Partyflock
 
Forumonderwerp · 701161
Mocht je hopen Ferry te zien tijdens Antwerpen Is Burning.....:

Op zijn site staat dat ie niet komt... Hij is geboekt in Amerika...

Zie: http://www.ferrycorsten.com/ En dan bij News... (Kreeg de tekst niet gekopieerd....)
 
voorig jaar naar outdoor geweest... geen honden,
laatste keer indoor weer wel....... heb geluk gehad, k mocht doorlopen omdat het te druk was op dat moment. ik verw8 deze keer geen honden.
 
Artiest Maddox
ik ga gelukkig wel


:o vanuit joure???

das best een end rijden :)
dat is zeker zo ja :)

achja jij woont er lekker dichtbij denk ik??

onderweg goed muziekje op wat ouwehoeren :) ben je er zo

vriend waarmee ik ga ben ik al heel lang niet mee opstap of naar een feest geweest dus we hebben nog wat in te halen :)

maar het gaat zeker leuk worden :):):)
 
ik woon op ongeveer 20-30 minuten lopen vanaf het terrein, maar met het entreekaartje kun je gratis met het ov dus ik denk dat het ongeveer 10 min reizen is of zo...

zal mij benieuwen of het druk word bij de harddance, dat is niet echt populair hier....

helemaal niet eigenlijk
wat is wel populair dan .. hardstyle ?? techno ? :)

(hardcore :p i love it :p)
 
techno, house en hardcore zijn denk ik de populairste stijlen hier....

maar ik zie trouwens bij dana ook geen antwerp is burning in d'r agenda staat http://www.ladydana.com
September 2004

04 - Harder Mach Powerzone (0:30-1.45am)


:X ze kan daarna pas komen maarja. .. :X ze MOET KOMEN !
 
Harddance:
22u00 - 00u00 DJ Coone
00u00 - 02u00 DJ Ghost
02u00 - 03u30 Super Marco May
03u30 - 05u00 Technoboy
05u00 - 07u00 Dana

komt wel denk ik :)
 
staat btw ook al foto's op www.antwerpisburning.be
Artiest Mount
ziet er wel goed uit.. vraag me ook af of het druk gaat worden bij de harddance, belgen zitten meer in de jump qua harderestylen maarja we zien het wel :D
 
Kheb juist de reclame op de radio gehoord en daar word onze goede vriend Ferry nog wel vermeld.
nou ik ben zeker bij de harddance te vinden :) kun je wel oprekenen :)

foto's zien er goed uit... (het ziet er niet drassig uit dat veld) dus morgen is het zover
Trouwens maddox wij gaan al vrij vroeg heen en nog ff antwerpe in .. kun je mij nog wat aanraden leuke winkels ofzo ... restaurants (niet te duur :P) of iets wat je zegt dat moet je zien :D
 
als je met je rug tegen het station staat, gewoon rechtdoor lopen... kom je vanalles tegen!!En de groenplaats natuurlijk!
 
Idd, maar dan moet je niet aan de kant van de zoo gaan staan ;). Dan kom je in Chinatown terecht :yes:
 
ik woon hier ook nog maar een week, dus ik heb ook nog niet echt veel gezien, maar rond de groenplaats kun je goed op terrasjes zitten, en als ja vanaf de groenplaats langs het gemeentehuis loopt ga je naar de haven, daar zit oa het schepenmuseum....

qua winkels zou ik het niet weten, tegenover de groenplaats, als je rechts van de tramhalte de straat in loopt, zit de duurste winkel van antwerpen, die winkel is van een of andere designer.... echt hele dure kleren daar :)
 
Bedoel je in de nationaalstraat? Daar zijn idd de betere kledingwinkels. Fish 'n Chips roeleert zwaar by the way!
Wat een onwijze kutsite zeg dat antwerpisburning.be
 
Bedoel je in de nationaalstraat?


jip, de nationalestraat, in die straat zit mijn school....

