Partyflock
 
Forumonderwerp · 692599
1 volger · 19276x bekeken
 
Waarschuw beheerder
donateur
Het voorstel (= de verkiezingsstunt) van president Bush om het homohuwelijk in de VS grondwettelijk te verbieden (het "Federal Marriage Amendment") heeft het niet gehaald. Slechts 48 van de 100 senatoren stemden vóór, terwijl voor een grondwetswijziging een 2/3 meerderheid nodig is.

Dit betekent overigens niet dat een meerderheid vóór het homohuwelijk is, maar dat de tegenstemmende senatoren vonden dat zoiets niet in de Grondwet thuishoort.

Het voorstel heeft overigens nooit veel kans van slagen gehad omdat een 2/3 meerderheid onhaalbaar was en had eigenlijk alleen maar als doel om in november bij de verkiezingen meer conservatief-christelijke stemmen voor Bush te winnen.

Presidentskandididaat John Kerry en "running mate" John Edwards onthielden zich (wijselijk) van stemming ;)

(bron: radio, DNC weblog)

zie voor de voorgeschiedenis:
Bush wil homohuwelijken verbieden
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
DarkSkywise (G.R.M.O.F.P.)
donateur! mooi poll-overzicht met mouse-overs :) (ook hier staat Kerry nog steeds op winst)


Nou, ik zie toch echt wat anders:
Electoral Vote Predictor 2004: Kerry 255 Bush 268 :(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Overzicht wordt dagelijks bijgesteld... dus als er een staat in een poll opeens van "beetje Kerry" naar "beetje Bush" gaat, zie je dat meteen terug ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Weer twee Bush-wetten kopje-onder

Hoewel Bush nog steeds moeite blijft doen om zijn rijke blanke christelijke heterosexuele getrouwde mannelijke achterban :P tevreden te houden met nieuwe wetsontwerpen, zijn er gelukkig toch nog een paar die het niet halen omdat hij daar zelfs vanuit zijn eigen partij kritiek op krijgt.

Niet alleen haalde de anti-homohuwelijkenwet het een paar maanden geleden niet, maar ook de wet die het niet meer verplicht stellen van het betalen van overuren zou regelen is vorige week eveneens door het Congres afgewezen. Verder mag de Social Security Administration in haar formulieren uiteindelijk tóch geen vakje "sexuele geaardheid" toevoegen, omdat dit werkgevers de mogelijkheid geeft om iemand te ontslaan puur omdat hij/zij homosexueel is.

Overigens wordt zelden verwacht dat in een verkiezingsjaar dit soort voorstellen het daadwerkelijk háált... alles is bedoeld om een bepaalde groep kiezers te laten zien "zie je wel, ik probeer het heus wel!"

Over de tonnen (soms miljoenen) die het de staat kost om zo'n hele wetsontwerp-procedure iedere keer te doorlopen hebben we t natuurlijk verder ff niet :P

http://www.washingtonblade.com/2004/9-24/news/national/agency.cfm


Maar kan hij een fietsband repareren? Boesj Boesj?

Experts zijn er eigenlijk nog steeds niet uit... komt Bush nou zo dom over omdat hij ernstig wordt gehinderd door dyslexie (wat officieel continu ontkend wordt, al komt het wél in zijn familie voor), is hij te zwak van karakter om weerstand te bieden aan zijn raadgevers, of is hij nou gewoon écht dom?

Een onderzoek dat hier in 2001 naar is gedaan door het Lovenstein Institute in Scranton (Pennsylvania) begint weer regelmatig op te duiken. Hierin wordt Bush beschreven als de minst intelligente president van de laatste 50 jaar.

President G. W. Bush was rated the lowest of all the Republicans with an IQ of 91. The six Democrat presidents had IQs with an average of 156, with President Clinton having the highest IQ, at 182. President Lyndon B. Johnson was rated the lowest of all the Democrats with an IQ of 126.

Among comments made concerning the specific testing of President G. W. Bush, his low ratings were due to his apparent difficulty to command the English language in public statements, his limited use of vocabulary (6,500 words for Bush versus an average of 11,000 words for other presidents), his lack of scholarly achievements other than a basic MBA, and an absence of any body of work which could be studied on an intellectual basis.

