Partyflock
 
Forumonderwerp · 697369
 
Website toont onthoofding van Amerikaan in Irak


DUBAI - Een groep die banden onderhoudt met Abu Musab al-Zarqawi, de vermeende leider van het terreurnetwerk al-Qaeda in Irak, zegt een Amerikaanse gijzelaar te hebben onthoofd. Op een website waren zaterdag videobeelden te zien van de moord.

Het slachtoffer, een jonge man in een beige T-shirt, zei Benjamin Ford uit San Francisco te zijn. Hij riep de Verenigde Staten op hun troepen uit Irak terug te trekken. "Als we dat niet doen, wordt iedereen op deze manier vermoord." Daarna was te zien hoe hij werd
onthoofd.

Bron: Nu.nl




het is echt een hype dat onthoofden:/
Onthoofding in scène gezet

Uitgegeven: 7 augustus 2004 15:22
Laatst gewijzigd: 7 augustus 2004 15:24

SAN FRANCISCO/DUBAI - De video van de onthoofding van een Amerikaanse gijzelaar in Irak, die eerder op zaterdag opdook op verscheidene websites, blijkt in scène te zijn gezet. Dit heeft het 'slachtoffer' zelf, de 22-jarige Benjamin Vanderford, bevestigd tegen verscheidene Amerikaanse media.

Vanderford heeft toegegeven dat hij de video al maanden geleden in elkaar heeft gezet om aandacht te trekken en als een stunt die pas nu is opgemerkt. Op de video zegt Vanderford met veel gevoel voor dramatiek dat de Verenigde Staten uit Irak moeten vertrekken.


Vervolgens is te zien hoe er met een mes aan zijn nek wordt gezaagd. De militanten, die volgens de gegevens bij de video hoorden bij een groep die banden onderhoudt met al-Zarqawi, de vermeende leider van het terreurnetwerk al-Qaeda in Irak, komen echter niet in beeld.

Authenticiteit

De Nederlandse beheerder van de website Ogrish.com, die verscheidene onthoofdingvideo's vertoont, uitte al eerder twijfel over de authenticiteit van de opname. Hij merkte op dat de video en de beelden zeer amateuristisch waren en dat de opname al in juni in het bezit was van Ogrish. Die zette het toen niet op het internet door twijfel over de echtheid.

De Verenigde Staten zeiden woensdag overigens dat de door hen geleide coalitie in Irak geen concessies zal doen aan ontvoerders. Dat was een reactie op de mededeling van de Filipijnse regering dat zij haar troepen terugtrekt uit Irak in ruil voor de vrijlating van een gijzelaar.

De afgelopen maanden hebben gewapende groeperingen in Irak tientallen buitenlanders ontvoerd. De meesten zijn weer vrijgelaten, maar zeker tien zijn gedood, van wie enkelen door onthoofding.
 
we organiezeeren gewooon een echte realetie pf onthoofing


nog ziekelingen die het leven zat zijn als vrijwilger ????? anders maar de talieban strijder bij jou uit de buurt mijn buurt jou buurt ??
waarom zouden die irakies iets in scene zetten als ze net zo lief echt een samurai door je strot heen jagen??? hoezo nep...niks over gehoord hoor hij´s gewoon DOOD keihard
 
tis IDD NEP :yes: Nep bloed enz gebruikt
Dood of niet kende je hem dan ofzo?????


Sorry hoor maar boeiend!!!
 
zkr boeie :no:
 
de eerste met dat botte mes en die amerikaan in rood gewaad is wel echt dat ik


t is zelfs nog niet eens bewezen dat de man t echt zelf was (zijn ouders mochten het lichaam niet identificeren om "redenen van nationale veiligheid")
 
2 raffel: :lief:
 
gewoon je hoofd er bij houden
t is zelfs nog niet eens bewezen dat de man t echt zelf was (zijn ouders mochten het lichaam niet identificeren om "redenen van nationale veiligheid")

Dat is ook het enige argument dat overblijft. De rest hen ik al uit gelegd en niemand die er meer tegen in ging, is dat ook niet typisch?o:)
https://vip.partyflock.nl/SECTION/forum/ACTION/showtopic/TOPICID/679971/LIMID/50

Ach, en ook al is een andere onthoofding wel nep, dat zou niet meteen betekenen dat alles nep is. Complotten zoeken lijkt weer in de mode.;)
:NO: gewoon je hoofd er bij houden :NO:

Nominatie slechtse grap van het jaar!!!!!!:YES:
 
t is iig nummer twéé al die in scene blijkt te zijn gezet (plus die eerste onopgehelderde)

dan kun je mensen niet echt kwalijk nemen dat ze aan de rest ook wat beginnen te twijfelen ;)
Dat doet toch bijna iedereen bij alles wat met de VS heeft te maken.;)
Echt of nep het is ver weg van mij!!
wel een trieste bedoeling als je onthoofdingen gaat faken :S
 
Tja, de bedoeling erachter lijkt me duidelijk... meer steun voor Bush zien te krijgen nu de verkiezingen naderen :P
met de nadruk op "bedoeling", want werken doet het volges mij niet.............gelukkig :).

