain Ovulation - Kick's & Bass (Acid Step Mix)
 
deze man begrijpt het duidelijk niet...

hoe lang draai je eigenlijk al??
 
begrijp wat niet :S anders ben je ff duidelijk..
en for the record...ik draai vanaf januari... maar ben al zo'n 4 jaar bezig met dancemuziek ..
 
Duro & The Prophet - Shizzle My Dizzle


Is dat nou 1 van de laatste die zijn uitgebracht... of is dat al weer een special van Scantraxx??:S
 
Zit ook een lijn in, alleen is 't de vraag of de luisteraar die ook herkent. M'n bedoeling is altijd om sets vrij opbouwend te draaien.
Nu begint deze set aardig hard met die track van ricky t,


:/

sorry hoor maar hier zie ik echt geen lijn in..
en je opmerking dat je altijd opbouwend draait en vervolgens zegt dat je aardig hard begint met generation t snap ik niet echt..
explain it please.. :S
 
mjah staat ook bedoeling ;) regels zijn d'r om uitzonderingen op te maken he :D