"All the Presidents prior to George W. Bush had a least one book under their belt, and most had written several white papers during their education or early careers. Not so with President Bush," Dr. Lovenstein said. "He has no published works or writings whatsoever."


Allawi: "Dankzij verdrijven Saddam nu geen aanslagen meer" :vaag:

uit een interview:

JIM LEHRER: What would you say to somebody in the United States who questions whether or not getting rid of Saddam Hussein was worth the cost of more than a thousand lives now and billions and billions of U.S. dollars?

PRIME MINISTER IYAD ALLAWI: Well, I assure you if Saddam was still there, terrorists will be hitting there again at Washington and New York, as they did in the murderous attack in September; they'll be hitting also on other places in Europe and the Middle East.


Allawi verklaarde verder dat er amper problemen in Irak zijn, 15 van de 18 provincies zijn volgens hem "veilig genoeg om verkiezingen in te houden" (!!!) en de moeilijkheden worden buiten proporties opgeblazen door de "linkse media" :/

Hij begint inmiddels wat op "Baghdad Bob" te lijken... "Er zijn geen Amerikaanse tanks in Baghdad!" (terwijl ze achter hem in beeld voorbijrijden)

Trouwens, Saddam had helemaal niks met die aanslagen te maken.


Republikein roept op tot ketchup-boycot

Eigenlijk vraag je je af waarom het nog zo lang geduurd heeft, maar ein-de-lijk heeft James Tedisco, een Republikeins voorman, het tóch geroepen: "Iedere fles Heinz betekent geld voor Kerry!"

Volgens een woordvoerder van Heinz is hun ketchup echter "politiek strikt neutraal." (En eigenlijk is dit nog niks vergeleken met een e-mail die momenteel in West-Virginia rondgaat met de waarschuwing dat John Kerry van plan is de Bijbel op een lijst van verboden boeken te zetten.)

http://www.foxnews.com/story/0,2933,133374,00.html
http://www.newsday.com/news/politics/wire/sns-ap-campaign-mail,0,2073424.story?coll=sns-ap-politics-headlines
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
President G. W. Bush was rated the lowest of all the Republicans with an IQ of 91. The six Democrat presidents had IQs with an average of 156, with President Clinton having the highest IQ, at 182. President Lyndon B. Johnson was rated the lowest of all the Democrats with an IQ of 126.

Sterke cijfers, zeker als jij je bedenkt dat een IQ van 182 veel hoger is dan die van bijv. Einstein of Stephan Hawking. Volgens mij is zo'n cijfers zelfs onmogelijk en ik geloof ook niet dat Clinton zo onmenselijk intelligent was.;)
Bovenal zullen analisten en mensen die er echt verstand van hebben nooit zeggen dat Bush echt dom is, ook al komt hij wel zo over. Bush is niet echt slim, maar zeker ook niet dom. Dus aan zulke onderzoekjes hecht ik geen waarde.

Allawi verklaarde verder dat er amper problemen in Irak zijn, 15 van de 18 provincies zijn volgens hem "veilig genoeg om verkiezingen in te houden" (!!!) en de moeilijkheden worden buiten proporties opgeblazen door de "linkse media"

Goh, een populaire kreet onder mensen die zich ineens in politiek gingen interesseren. "De kogel kwam van links!":D

"Iedere fles Heinz betekent geld voor Kerry!"

Goed, bij deze ook geen olie meer...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vond Heinz toch al niet te vreten.


Bush is wel degelijk dom...maar veel van de Amerikanen kijken niet verder en roepen al snel Hallelujah.
Als je een tijdje op de ëchte"Amerikaanse sites rondkijkt dan zie je het toch ineens heel anders.

En dan bedoel ik eigenlijk dus de niet echte Amerikaanse sites,maar de sites waar men alles in een ander daglicht zet.
Waarschuw beheerder
donateur
En dan bedoel ik eigenlijk dus de niet echte Amerikaanse sites,maar de sites waar men alles in een ander daglicht zet.