Alles behalve bush nog een x 4 jaar als president :kots:

:bah: : kots : de nieuwe "Make love, don't puke smilie" :S
laatste aanpassing
Ik heb net ff gekeken,en gvd het is gewoon te ranzig,maar ook gvd te schandalig wat ze doen,ik haat ze!!Weinig filmpjes op ogrish deden me wat,maar deze slaan echt alles,dat een mens dit een ander mens aan kan doen ,die teringlijers maken die gijzelaars niet in 1 keer af,maar ze laen ze ook nog lijden,toen die gozer naar lucht zat te happen ,begon ik bijna zelf ook naar lucht te happen.GVD wat voel ik een haat naar die gasten.....
 
Ja, een fakking aardappelschilmesje... brrrr
Die andere filmpjes zijn ook allemaal in 5 seconden gebeurd, maar deze was echt erg.
En dat stuk erna is ook erg hoor, als je ligt te wachten tot je doodgeschoten wordt...
Echt zwaar gestoord als je met met zo'n klein mes iemand zn hoofd dr af gaat snijden....

Schiet hem dan gewoon door zn kop dat is nog menselijker:s
Die moslims zijn echt helemaal doorgeslagen!!
 
Ik denk dat ie er ook wel een beetje van schrok, dat ie kerel zo tegenspartelde, dat ie 'm even liet liggen.
 
Ik kijk er maar niet naar...... de vorige keer ben ik er zo f*cking van geschrokken.
 
het is echt een hype dat onthoofden


hoezo???de vorige was nep hoor!!!door een amerikaan nota bene in scene gezet om een vage reden :s
lijkt wel op de Vietnam Oorlog
 
gaat er hard aan toe ..

zoe zie je maar iedereen zijn hobbie

hello carloz

fijn weekendje gehad
 
ja schandelijk misdragen, maar ik leef nog.
en jij dan?
 
nou ik het zelfde heb me goed uit geleefd en pff ben nog kapot
 
www.ogrich.com

zie je dat er weer een paar jongeren worden onthoofd enz.

als je die beelden ziet moet je echt niet klagen over bush !!!

die moslim terroristen zijn ziek in hun kop !
laatste aanpassing
 
Het valt mij op dat ze steeds kleinere mesjes gebruiken, waarschijnlijk is niemand meer onder de indruk van die snelle onthoofdingen dat ze daarom steeds gruwelijker te werk gaan.
Ik zeg: platgooien die handel!
 
als je die beelden ziet moet je echt niet klagen over bush !!!


ummmm... door wie zijn die terroristen eigenlijk met die onthoofdingen begonnen? was er niet eerst een of andere Bush die hun land binnenviel? :/
 
heel irak moet in de brand vliegen!
heb je geen gezeik ook meer van ze
 
ik heb het filmpje niet af kunnen kijken, vond hem echt veels te schokkend:(
 
pfffff....die terroristen vinden toch wel een ander smoesje of het nou aan bush ligt of nie !
 
dat klikt als "laat *ik* die fiets maar jatten, anders jat iemand anders m wel"

deze terroristen (volgens anderen weer: vrijheidsstrijders) verzetten zich tegen een bezettingsleger... waar zouden ze zich dan tegen moeten verzetten als dat leger er niet geweest was? tegen zomaar iets? :/

stel je voor dat er geen 2e Wereldoorlog was geweest... hadden we dan in nederland óók t ondergronds verzet gehad? nee toch?
ummmm... door wie zijn die terroristen eigenlijk met die onthoofdingen begonnen? was er niet eerst een of andere Bush die hun land binnenviel? :/


Deze onthoofdingen zijn er altijd al geweest aleen nu komt het in het nieuws.
laatste aanpassing
 
idd die lui zijn ziek/gestoord...ook de onschuldige zijn potentiele mafketels...iedereen eruit die er niet hoort en bom erop!!!!klaar is kees :yes:
 
ja !! maak er maar 3 bommen van !!


'''poep volk''
laatste aanpassing
Wou dat ik zoals jullie dacht, alle moslims zijn slecht, bom op irak probleem opgelost.
 
Ziek om te denken dat je geboren word in een doorsnee gezin en dan is je lot om in Irak onthoofd te worden door een stel freaks.

Dat je al die jaren met dat vooruitzicht in onwetendheid heb gelopen.

Maar in Rusland, Tjetjenie gaat het er smeriger en gruwelijker aan toe (k heb verhalen gehoord over vierendelen met paarden) maar dat wordt in de doofpot gestop door de Russische regering.
 
vrijheid strijders my ass !

wat doen die vrijheids strijders met normaale burgers in frankrijk of nepal

wat hebben die burgers met die oorlog te maken
 
Wat de fak doen Nepalezen in Irak, dat vraag ik me af!
 
??? HUH ???


make love not war :jaja:

maargoed ff ontopic

triest dat ie amerikanen het zo ver moeten verpesten dat je dit gekut krijgt
laatste aanpassing
 
Wel je koppie bij houden
 
carloz76 APC dat vroeg ik me ook al af. hadden het er laatst over dat ik wel veilig zou zijn daar.. not dus :( niet dat ik er heen zou willen hoor, maar als westerling moet je je al helemaal niet vertonen.

verder vond ik het ontzettend wreed wat hij deed die man gewoon nog even een paar seconden lijden. echt ongeloofelijk wat voor beesten er op deze aarde rondlopen, maar goed die waren er in alle oorlogen wel.
maar gewoon te bedenken dat dat ooit lieve babietjes zijn geweest is moeilijk te bevatten vind ik
 
ZO lekker filmpje :c Hoe mensen tot dat soort daden in staat zijn. Dan moet er wel heel veel haat achter zitten. Dan toch liever zo'n kogel uit een ak47.