Wat een onwijze kutsite zeg dat antwerpisburning.be


:yes:
we komen gewoon met de auto :) dus dan moeten we eerst ff het station opzoeken :)

dus ik hoor het al de nationalestraat moeten we wezen :D
 
Jamaar, das meer om kleding te gaan kopen, voor te gaan eten kan je best rond de cathedraal gaan zoeken, het stikt daar van de kleine restaurantjes.
ok :) we gaan het wel zien joh

eerst ff rustig antwerpe in en dan naar het feest :) moet helemaal goedkomen :) heb er wel zin in
 
Artiest {SHOWLIST artist 3981, 40242, 130241}
Maddox : zal mij benieuwen of het druk word bij de harddance, dat is niet echt populair hier....

helemaal niet eigenlijk


True True Maddox,

Probeer ikzelf toch al een tijdje verandering in te brengen, en nu uiteindelijk begint t in klein denkend belgië door te dringen ! :)

Wordt knallen morgen!
Jammer dat ik niet kan gaan. Wordt lekker weer voor een nachtje feesten. Veel plezier allemaal!!
 
True True Maddox,

Probeer ikzelf toch al een tijdje verandering in te brengen, en nu uiteindelijk begint t in klein denkend belgië door te dringen !

Wordt knallen morgen!


zeker weten, wordt een toppertje morgen :)

ok we gaan het wel zien joh

eerst ff rustig antwerpe in en dan naar het feest


er is morgen btw ook een parade van militaire voertuigen, ze vieren hier nu de bevrijding van de 2e wereldoorlog :)
nou coone, op ons kan je rekenen :bounce:

Maar hoe is het eigelijk met jump ?? is dat bij jullie echt zo populair of valt dat ook wel mee ??

thx maddox, is goed om te weten dat ze gewoon een parade houden ipv dat ze nu ookal met kanonnen achter me aan zitten ;p
 
Als je met de auto richting het station komt moet je ff de goede afslag nemen... tis echt hopeloos op de ring nu. Als het goed is moet je nu de afslag eekeren nemen... anders kun je strax de hele ring rond...
bedankt snow we gaan zo die kant op
mijn vader zei ook al dat ze druk bezig waren met de wegen daar dus we nemen een kaart mee :p

tot vanavond !
En, hoe was het??
was een leuk feestje! Al kunnen de Belgen toch nog veel leren van de Nederlandse feesten! Veel aankleding hebben ze blijkbaar al overgenomen van de Nederlanders, want k herkende veel materiaal van ID&T. Zelfs de spandoek van het eten had t logo van mysteryland van vorig jaar erop staan.

De muziekstijlen waren niet een van de hardere.....al draaide SuperMarcoMay toch wel errug lekker. Dana draaide softer dan dat ik van haar gewend ben, maar dj's passen zich meestal toch wel aan aan het land waar ze draaien.

Kheb t er goed naar m'n zin gehad in ieder geval en het was deze keer eens een half uurtje rijden ipv een paar uur zoals bij de meeste feesten. Wel voor herhaling vatbaar....als er dan die dag geen relaxed ander feest in NL is volgend jaar.
 
Was een errug lekker feestje, idd wel heel anders dan by ons in nl wat betreft de aankledig maar daar was de prys van het kaartje dan ook naar, dus my hoor je niet klagen.

Er hing een aangename relaxte sfeer, de muziek was gewoon goed voor elkaar, en het publiek was net ff anders dan hier in nl daardoor erg leuk feestje dat zeker voor herhaling vatbaar is !
Twas een erg lekker feesje...enneh Dana zachter dan normaal? Haar laatste half uur was nota bene hardcore? :yes:
 
Vond ook best wel erg gezellig gisteren!
Heb mij tijdens het draaien echt wel geamuseert, en ben daarna ook nog gebleven...leuk feest & sfeer zat goed! :)

2 Mount : Maar hoe is het eigelijk met jump ??

Nee, jump is hier bijna afgelopen en nu begint holland er serieus voor te vallen.
Maar komt door die "french tech" platen zoals Greg C, Furax,...
Mijn mening, tijdelijke hype!
laatste aanpassing
super gezellig.. zeker vermaakt.. het is wel anders dan in nederland maar dat geeft niet...
Doe is een beetje uitleggen in welke zin anders?
Qua dansen bijv. (/me vraagt zich af of belgen kunne hakken :P)

ze genieten mischien wel meer van de muziek ik stond even bij armin van buuren elke plaat die hij in bracht werdt warm ontvangen .. terwijl hier in nederland een paar hoogte punten in een set worden "gemaakt" veel handjes geklap vond alleen jammer dat in de trance zaal af en toe het TMF gehalte wat hoog was met dat heen en weer geroepen van : OE OE .. (of hoe je dat ook maar doet :p)
de sfeer was zeker wel goed..
Anders qua dansen in ieder geval! :D Kheb me eigen af en toe rot gelachen hoe sommigen op de muziek (al dan niet in de maat) mee stonden te hossen......tja hossen.....kzou er niet veel anders van kunnen maken :D Maar ze hadden t wel naar hun zin zo te zien....dus ja, fuck it!

