Ik vraag me af hoe oud jullie waren bij je eerste tattoo/piercing.
Ik was namelijk 15 jaar en veel mensen vinden jong...
(oorbellen natuurlijk ff niet meerekenen)
Ik heb er 2 in me navel en tong was bij allebei 15
mijn eerste tatoo op mijn 17de de rest volgde snel
binnenkort komt er weer een nieuwe bij 1 die heel speciaal word
samen met mijn vriend identieke tatoo´s
Ik heb mijn eerste tattoo gekregen op mijn 16e verjaardag van mijn paps, hihi how sweet!! En later volgden er al snel meer he! Nu heb ik twee tattoos en twee piercings. Enne ja het werkt ZEER verslavend bij mij! Kusss, Lin
Ik was 11 of 12 en mijn moeder heeft mijn navelpiercing er toen zelf in gezet! Op mijn 15e heb ik 2 X een wenkbrauwpiercing laten zetten helaas er alweer uit gegroeid maar laat deze week een nieuwe zetten!! Maybe nog eeen tepelpiercing!! Kim
Op mijn 16e eerste tattoo maar ga ik uitbreiden en afgelopen vrijdag een nieuwe laten zetten.
Neusbel 11
wenkbrauwpiercing 14 half
en tongpiercing komt er over een paar maanduh
en tatoo komt ook alleen weet nog niet wat
een hardcore tekuh of een vettuh uitgebouwduh calibra
of allebei hahaha
15 denk ik toen ik een navelpiercing nam.Heb er toen vrij snel wat bij laten zetten die er overigens (op navel en oren na) ook weer uit zijn.
Heb nog geen tattoo's. Heb er 5 jaar geleden eentje laten ontwerpen en kijk er nog steeds op papier naar om te zien of ik 'em nog echt mooi vind. Als 'ie er eenmaal ergens op zit, krijg je 'em er zo 1-2-3 niet meer vanaf. Daarom wil ik zeker weten dat ik deze wil.
me navelpiercing nam ik oowk op me 15de
zow te zien veel mensen op hun 15de
beide binnen een half jaar, hoe oud ik toen was... hey check m'n pagina maar voor leeftijd
Heb al een piercing in m'n oor sinds groep 8 ofzo ...
Dan een knopje, ringetje etc. etc. ...
Die heb ik EINDELIJK gevonden na lang zoeken ..
(permanent verbannen)
13 neus (3ringetjes aan linkerneuszijde)(2 geschoten,en 1 gepierscet)
14 labret
15 tusse me ogen
15 tong
15 wenkbrauw
16 tepelpiercing (binnekort)
17 wilk un tattoo late zette.
laatste aanpassing
Ik was 13 toen ik een wenkbrouwpiercing liet zetten...12 toen ik neuspiercing liet zetten(heb ik allebei niet meer want nu vind ik het niet meer mooi)
Toen ik net 15 was liet ik mijn navel piercing zetten en gisteren heb ik mijn tattoo laten zetten(ben net 17) duszzz jeh je moet toch was