Dan had je geweten dat Bush niet 'degelijk dom' is, maar simpel redeneneerd wat veel mensen daar aanspreekt. Hij is geen intellectueel, maar dat is wat anders dan 'dom' zijn.;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Bush is duidelijk een stroman, achter hem staan de mannen die het wel voor het zeggen hebben.
Bij andere presidenten is dat ook wel zo, maar omdat Bush niet zo intelligent overkomt, zie je het stukken beter.
Net als Reagan zeg maar (niet dom, maar ook niet in staat om te regeren)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Dus teksten kwijtraken en domme dingen zeggen en ergens totaal geen verstand van hebben is niet dom...en denken dat anderen er misschien eens vraagtekens bijzetten en verder kijken dan hun Bush neus lang is is niet dom??
 
Waarschuw beheerder
donateur
persoonlijk hou ik t erop dat hij inderdaad dyslexie heeft en te weinig ruggegraat om weerstand aan zijn adviseurs te bieden

en natuurlijk staat hij tegenwoordig stijf van de dope... dat kan iedere geroutineerde partyganger aan zijn oogjes zien!

(Clinton is overigens écht hoogbegaafd... maar ja, dat is Jimmy Carter ook en die heeft er bestuurlijk nogal een troepje van gemaakt destijds)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Darky...tis dat je een vent bent...

anders zou ik met je trouwen,maar ja,ik heb het La cilla al beloofd.
 
Waarschuw beheerder
donateur
euh... ik herinner me toch echt dat je t laatst had over aardappels schillen enzo... :P

okee, tijd voor een flauw Amerikaans mopje!


Ja, waar zijn de Arabieren nou?

Midden in de nacht gaat in huize Bush de telefoon. "Hallo, U spreekt met Allawi... die uit Irak, ja. Ik heb een dringende vraag!"

"Nou," zegt Bush, "ik ben nog niet helemaal wakker en ik ben zeker niet de slimste, maar ik zal proberen je een goed antwoord te geven!"

"Mijn oudste zoon zit hier naar oude afleveringen van Star Trek te kijken en hij ziet Amerikanen, Russen, negers, Aziaten... maar nergens Arabieren! Weet U misschien hoe dat komt?"

Bush denkt even diep na en zegt: "Tja, t speelt nu eenmaal in de toekomst he?" :P


:O


:9
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Leger VS verplicht soldaten tot omstreden inentingen

Drie jaar nadat enkele enveloppen met anthrax (miltvuur) in de VS een vijtal mensen doodden, zijn alle Amerikaanse soldaten nog steeds verplicht zich tegen deze ziekte te laten inenten, ondanks dat de kans op besmetting uiterst gering wordt geacht. (Maar ja, Saddam had immers biologische wapens... toch?)

Deze inentingen zijn echter niet zonder risico, zo merkte onder andere sergeant Lavester Brown. Ondanks dat hem was gewaarschuwd dat deze vaccinatie wegens een eerdere ziekte voor hem zeer gevaarlijk zou kunnen zijn, kreeg hij van vier van zijn superieuren hetzelfde te horen: "laten prikken of opzouten uit het leger." Twee dagen later kreeg Brown als gevolg van de vaccinatie een hartstilstand en ligt nu in een ziekenhuis te wachten op een harttransplantatie.

Het aantal enstig zieken en doden als gevolg van deze verplichte vaccinaties overschijdt inmiddels het oorspronkelijke aantal slachtoffers van de anthrax-brieven en er lopen nog steeds drie rechtszaken in de VS over of het vaccin wel veilig genoeg is, of zelfs ook maar enig nut heeft.

"With friends like these, who needs enemies?"

http://www.charlotte.com/mld/charlotte/9763416.htm?1c


Zwarte soldaten "voorkeursdoelwit"

Volgens de Irakese opstandelingeleider Abu Mujahed is er maar één belediging erger dan je land bezet te zien door buitenlandse soldaten, dat is je land bezet te zien door zwarte buitenlandse soldaten. Guerilla-akties spitsen zich dan ook steeds meer toe op zwarte Amerikaanse soldaten en worden soms zelfs afgeblazen "als er alleen blanken bij zijn."