Veiligheid met vuur (de vuurkorven en dat vuurreuzenrad) en veiligheid d.m.v. fouilleren bij de ingang is in Nederland een stuk strenger. Kgeloof niet dat er hier toegestaan wordt dat er bij een festival met veel mensen, droge omstandigheden en veel brandbare dingen... ronddwarrelend vuur mag voorkomen evenals de makkelijk bereikbare en niet al te stevige vuurkorven. Maarja in Nederland zijn ze dan wel weer erg streng met hun regeltjes wat zowel positief als negatief kan uitpakken.

Kvond de bacardi aankleding trouwens wel errug tof, aangezien ik een groot bacardi fanaat ben. Jammergenoeg paste die bacardi schijnwerper die op de tenten gericht stonden niet op mijn auto :( had leuk geweest voor in mn kamer :D

Maar Belgie blijft Belgie en Nederland blijft Nederland.....dus verschillen zullen er altijd zijn. Wat t ook net weer leuk maakt. Nederland loopt dan ook al ver voor op het gebied van ervaring met zulke feesten organiseren en niet alleen vergeleken met Belgie.

Kheb dan ook al zin in Q-Base, waar verschillende landen samen een feestje gaan bouwen! :P

(Het echte stampwerk van Dana hoorde ik trouwens tot mijn grote verdriet toen ik net een stap buiten de poorten had gezet, was idd een half uurtje voor sluit. Nog een speciale afsluiting van het feest geweest???? Zal geen vuurwerk zijn geweest zeker?)
Ik heb me ook zeker wel vermaakt :yes:
idd heel anders dan hier in NL zeker kleinschaliger maar dat maakte het wel gezellig.

het lijkt er op dat dance in BE een beetje alternatiever is want ik zag veel apparte figuren rondlopen (ook daar werdt het zeker niet ongezelliger van)

dus al met al goed feestje..

p.s. coone lekker gedraaid (Y)

*en lassie was er trouwens niet bij bij de ingang ;p al vind ik om de 15 personen steekproefs gewijs controleren op slag/steek wapens niet echt de veiligheid vergroten.. misschien dan id-t daar een kleinbeetje meer had kunnen adviseren
 
om de 15 personen steekproefs gewijs controleren op slag/steek wapens niet echt de veiligheid vergroten


idd, ik vind dat ze iedereen moeten controleren op slag en steekwapens..... lijkt me toch wel redelijk logisch....

Voor de rest was het echt een topfeestje :) En Coone kreeg vooral een warm afscheid, wat dat betreft gaat het Belgische publiek meer uit hun dak dan het Nederlandse, de Belgen schreeuwen ook echt bij bijna elk nummer wat wordt ingemixt, wat mij betreft mogen er wat meer belgen naar nederland komen om te feesten :D
als ze dan maar eerst leren hakken :P
want sommige mensen stonden best raar te doen :p

mja ik vond dat ik zelf wel goed gefouileerd werd... beter dan bij defqon(kon ik zo doorlopen) en die vuurkorf ja er stonden wel 2 mensen van het feest bij die draaimolen maar die vuurkorfen had elke (nederlandes :P) idioot om kunnen gooien of wat dan ook maar het was een leuk feest
 
als ze dan maar eerst leren hakken
want sommige mensen stonden best raar te doen


haha, ja ok, sommige mensen stonden een beetje raar te dansen, maar dat is beter dan wanneer ze met een chagi smoel stil staan..... :)

mja ik vond dat ik zelf wel goed gefouileerd werd... beter dan bij defqon(kon ik zo doorlopen)


