Partyflock
 
Forumonderwerp · 679521
4 volgers · 70991x bekeken
 
Waarschuw beheerder
15 juni is het zover, Omerta 2.1. wordt gelanceerd en de inschrijfbalies zullen weer openstaan!

Het spel is in grote lijnen hetzelfde als Omerta 2, met het verschil dat het sneller zal draaien (4 servers in plaats van 1), andere auto's om te jatten, andere casino's om in te gokken en een wat vloeiendere verhaallijn!

Wie doen er hoogstwaarschijnlijk mee:

2dope2b
AaronD
Agressie
Ashaman
Badricardo
Beoutside
Boondock Saint
Business
Capo di capo
Cebas
Daanje
Damios
DonBaal
Donpimp
Henna
Hupka
Ikbenik83
Jean-Deux
Kissione
Kobuzz
Lautje - DOTF
Mars
Medicman
Mique
Mier
Mol
Nailz
Paraholic
Phantom
Pryme
Qalimba
Revenger
RicardoNNW
Roadkill
RR
Ruffneck
Waggel
Wax
WickyAardbei
Yellow
Zheddie

(deze lijst is niet compleet, pb voor een aanvulling of verwijdering! ;) )

Het idee is weer om samen een familie te vormen, de machtigste en meest gevreesde te worden en het uit te houden tot het einde! B)

Info op dit moment:

Hier vind je het oude Omerta-topic.
Hier krijg je informatie over versie 2.1
...en hier kun je nagaan wie het nu nog levend houden in de vorige versie!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Hahaahahah (Y)

Dat heb ik weer voorkomen door voor het slapen gaan veel water en melk te drinken. En tosti's te eten, maar goed, dat had achteraf dus niet zo'n zin.. :(

:)

Ook heerlijk geslapen verder!

Gelukkig dat het afgelopen is nou, hoef ik tenminste niet meer 2 keer per week aan de zuip.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Nee precies..is nie zo heel goed voor me goeie lijn enzo :P

Vanacht wel in een warrige droom verwikkelt waarin ik in de waan was dat ik in de trein zat met mathijs en dat met ik met kont een bepaalde kant op moest liggen :P de hele nacht... werd ik wakker beseffende dat die trein er helemaal niet was :P... wou nog bijna ruzie gaan trappen ook nog..in me droom wou mathijs dus echt nie uitstappen.. ik vet boos..zit hij een beetje spelletjes te doen.. hehe.. maar goed dat ik op tijd wakker werd.. :P

fijn alcohol..ga je zo lekker warrig van dromen enzo...vond vanmorgen ook her en der kleren verspreid door de kamer..
Waarschuw beheerder
lache die girls talk :P

ach je bent jong en je wilt wat he :)
Waarschuw beheerder
donateur
Je bent dronk en je drinkt wat.. :S

:D

Ja, ik ken dat soort dromen, heel irritant zijn die. Dat je dr helemaal niks van snapt ook.
 
Waarschuw beheerder
donateur
ja precies..maar ja zo gaat dat bijna iedere nacht hoor..maar ja wat ik me nog wel steeds afvraag hoe de slaapkamerdeur toch ineens open kon zijn vanmorgen..had al zo weinig aan eigenlijk..zal toch nie aan de wandel zijn geraakt..neeuh geen mathijs wel gewoon de schuld lekke rmakkelijk :P

en als dr iemand in de kamer is geweest bij ons..euh ja dat had ik toch moeten merken?? ;) vage bedoeling maar..

maar ja heb nog een halve fles bacardi ofzo ;) maar nu is het voetbal voorbij :S
Waarschuw beheerder
donateur
Misschien naar de wc geweest in je vage toestand? :)

Halve fles bacardi? :( Bah. Doe maar weg.

Oja, Zhed zegt dat dat haar van de hond is, goed tegen je kater dus. Misschien moet je een slokkie nemen.. :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
:D

Ik denk dat we de dames maar een andere naam gaan geven....Booze and Spirits :D

Stelletje zuuperts :D
Waarschuw beheerder
donateur
Hee, dit doe ik anders nooit hoor! O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
hoef ik tenminste niet meer 2 keer per week aan de zuip


ja schat ik geloof je :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik ook niet..ben een lief onschuldig meisje..maar ja ik moet nog een nieuwe naam bedenken voor omerta zhed dus je brengt me nu wel op een idee :P
Waarschuw beheerder
en als dr iemand in de kamer is geweest bij ons..euh ja dat had ik toch moeten merken?? vage bedoeling maar..


wonen jullie dan met meerdere personen in huis??
 
