Partyflock
 
Forumonderwerp · 687068
Werkzaam bij Freeware
Artiest Jade
Waarschuw beheerder
Stel dat jij of jou partner ongewenst zwanger raakt in een ongunstige tijd, omdat jij nog studeert, nog geen langer dan een maand met je partner gaat, geldgebrek en ga zo maar door!!!
Of je wilt of niet, het ontwikkelingsprocces van een klein menselijk wezen is al begonnen! Jij of je partner is bereid om de zwangerschap gewoon voort te zetten. Tevens is zij ook bereid om eventueel een abortus te plegen maar dat hangt van jou af!

Stelling: Abortus plegen!!! Wel of niet?

Mijn antwoord hierop is: Nee

Dan maar mijn leven omgooien en kiezen voor het kind, en samen met je (partner) je best er voor te gaan doen om het kind het allerbeste te geven. Want het is tenslotte mijn en die van je (partner)"verantwoording".....En wat ik dus niet kan, is om het leven van mijn "verantwoording" te beroven d.m.v een abortus en voor de rest van mijn leven met die gedachte in mijn hoofd lopen en je telkens af te vragen hoe was mijn leven verder verlopen met het kind?!!!

Nogmaals: Abortus !!! wel of niet??

graag serieuze reacties !!!
laatste aanpassing
Artiest Ravebabe
Waarschuw beheerder
NEE ik vind het gewoon moord .. :jaja:
en meestal is het dan toch je eigen schuld of niet de pill gebruikt of geen condoom ja dan weet je zelf dat er zo iets kan gebeuren
Waarschuw beheerder
Iedereen heeft hier een mening over.

Het enige wat ik wil zeggen, is dat je zoiets pas weet op het moemtn dat het je daadwerkelijk overkomt. Je kan nl. helemaal niet voorspellen hoe je reageert op heftige dingen.

Je kunt nu zo sterk voor abortus zijn maar zodra er iets leeft in je buik je hel anders voelen. Of andersom.

Je weet het gewoonweg niet en ik denk dan ook dat het geen zin heeft darover te veel te gan speculeren.

Zorg gewoon dat het je niet overkomt, je bent er in 99% van de gevallen nog altijd zelf bij. is beter om daar je energie in te steken als het voeren van deze discussie.
 
Waarschuw beheerder
uit ervaring weet ik dat een abortus een zeer ingrijpende gebeurtenis is.......
ik was 16,zij 15.....en het moest van haar ouders.....op dat moment weet je niet hoe je je moet gedragen,er zijn geen troostende woorden die je kan verzinnen,je kan de pijn niet wegnemen,het verdriet niet,in de ogen van een ander ben jij alleen maar de schuldige,als jongen zijnde....maar dat kon me weinig schelen....om je vriendin te zien lijden,das geen pretje!
tot op de dag van vandaag voel ik me er schuldig over,ik was stom geweest,heel stom.....maar ik voel me nog schuldiger over die abortus....
 
Waarschuw beheerder
Ik zou het niet weten wat je moet doen.
Een ding wist ik wel ik zal heel goed gaan kijken wat ik allemaal kan doen voor het kind.
Ook al heb ik geen geld of zo maar vader zal ik zijn.
zij is de geen die het beslist en niet jij je kan wel zeggen heb ik liever niet of doe het wel maar zij kiest.
Ik zal er alles aan doen het te houden geld of geen geld.
Maar me liefde zal het voelen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
dus moet je m houden!zo werkt t niet lieverd. kind wordt als hij niet gewild is weggehaald..en soms kost het meer dan 1 leven als je niet over de mogelijkheid beschikt het legaal te laten doen


Tuurlijk word het kind ongewild weggehaald, lekker makkelijk praten he, zwangerschap is altijd te voorkomen, dus nogmaals LAKS!!!
Heeft het kind ervoor gekozen om niet te mogen leven en in jou lichaam te zitten? nee..
maar jij kiest er wel voor om mogelijk zwanger te kunnen raken, beetje egoistisch he
Waarschuw beheerder
Gewetensvraag, maar mn gevoel zegt nee, maar als het zo zou zijn zou ik niet weten wat ik zou doen.
 
Waarschuw beheerder
ik zou t weg laten hale...ik kan t kind nu geen goede toekomst biede
 
Waarschuw beheerder
donateur
dat ligt helemaal aan de situatie.
als ik nu zwanger zou worden zou ik het wel houden maar wanneer je door bijv. verkrachting raakt is het anders...
 
Waarschuw beheerder
Ik zou abortus plegen zolang ik dat kind geen goede toekomst kan bieden op financieel en emotioneel gebied.

je kan je aanpassen, geen kans gegeven , is geen kans van slagen!


Ja maar ik wil de kans niet lopen dat mijn kindje dadelijk een rotjeugd heeft omdat ik bang was dat ik later spijt zou krijgen als ik hem weg liet halen of iets in die richting. Tuurlijk kan je er pas over oordelen als je in die situatie zit, maar ik denk dat ik het risico niet zou willen nemen dat het mis gaat.
 