Irak begint inderdaad al aardig op de VS te lijken.

http://observer.guardian.co.uk/international/story/0,6903,1302639,00.html
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Maar even terug te komen op de verkiezingen. Las ik nu hier dat er bijna 2 miljoen "zwarte" mensen niet de mogelijkheid hebben om te stemmen??
Waarschuw beheerder
donateur
Wat betreft die inentingen, daar heeft de farmaceutische een dikke vinger in de pap met een sterke lobby.

Zo las ik een maand geleden een stuk op eenzelfde site waar DarkSkywise ook al een keer naar refereerde. Zo schijnt het Hepatitis A(geelzucht) vaccin ook verplicht te zijn gesteld in de VS. Dit vaccin is vrij nieuw, en eigenlijk nieteens echt nodig aangezien hepatitis A vooral voorkomt in gebieden met slechte hygiënische omstandigheden die je zo goed als niet meer aantreft in de VS. Jaarlijks sterven er waarschijnlijk enkele honderden mensen in de VS hieraan. Bij goede verzorging onder goede medische omstandigheden zoals die eigenlijk in ieder ziekenhuis bestaan in de VS is de kans om te sterven uiterst klein en wordt alleen groter bij complicaties wegens andere ziektes. Gezonde mensen kunnen hier bij goede evrzorging bijna neit aan doodgaan.
Schijnbaar heeft de farmaceutische industrie het voor elkaar gekregen om de overheid een vaccin tegen een ziekte te verplichten die al jaren lang een daling in het aantal gevallen kent.
Daarnaast is helemaal niet uitgesloten dat het vaccin in bepaalde gevallen ernstige bijwerkingen kan hebben. Al met al dus vrij twijfelachtig, maar toch ingevoerd en verplicht gesteld.

Ik heb dit stuk toen zitten lezen omdat ik de dag daarvoor net zelf datzelfde vaccin (voor de tweede keer)had laten zetten omdat men dat aanraad als je naar Turkije gaat, en men ebweert dat je het twee keer meot alten zetten. Had ik dit eerder gelezen dan had ik mogelijk wel drie keer nagedacht alvorens dit 40 euro kostende vaccin had aangeschaft.

De geinterreseerden kunnen hier het complete stuk lezen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
@ Waterballon:

Er zijn idd nog al wat gevallen bekend waarin in het verleden diverse minderheden op de een of andere manier zijn verhinderd te gaan stemmen... in Florida wist Katherine Harris (tegenwoordig goeverneur) het voor elkaar te krijgen dat duizenden (voornamelijk zwarte) stemers niet mochten stemmen omdat hun naam leek op die van een bekende crimineel of dat ze op dezelfde dag jarig waren... ook gingen er soms "agenten in burger" van te voren zwarte stemmers ondervragen over hun stemgedrag (die daarna dus niet meer durfden), in South-Dakota moesten Indianen dit jaar bij de voorverkiezingen een identificatie met foto kunnen laten zien (wat helemaal niet verpicht is), in Texas werd dit jaar op een universiteit meegedeeld dat zwarte studenten niet in hun eigen district mochten stemmen en dan had je natuurlijk nog die man die telefoonlijnen liet blokkeren van organisaties die gehandicapten naar stemburo's bracht en die aktie in South-Carolina waar 3000 zwarte gezinnen een brochure kregen toegestuurd waarin stond dat "gaan stemmen het niet waard was om voor in de gevangenis te komen". Etcetera, etcetera, etcetera.

Héél toevallig allemaal groeperingen die voornamelijk op de Democratische Partij zouden stemmen :P

http://www.naacp.org/news/releases/jimcrow.pdf
Waarschuw beheerder
donateur
Idd heel toevallig en dan te bedenken dat Al Gore meer stemmen had...:/

Volgens de Irakese opstandelingeleider Abu Mujahed is er maar één belediging erger dan je land bezet te zien door buitenlandse soldaten, dat is je land bezet te zien door zwarte buitenlandse soldaten

Ik vind dat Nederland nu veel meer soldaten moet sturen om het politiek-correct gedachtengoed te verdedigen.;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
En kaas, want dat komt tenslotte oorspronkelijk uit Irak! :D

ondertussen...

