Partyflock
 
Forumonderwerp · 591707
De laatste tijd kan ik echt niet meer in slaap komen.

Tenzij het daglicht is.

Ik slaap het lekkerste als andere mensen aan het werk zijn en ik nog op mijn bedje lig. Maar ik vind het vrselijk om wakker te zijn als het donker is en iedereen slaapt.

Ik heb al meerdere malen geprobeert om vroeg te gaan slapen, maar val pas in slaap als het alweer ochtend is.

Vroeg opstaan.. vaak geprobeert, maar als ik eindelijk slaap hoor ik de wekker niet.

Nu ben ik ook weer wakker en blijf maar wakker zodat ik (hopelijk) vanavond wel moe ben en wel kan slapen.

Ik ben echt een nachtmens, werk in het weekend, ook s'nachts. Maar doordeweeks is het heel erg vervelend om niet te kunnen slapen.

Wie heeft er nog meer last van ?
Iemand tips ?
laatste aanpassing
Ik heb hier zeker wel last van :S

Maar ik moet doordeweeks vroeg opstaan...zucht :(
De enige keren dat ik makkelijk slaap is als ik 's avond na het eten op de bank voor de tv ga hangen (werkt alleen voor een paar uurtjes dan :S)
of als ik me bezope heb ofzo, of flink op stap geweest.
Ik ga maar weer eens beginnen met blowen ofzo, doe je mee? :)
Hmmm das misschien een idee ;)
ik heb der ook last van.........maar gelukkig ken ik meer mensen die het hebbe dus kan ik 's nachts ook msnen :P
Okee dan, zullen we samen in therapie gaan?
Praatgroepje oprichten...
Dikke waterpijp erbij,
en bidden naar Klaas Vaak :)
laatste aanpassing
Een sekte, maar hee, vergeet niet.. Ik ben de leider he.
Pffffoew!
Beetje dominant wijffie??? ;)

Maar goed, wat voor rituelen doen we dan nog behalve de waterpijp?

- Een kampvuur maken en daar naakt rond gaan dansen?
- Insekten vangen en de pootjes er een voor een uittrekken?
- etc etc, ideeen????????
ga toch slapen :gaap:
 
Nou succes ermee meissie..
Ik heb er al een paar jaar last van..
Als ik een oplosssing vind, ben jij de eerste die het hoort..
Ik slaap zelfs niet van slaappillen.. Best vaag..
laatste aanpassing
melatoline
http://www.vitaminestore.nl
laatste aanpassing
wou ik net zeggen Sum

dat spul helpt goed

is gewoon homeopatische, dus geen verslavende slaappillentroep

http://www.melatonine.nl
 
Gewoon een dag overslaan en je zit weer in je oude ritme :)
 
je deur/raam open zetten als het buiten koud is!

en inderdaad doet een stick het erg goed!
Ik ben ook zo'n slapeloosheidspersoo­n, zelden voor 4 in me bed, en ik vond het toen het begon ook erg vervelend dat ik niet op normale tijden kon slapen.
Maar nu kan ik er eigenlijk juist wel van genieten....
Het is toch heerlijk om snachts wakker te zijn?
Heerlijke rust om je heen, geen gezeur aan je hoofd en lekker dingen doen waar je zelf zin in hebt (ik zelf zit snachts heel vaak muziek te produceren; de nachtelijke uren geven een vette inspiratieboost)..
Ik zou niet anders meer willen hoor....
 
oewww, jah, ik ken het probleem. Heb er alleen geen oplossingen voor, die meot ik zelf nog zien te vinden.
 
...zucht... heb hetzelfde probleem alleen niet zo extreem... 's morgens kan ik mn nest nie uitkomen, meestal verslaap ik me dan ook... En na 6 uur 's avonds, op zo'n dag, lig ik dan ook vaak voor pampers (ja die draag ik nog hahaha :D)... Na 2 a 3 uurtjes slapen wordt ik vaak wakker en begint er een nieuwe dag... hahaha tot 2 a 3 uur 's nachts dan en dan 's morgens weer verslapen. Als ik vrij ben lig ik tot 6 uur in mn nest (zondags) of tot 1 uur op een andere dag... Ach boeit me nie. Ik slaap wanneer ik het zelf het fijnst vind. Moet jij ook doen. Als je dat nie fijn vindt... tja dan is het beste wat je zelf aangeeft, vroeg opstaan en vroeg naar bed gaan. Misschien helpen slaappillen, maar niet te veel he? hahahahahah :D
Thanx voor de tips ! :)

Ventje : Niet zeuren. Jij slaapt ZELFS op je profielpic. ;) Tog..

Offe... ? ;)


:D
 
Ja ik kan de laatste tijd ook moeilijk inslapen en als ik dan vroeg kan slapen, wordt ik elk uur ofzo wakker :S
Echt onwijs vervelend en op een gegeven moment breekt dat je echt op.
 
gewoon naar de kruidvat ofzo gaan en dan slaap pillen halen.. ik zit ook aan de slaap pillen en werkt perfect