wij konden nu ook gewoon doorlopen, een groep van 15 mensen ongeveer, en daarna gingen ze 1 persoon fouilleren en lieten ze er 15 door. Maar dat moet ook wel, want er waren maar een klein aantal ingangen, en als ze iedereen hadden gefouilleerd had dat heeeel veel tijd in beslag genomen...
Ik keek eigelijk wel een beetje raar toen ik de ingang zag, want ik had geen idee hoeveel bezoekers er zouden (kunnen) komen dus ging beetje uit van de nl-maatstaven (20.000 man)
en dan zou het wel heel erg lang wachten worden natuurlijk ;p

ik vond die tippie's (wichwammen of hoe je dat ook mag schrijven) ook wel een appart idee vooral omdat er 3 redelijk dichte waren.. in NL hadden er allang mensen in liggen krikken of had een dealer zijn handelswaar er in uitgestald maar in belgie blijkt dat dus allemaal niet aan de orde :D :respect:
toen ik er kwam (22:00) werdt iedereen gefouileerd...

idd Mount in nederland zou er gedealt worden of geneukt :P typisch holland hahaha ...

ze draaide zelfs Dr. Dre..... :) wtf .. kijk het nummer wat ze kozen was wel "grappig" maar ik vind het er nog steeds niet thuis horen hoor ...

hoeveel mensen waren er nou +_ ??
 
de "portier" zei dat er 10.000 mensen in konden, maar het was niet uitverkocht, dus het zal ms tussen de 8 en 9.000 hebben gelegen?? je had iig overal goed de ruimte.....

en idd urban hoort niet echt op een housefeest thuis, ms dat ik er ooit aan ga wennen, maar ik ga urban echt geen toffe muziek vinden of zo....

was er vorig jaar eigenlijk urban op antwerp is burning??
Die tippie's (of hoe je t ook schrijft idd :)) kwamen volgens mij ook uit Nederland :D die hebben ook een keer op Mysteryland gestaan......dus wie weet zaten de vochtplekken van de Nederlanders en de drugsresten er nog aan :D

Kvind urban ook niks voor op zo'n feest...niet dat ik de muziekstijl niks aan vind, maar er komen dan teveel totaal andere mensen op zo'n feest. Het idee is wel leuk, alleen draait dat toch meestal uit op ruzies tussen de verschillende muziekliefhebbers.

Gelukkig was de beveiliging op het terrein zelf niet slecht. Kheb 2x een knokpartijtje gezien en die waren binnen de kortste keren beeindigd door de beveiliging.
idd Mount in nederland zou er gedealt worden of geneukt typisch holland hahaha ...


ik moest zelfs 2x naar binnen kijken voordat ik kon geloven dat er geen partyneukers in de tippie's lagen... maarja ik ben dan bijv. ook gewend dat een jonge en meisje met een rood hoofd van de toiletten op impulse afkomen en dan een staande ovatie kregen van 500 omstanders :D


en urban op een feest ben ik ook niet echt voor, dat kan denk ik het beste gescheiden gehouden worden.. maarja de grote organisatie's willen weer een nieuwe hype creeren en ze denken dat als ze danceliefhebbers maar vaak genoeg urban laten horen ze daar ook vanzelf van gaan houden. (iets wat de wat minder danceminded people misschien ook wel zullen gaan doen)
laatste aanpassing
ik heb me super vermaakt!!!!
moest wel lachen om die belgen.."alé ben jij een dancemarieke? " what tha F*** dacht ik..ik heb gewoon lol. en als je een jointje draaide kreeg je vragen hoe je eraan kwam en hoe je het naar binnen had kunnen smokkelen.
terwijl ik niet eens werd gecontroleerd toen ik naar binnen liep. maar de muziek was goed, de sfeer was relaxt ook al heb ik een vechtpartij gezien..denk wel dat ik er volgend jaar weer ben.
en als je een jointje draaide kreeg je vragen hoe je eraan kwam en hoe je het naar binnen had kunnen smokkelen.


haha, ja als ze hoorde dat je nederlander was kwamen ze met z'n alle vragen of je ook "pillem" (op z'n belgisch zeg maar) had ;p
viel mij ook op
we zijn 3x benaderd :)


belg:ale verkoopt gij ook xeeteecee ....

ik:hoebedoel je ??

belg:ge weet wel pillem

LOL!

en er wou zelfs een gast speed :D nou zeg .. neem zelf mee :P
ze zijn idd erg bevooroordeeld over de nederlandse partygangers... komt matuurlijk door die partyflock poll :[