Dominee claimt Republikeinse Partij onder controle te hebben

TV dominee Jerry Falwell (die ooit samen met mededominee Pat Robertson homosexuelen en feministen de schuld van de 11 september-aanslagen gaf) zei eergisteren tijdens een congres van de Christian Coalition dat "na 25 jaar politieke aktie nu zowel de verkiezingen als het lot van Bush eindelijk geheel in handen van (radicaal-conservatieve) Christenen liggen."

Andere sprekers waarschuwden vooral geen steun te verlenen aan elementen die de Joods-Christelijke grondslag van de Amerikaanse staat proberen te ondermijnen (deze is er overigens niet, de VS is gesticht zonder enig religieus grondbeginsel) en stelden voorstanders van "gezinsplanning" op één lijn met moslimterroristen.

Toch wel eigenaardig dat een fundamentalistisch regime bést massavernietigingswapens mag hebben zolang ze maar christelijk zijn... :/

http://www.signonsandiego.com/uniontrib/20040925/news_1n25christ.html
Waarschuw beheerder
donateur
Binnenkort vergadering in Staphorst over de ontwikkeling van massavernietigingswapens.


TV dominee Jerry Falwell (...) zei eergisteren (...) nu zowel de verkiezingen als het lot van Bush eindelijk geheel in handen van (radicaal-conservatieve) Christenen liggen."

Hier kon hij nog wel eens gelijk in hebben.

en stelden voorstanders van "gezinsplanning" op één lijn met moslimterroristen.

Tja, dan vergeten ze even dat zij dezelfde visie er op na houden over voortplanten...

In hoeverre speelt religieus fanatisme nou echt een rol in de VS?
 
Waarschuw beheerder
donateur
effe off-topic..

Zeg Dark,wijsneus,nooit een echte vent aardappels zien schillen?


Zo jullie kennuh weer.
Waarschuw beheerder
donateur
Een echte vent volgens feministen zeker.;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Op het moment is die rol best wel groot... er worden door Bush enorm veel rechts-radicale christenen op hoge posten aangesteld en veel Amerikanen doen uit voorzorg maar mee om niet voor "links" of "verrader" te worden uitgemaakt.

Echte fanatici zijn er misschien net zoveel als in Nederland :P maar ze hebben daar wél de machtigste posities... en tja, wiens brood men eet...


Mooo...hahahahahaha!

over brood gesproken dus... ze hadden in de VS een tijdje terug toch een geval van gekke-koeien-ziekte? Er moesten toen natuurlijk metéén nieuwe en betere regels komen voor de veiligheid van in Amerika verkocht vlees.

hee, wacht es ff, waar zijn die regels dan?

*zoek zoek zoek*

+ + + direkt noodzakelijke nieuwe regelgeving uitgesteld tot na de

verkiezingen na het storten van een flink bedrag in de verkiezingskas

van Bush door de Nationale Rundvlees Associatie + + +


en zo zijn er nog meer ernstig belangrijke zaken uitgesteld... misschien zelfs wel definitief! :S

zie: http://www.nytimes.com/2004/09/27/business/27regs.html?hp


---------------------------------------------------------------------------------


[img]http://groups.msn.com/_Secure/0TgDlAnsXBp2jbW2uD5KNZUpbf4Z8I7XsyvrV3uNbbbkHCbVILR3*Hsi7SIN*rkDIBTl1WIvTLF6754Y4diCvteKKUeBptc0RXj9!h9lUgTFFmJTmDuVP9w/uspol_20040927.gif?dc=4675490917507754083[/img]


---------------------------------------------------------------------------------

Nieuw CIA-rapport over Irak meteen in prullenbak

We zien t al op bovenstaande foto... Bush is uitermate happy dat t allemaal zo goed gaat in Irak en zijn vriendje Allawi is t volledig met hem eens! :)

Een organisatie die het er zeker niet mee eens is, is de CIA, die onlangs een nogal pessimistisch verslag aan de president overhandigde inzake de ontwikkelingen in Irak.
Na het verslag vluchtig te hebben doorgenomen, schoof Bush het echter terzijde als "niet meer dan giswerk", iets dat tot nu toe in de hele geschiedenis van de inlichtingendienst nog nooit is voorgekomen. De CIA is "niet blij."