Waarschuw beheerder
donateur
nee ik sliep bij mathijs
die woont nog thuis :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
,,Vannacht droomde ik dat Karel Brückner Nedved tegen ons wisselde'', mompelt Dick tegen zijn vrouw, ,,hij was te goed.''
Het is eind augustus en ze ziet hoe hij langzaam herstelt. Hij scharrelt verlegen heen en weer tussen zijn televisietoestel en zijn met krantenknipsels overladen bureau. Dagelijks neemt hij wat tijdens de EK uitgezonden praatprogramma's tot zich en leest een paar leuk bedoelde stukjes uit die tijd. Vroeger kon hij om de cabaretier nog wel lachen, maar nu deze hem de nieuwe Engelse uitdrukking Always change a winning team in de mond heeft gelegd, vindt hij de man opeens stukken minder grappig. De tekst: Bosvelt, rollator pakken en inlopen vindt hij ronduit flauw.
Elke nacht droomt hij van krijsende stuurlui op een kolkende kade. Opgehitst door in het oranje gehulde bierbuiken vuren columnisten, schrijvers, soapies, astronauten, trainers, oud-trainers, middelmatige spelers, maar ook zangers, professoren, cabaretiers en andere ijdeltuiten allerhande ongevraagde adviezen op hem af. Alleen de aardige Kees Jansma beschermt hem op het diepste punt.
Hij is sinds het EK het huis niet meer uit geweest. Straatvrees. Supportersangst. Hij kan niemand meer zonder rood-wit-blauwe wangetjes en een oranje nylon pruik zien. De postbode, de drogist, de huisarts, de sigarenboer. Hij hoeft ze maar twee seconden aan te kijken of ze verworden tot wanstaltige supporters. Hij weet dat ze er toe in staat zijn.
Vanmiddag komt zijn kleindochter en gaat hij voor het eerst weer naar buiten. Geen Efteling, geen Six Flags en zeker geen Madurodam. Deze laatste attractie bezoeken ze niet uit angst dat Dick in een opwelling het hele land in elkaar schopt. Tot de Gouden Koets aan toe. Dat hij als een reus het stadje vermorzelt om zich daarna te laten opnemen in de dichtstbijzijnde kliniek. Naar de andere massaparken wil hij sowieso niet uit angst voor de humor. Om de drie worstjesvreters komt er vast een met een tientje op hem af en zegt dan iets te hard: ,,Meneer Advocaat, kunt u wisselen?'' De rest van de lafbekken staat lachend achter de struiken.
Ze hebben gekozen voor de Zeehondencrèche in Pieterburen. Aan het wad is het mooi stil en daar komen vooral natuurvrienden, die niet zoveel met voetbal hebben.
Het woord wisselen mag binnen de familie Advocaat niet meer vallen, maar dat wordt moeilijk als zijn zesjarige kleindochter enthousiast binnenkomt. Ze mist twee voortanden. In haar zak brandt een zilveren tandendoosje en ze rekent op minimaal een euro van opa. Haar andere opa gaf zelfs een briefje van vijf. Ze lacht uitbundig naar Dick in de hoop dat hij het ziet en er iets over zal zeggen. Maar Dickie is er met zijn hoofd niet bij. Dick is even geen echtgenoot, geen vader en grootvader. In zijn hoofd wordt een voetbal heel langzaam opgepompt tot hij binnenkort meedogenloos uit elkaar klapt.
Het meisje lacht naar haar opa en slist iets liefs. Geen reactie. Mevrouw Advocaat neemt haar apart en fluistert: ,,Laat opa maar even. Opa is een beetje moe. Straks zegt hij er wel wat van en krijg je vast wat centjes!'' Ze zegt dat ze het snapt.
Na drie uur rijden komen ze in het Groningse niemandsland en volgen de bordjes naar het lustoord van Lenie 't Hart.
Voetbaltechnisch is de rit vlekkeloos verlopen. Een keer zei zijn vrouw: ,,Gebruik de sproeier, je ziet niks door de ruit!'' Dat laatste woord zorgde voor een kleine oprisping.
Voor het eerst denkt Dick even niet aan het EK. Hij ziet wad, zeehonden, een mooie crèche en kijkt naar zijn kleinkind. Even is hij helemaal weg. Weg van de donkere werkelijkheid. Dan ziet hij opeens het aandoenlijke fietsenrekje in het mondje van zijn oogappel. Hij zoekt in zijn broekzak naar wat kleingeld. Daar zijn opa's tenslotte voor.
,,Mooie zeehondjes'', murmelt hij tegen het meisje.
Zij heeft haar zeehondenuitje echter goed voorbereid en corrigeert haar grootvader met de tekst: ,,Dat zijn geen zeehondjes, opa!''
,,Wat zijn dat dan?'', vraagt Dickie vrolijk verbaasd.
En dan deelt zij de definitieve genadeklap uit met het meedogenloze woordje: ,,Robben!''


Youp van 't Hek
26 juni 2004


:D:D:D:D
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik wil niets meer over voetbal horen :@
me baas: ze hebben terecht verloren
nou ik zou bijna ontslag nemen :P
Waarschuw beheerder
nee ik sliep bij mathijs
die woont nog thuis laatste aanpassing: 1 juli 2004 11:38


duidelijk,ik werd 2 weken geleden wakker en toen ik naar het toilet ging zat mn nichtje met vriendin in de woonkamer,wel leuk als je in je nakie rond loopt :$

vandaar dat ik het vroeg :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
whehe ja ik had ook niets tot vrij weinig aan..vandaar beetje lullig als iemand effe dan is wezen binnen kijken ;)

ik weet hoe je je voelt ;)
Waarschuw beheerder
ik meteen mn handen er voor,en vroeg wat ze kwam doen.ze zei ff filmpie kijken en lekker chillen.tja ik zei oke,(kon ook niet anders want ze heeft de sleutel van mn huis).en ik ging weer verder maffen.