There are none so blind...

http://www.suntimes.com/output/novak/cst-edt-novak27.html
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Relying on a multi-paged, single-spaced memorandum, Pillar said he and his colleagues concluded early in the Bush administration that military intervention in Iraq would intensify anti-American hostility throughout Islam.


Daar hoef je geen slimmerik voor te zijn om dat te concluderen zeg. Dit is volgens mij algemeen bekend dat ze de haat tegen zichzelf alleen maar meer en meer aanwakkeren.
Er zijn volgens mij trouwens en hoop Amerikanen die dan zeggen dat ze toch al gehaat worden, dus maakt het toch niet uit wat ze doen. :frusty::frusty::frusty:
Waarschuw beheerder
iets dat tot nu toe in de hele geschiedenis van de inlichtingendienst nog nooit is voorgekomen


dit verbaast mij dus ook
 
Waarschuw beheerder
donateur
en DIT vind ik dus echt SUPER-schandalig!!! :@


Bush haalt 1 miljard dollar uit gezondheidszorg kinderen

Ondanks dat in de VS nog steeds 9 miljoen kinderen zonder enige vorm van ziektekosten-verzekering rondlopen en ondanks dat Bush op de Conventie in New York had toegezegd 1,1 miljard dollar extra aan gezondheidszorg voor kinderen te zullen besteden, wordt dit geld volgende week weer teruggestort in de staatskas. Wéér een lege belofte dus.

Ach, ze mogen immers niet stemmen, dus wat maakt t uit? :/

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/articles/A48703-2004Sep24.html
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ach, ze mogen immers niet stemmen, dus wat maakt t uit?


Maar hun ouders wel!
Je zou zeggen dat dit nogal een vreemde actie is met de verkiezingen in het vooruitzicht. Alhoewel, zal vast niemand één woord over reppen, ze hebben het immers liever alleen maar over Irak en terroristen.
 
Waarschuw beheerder
donateur
die ouders waren waarsch tóch al van plan om op Kerry te stemmen (lagere inkomens) en tja, Bush hééft nu eenmaal niks anders om op prat te gaan dan zijn akties tegen het terrorisme (al dan niet in een verkeerd land)
Waarschuw beheerder
donateur
iets dat tot nu toe in de hele geschiedenis van de inlichtingendienst nog nooit is voorgekomen

Liquidaties wel en ik benieuwd of ze Bush nog wel kunnen waarderen bij de CIA...
 
Waarschuw beheerder
donateur
dat artikel heet waarsch niet voor niets "Is CIA at war with Bush?"


Onafhankelijk journaliste voorspelt enorme overwinning Kerry wegens "Kerry-curve" :P

Een héél andere soort analyse... Betsy R. Vasquez verwacht een "landslide victory" voor Kerry wegens het verloop in het verleden van het waarderingspatroon voor Kerry (de "Kerry-grafiek" dus)

Heel veel kiezers zullen volgens haar pas in de laatste week écht naar de kandidaten kijken en aangezien de kiezers die Kerry in het begin nét hadden ontdekt helemaal weg waren van zijn kracht, betrouwbaarheid en ervaring (ook in oorlogszaken, dit i.t.t. Bush die nooit in het reguliere leger heeft gezeten), voorspelt zij dat dit in de week voor de verkiezingen bij de zwevende kiezers óók zal gaan gebeuren, zeker als ze deze eigenschappen zullen gaan vergelijken met het bekende eeuwige sarcastische grijnsje van Bush als hij het over de oorlog in Irak heeft.

Zit best wat in vind ik. :)

http://www.moderateindependent.com/v2i18chumpcheck2.htm
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Het gaat trouwens goed met Bill Clinton, hij doet weer wandelingetjes! :D

Bill Clinton Taking Long Walks Near Home
Associated Press, Tue, Sep. 28, 2004

WHITE PLAINS, N.Y. - Three weeks after heart bypass surgery, former President Clinton is taking long walks and enjoying the greetings of his neighbors, his wife said Monday.

Sen. Hillary Rodham Clinton said her husband, who underwent an operation Sept. 6, is "making real progress" and getting stronger every day at their home in Chappaqua.

"He and I went for long walks on Friday and Sunday," the senator said after a speech in White Plains. "He's walking 45 minutes to an hour."

During his strolls through town, "people are so happy to see him, they really are," Clinton said. "Little kids come up and throw their arms around him and say, `Oh, Mr. President, we're so glad you're here!'

"That's a good tonic," she said. "I think it speeds the healing process."


(F)
 
Waarschuw beheerder
donateur
1 oktober 2:45 - Eerste debat Bush-Kerry (Ned2 & CNN)

Even zag het er naar uit dat het niet door zou gaan, want Bush wil eigenlijk helemáál niet debatteren, maar nu Kerry zich akkoord verklaard heeft met 38(!!) pagina's aan regels, kan het debat van morgenavond (voor ons: nacht van donderdag op vrijdag) alsnog plaatsvinden.

Verwacht overigens geen vuurwerk, want alle dingen waar Kerry goed in is zijn zo'n beetje verboden... hij mag Bush bv géén vragen stellen (waar Kerry juist erg goed in is, hij is tenslotte advocaat) en ook mag hij niet te dicht bij Bush staan, anders valt t verschil in lengte zo op :P

Het zal dus een vrij voorgeprogrammeerde voordracht worden, iets waar Bush (helaas) erg goed in is ("terrorists bla bla Iraq bla bla freedom bla bla september 11 bla bla Saddam bla bla terrorists"), terwijl Kerry vaak nogal moeite heeft met de zaken simpel te houden. (Dat Kerry het kán bleek overigens in zijn volledig spontane speech vlak na de Republikeinse Conventie.)

Nou dus maar hopen dat Bush héél vaak dat bekende sarcastische grijnsje van m zal laten zien, want die ligt niet zo goed bij t Amerikaanse publiek :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
38 pagina's aan regels :S

dat hij daar mee accoord gaat... regels voor een debat, opgesteld door een van de debateurs (klopt dat woord? :P)

hoe kan het dan een eerlijk debat worden, waarin vrij gesproken kan worden, en mensen ECHT kunnen zien hoe iemand is??

hoe lang duurt het om te naturaliseren in amerika, want dan stem ik gelijk op Kerry, misschien dat ie net aan die ene stem genoeg heeft ;))
 
Waarschuw beheerder
donateur
te lang, anders deed ik t zelf ook wel :P

maar er is nog steeds een kans dat ik op 2 november in de VS ben, dus dan krijgt Pf een live verslag rechtstreeks vanuit t stemhokje! (bij wijze van spreke dan)

tjee, dat hebben ze straks bij de Telegraaf nog niet eens! :P
Waarschuw beheerder
donateur
dude sweet :D

ik hoop ECHT dat kerry wint...

in NL heb je "Nederland verdiend beter"
kunnen ze in de US niet gewoon ook zoiets doen?
of is dat er al?

IK SNAP GEWOON NIET DAT MENSEN DIE BUSH ECHT STEUNEN :s
 
Waarschuw beheerder
donateur
dát kan ik tenminste nog uitleggen :D

in de VS stemt 80% van de kiezers sowieso op de kandidaat van hun eigen partij, want hoewel de meeste stemmers in naam heftig Democraat of Republikein zijn, vinden ze politiek iets voor de "grote jongens" waar de gewone burger zich beter niet mee kan bemoeien

de 40% die dus zeker op Bush zal stemmen geeft als redenen op: met Kerry verliezen we inkomen, we hebben een sterke defensie nodig want de hele wereld is tegen ons, Bush is een man van God (dus tegen Bush = tegen God), we willen niet voor anti-Amerikaans worden uitgemaakt en "omdat het zo hoort, ik ben nu eenmaal Republikein"

het grootste deel van de toekomstige Kerry-stemmers is zelfs nog minder duidelijk gemotiveerd... die hebben meestal als reden "anybody but Bush" :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
dat laatste kan ik inkomen ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik zie trwns Kerry niet zo snel met een bumpersticker "Holland deserves better" rondrijden :P

nu is de slogan "Take Back America!"
Waarschuw beheerder
donateur
niet? :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb t niet eens vóórgesteld :P

Een krant waar je "Take Back America" deze maand trouwens zeker in zult zien is de Lone Star Iconoclast. :D

Wat is dat nou voor een kutkrantje, zul je denken... nóóít van gehoord! Nou dat klopt, t is ook helemaal geen grote krant (425 abonnees), maar er is één bijzonderheidje aan... T IS NAMELIJK DE KRANT VAN BUSH Z'N EIGEN WOONPLAATS :P:P:P

http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&cid=694&ncid=703&e=2&u=/ap/20040928/ap_on_el_pr/crawford_paper_kerry
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Een kritische krant(y)

Ik heb eens het verhaal gehoord dat dat plaatsje eerder niet eens bestond tot Bush er wilde wonen ofzo. Klopt dat?
 