8)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
is wel goeie film boon
Waarschuw beheerder
ik heb hem nog niet gezien :/

dus daar kan ik nog niks overzeggen :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:gaap:

Kutwedstrijd :[
Waarschuw beheerder
nog 2 en een half uur

dan heb ik spiderman :d
Waarschuw beheerder
Leuk voor je :[

We liggen eruit :@
Waarschuw beheerder
We liggen eruit


-------



nou en,de wereld vergaat niet

:[
Waarschuw beheerder
vertel me 1 ding,waarom zitten jullie hier eigenlijk terwijl je ook kan chatten,wat makkelijker is,want elke x die pagina uppen is echt klote :S
Waarschuw beheerder
ene ik heb ff mn profiel geupt:P
Waarschuw beheerder
:| alweer zo'n ouwe zak ;p

ennuh hoe kan je nou niet weten wie dat meisje is :frusty:

oja, zodra de game begint zitten we weer op de chat hoor ;)
Waarschuw beheerder
Gaan We weer :s

IRC etters :[ anders doe ik serieus niet mee met jullie :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
wat zijn IRC etters?
Waarschuw beheerder
Ik, Boon, Mars, Plons, Nutero :bloos: Pryme en Riv ( :o ) :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Gaan We weer

IRC etters anders doe ik serieus niet mee met jullie

------------------


stfu


:@
Waarschuw beheerder
:nee: Mars ik ben serieus :[
Als er geen PF-Irc kanaal word aan gemaaakt waar het nog druk is ook ;) Ga ik bij een andere Fam :)
Misschien wel Messina O:)





Hehehe :9
Waarschuw beheerder
tjek mtv = nu boiling point lache man
Waarschuw beheerder
en nu komt pimp my ride :P:P

ze maken toch altijd wel iets leuks van die auto's

std ps2 erin

starx ook nog pc dan kna je omerta spelen in je auto :P:P:P
Waarschuw beheerder
Mars ik ben serieus
Als er geen PF-Irc kanaal word aan gemaaakt waar het nog druk is ook Ga ik bij een andere Fam
Misschien wel Messina





Hehehe


-------------


en ik ook!! er komt en dat kan ik je nu al vertellen geen pf channel,wij hebben onze eigen verzamel plekken en die weet je,dus stfu :@


dan ga je lekker toch ergens anders heen.

ene wij bepalen niet of ons channel druk is dame,dat doen de mensen zelf!!!!!



end
Waarschuw beheerder
donateur
gaan we nou al es beginnen 8)
Waarschuw beheerder
Nou dan krijgen jullie maar lekker de PP, Ik zit nl. alleen op IRC :[


:jaja: a.s. zondag kan je eraan moppie :lief:
Waarschuw beheerder
ik zie je nooit op irc :P


dus mondje dicht


:yes: :x
Waarschuw beheerder
donateur
coolie
mag ik dan bij jou horen schat (L)
Waarschuw beheerder
dondertje zat je bij de vorige omerta al bij een familie,zo ja wat was je nick??
Waarschuw beheerder
ene je wilt echt niet bij haar horen hoor :devil:


herriemaker
Waarschuw beheerder
donateur
:no:
bij die vorige was ik net te laat :'(
Waarschuw beheerder
waarom als je je zelf op de hitlist zet (vraag niet waarom) voor 4 miljoen waarom maakt dan niemand je dan af??
Waarschuw beheerder
ik ben geen irc etter :@ :P

waarom als je je zelf op de hitlist zet (vraag niet waarom) voor 4 miljoen waarom maakt dan niemand je dan af??

---

ik zef wel niks :)
Waarschuw beheerder
Boon :lief: Jawel als je met mij meedoet O:)


Ik zeg ook wel niks Ja_Nee ;p

Mars ;)

Dondertje, ga je ook op Irc dan anders moet je maar met die dombo's op hun msnchat :@

en Mars!!!! Doe eens niet zo Paranoia met je deed je ook mee en wat was je nick dan :[

Ze was te laat en ze doet gewoon mee :jaja:
Zondag Lautjuh offeuh zaterdagmiddernacht dus :D Kunnen we weer spelen :bounce:
Waarschuw beheerder
Boon Jawel als je met mij meedoet

---

dan wel :lief:







mars is para :/
Waarschuw beheerder
Ja he boon :)

:lief: Ik heb al een bericht achtergelaten op Omerta :D
Waarschuw beheerder
donateur
essie, uiteraard ga ik met jou mee (L)
heb wel gee flauw idee wat het is maar goed 8)
:D
Waarschuw beheerder
lekker doorgaan dame en heer :@