Waarschuw beheerder
donateur
yep :yes:

DarkSkywise - 26 juli 2004 16:22

Bush is een nep-farmer :P

Je hebt vast wel eens foto's of stukje film gezien waarin Bush de pers vriendelijk toewuift vanuit zijn mooie farm in het landelijke plaatje Crawford in Texas. Geen wonder, want Bush heeft tijdens zijn ambtsperiode méér vakantiedagen opgenomen dan welke president van de VS dan ook - en in totaal zelfs meer dan de gemiddelde Amerikaan in zijn hele leven krijgt (daarom noemen ze m ook wel "the part-time president" ;) )

Toch zijn er een hoop Texanen die zeggen "Crawford? Vroeger eigenlijk nog nooit van gehoord. Raar hoor."

Nou, dat klopt. Crawford (voorheen een gehucht met 400 inwoners) is namelijk in 2000 helemaal herbouwd en herbevolkt zodat Bush daarvandaan het image kon hooghouden dat hij diep in zijn hart een "gewone Amerikaanse boerenjongen" is. (Één groot miljoenenverslindend decorstuk dus, speciaal gemaakt voor de pers.)

The whole idea behind the ranch set, of course, was so that the public could be treated to footage of Bush seeking a quiet "retreat" at the family ranch. Americans would thus assume that the ranch was a rooted family homestead or compound like the one Kennedy's had in Martha's Vineyard or FDR had at Campobello.

But when Bush retreated into his "homestead" in November, 2000, he was merely walking onto a prepared set upon which the paint had barely dried.


http://www.democrats.com/view.cfm?id=6687


 
Waarschuw beheerder
worden spin-doctors nooit moe van zichzelf? Altijd maar kijken hoe ze kunnen manipuleren. Zou niet mijn beroep moeten zijn.


Mensen doe is lief tegenelkaar! :)
 
Waarschuw beheerder
Het is allemaal zoooo zinloos :(
 
Waarschuw beheerder
tot dusver mijn zeer intelligente en gefrustreerde reply's :)
Waarschuw beheerder
donateur
Ah, dan weet ik meteen ook waar ik dat dus vandaan heb:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
"Be the first to know... read Partyflock!" :D

(ik ben een aantal keren de NL kranten al 1 of 2 dagen te snel afgeweest... de mooiste keer was toen ik een hele week eerder dat nieuws over die Israelische spion had *kijkt trots* )
Waarschuw beheerder
donateur
*geeft ome DSW een schouderklopje*
 
Waarschuw beheerder
donateur
t is ook best wel kicken hoor als je hier iets neerzet en twee dagen later staat t pas in de krant! :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik bedoel, ik had nu al de primeur voor de hele toespraak van Bush morgen!

("terrorists bla bla Iraq bla bla freedom bla bla september 11 bla bla Saddam bla bla terrorists")

:D
Waarschuw beheerder
donateur
Morgen komt de President en Kerry bij ons op bezoek. Op onze school wordt het eerste presidential debate gehouden!!

nu.nl
De twee kemphanen beginnen op 30 september. In hun eerste één-op-één kruisen Bush en Kerry in de Universiteit van Miami in Coral Gables (Florida) de degens over buitenlandse politiek en binnenlandse veiligheid.


Niet NORMAAL hoeveel politie hier is, er liggen zelfs sluipschutters op de daken. En er vliegt minimaal 1 helicopter over de Uni. Ook worden alle appartementen van de studenten, die in de buurt van het gebouw wonen waar het debat is, doorzocht op bommen of andere wapens.

Het debat begint om 9uur, en daarna is het 1 groot feest hier.. iedereen helemaal los!
laatste aanpassing