Waarschuw beheerder
ik zou het laten weghalen...zou ik niet eens over hoeven na te denken.
Ik kan op dit moment dat kind niets bieden...

en het kan idd anders zijn als je al een kind hebt omdat je dan weet wat je gemist had kunnen hebben. dus geen commentaar over MIJN mening maneater enz enz


ennem...ik vind het geen moord....het kan nog niet zelf ademen dus t is nog geen leven geweest.

.
Waarschuw beheerder
Als het zo'n kind zich op een verkeerd moment aandient, zou ik, voorzover ik het nu in kan schatten, abortus laten plegen. Dat is volgens mij beter voor het geluk van het kind (dus wat je het kind te bieden hebt) en voor je eigen geluk (dus of je nog kunt doen en leren wat je wilt).
Natuurlijk is waar dat als je het nog nooit zelf hebt meegemaakt, dat je dan eigenlijk niet weet waarover je praat; dit zeg ik dan ook als leek.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als je echt geen kind wilt, Dan moet je niet zonder rubber neuken, en extra beveiligt wezen, want een rubber alleen is niet genoeg en kan fout gaan..
en geen moord, het heeft nooit geleefd..
Het is zich aan het ontwikkelen, dus het is wel moord je praat onzin!

Ik ken er genoeg die met de pil op zwanger zijn geraakt dus JIJ praat onzin :[

En IK vind het GEEN moord,ik vind het net zoveel leven als een ei met wat zooi erin wat ooit een beestje moet worden.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik vind het helemaal van de situatie afhangen maar als ik echt met de vader samen zou blijven zou ik het denk ik wel houden..
en anders is abortus de enige optie..vind het geen moord en het is voor sommige mensen de enige oplossing.
 
Waarschuw beheerder
ja ik ben er 1 die zwanger is geraakt door de pil heen maar myn kindje is echt men allesie geworden en ben bly dat hy er is
 
Waarschuw beheerder
Als ik ongewenst zwanger raak, pleeg ik abortus..
Ten eerste omdat ik het kind geen goede toekomst kan bieden, en ten tweede omdat mn eigen toekomst er aan gaat.

Geen opleiding, geen werk, geen eigen huis etc.

Ik wil pas een kind, als ik een stabiel leven heb, zodat ik voor alle 100% voor het kind kan gaan, zodat hem of haar niets zal ontbreken in hem of haar leven.
 
Waarschuw beheerder
vind ik ook!
als ik nu zwanger zou raken zou ik ook abortus plegen. ik heb nog geen opleiding, geen werk, geen huis en ik ben ook nog te jong, dus wat voor leven zou mijn kind dan hebben?
als je n kind neemt moet je er ook klaar voor zijn, anders vind ik t zielig voor dat kind.
maar ik vind wel dat je voorzichtig moet zijn en ervoor moet zorgen dat je niet zwanger raakt.
t kan altijd gebeuren natuurlijk, maar ik vind niet dat je gewoon maar aan kan neuken zonder condoom of pil en vervolgens maar abortus laat plegen.
want zo werkt t natuurlijk niet.
 
Waarschuw beheerder
ligt geheel aan de situatie :jaja:
Waarschuw beheerder
ja zeker een abortus
Waarschuw beheerder
Ik heb voor mijn kindje gekozen, en heb daar ook geen spijt van gehad.
Maar ieder zijn eigen keus.
Ben ook niet tegen abortus, wat een ander doet moet ie zelf weten.
Zolang je er maar goed over nadenkt.
Zoiets kun je niet meer terug draaien.
 
Waarschuw beheerder
Ik zou ook voor een abortus gaan!
Ik wil graag nog aan mijn studie beginnen en deze ook afmaken. Ik wil eerst een beetje carrière maken voordat ik een kind krijg. Dat is mijn belangrijkste rede.
Waarschuw beheerder
donateur
Ik zou abortus laten plegen, al zou mijn vriend het daar niet mee eens zijn. Ik wil geen kinderen, en nu zeker (nog) niet..
Waarschuw beheerder
Ik zou het weg laten halen.
Ik ben er nog veel te jong voor, ik wil eerst mijn studie af hebben, een huis gekocht hebben en een goede baan hebben enz. Zodat je kind ook niets tekort komt.
Waarschuw beheerder
Echt geen abortus!!
Heb zelf ook een zoontje en hij is echt het mooiste wat me is overkomen.
Waarschuw beheerder
donateur
Je kan hier vertellen wat je zelf zou doen, en waarom, maar ik vind het echt walgelijk hoe veel mensen anderen meteen veroordelen, met hun "feiten" en hun kennis hoe het allemaal is, terwijl ze er niks van weten.

Ik heb een abortus gehad, en ik ben blij dat ik het gedaan heb, hoe verdrietig ik er ook van geweest ben, hoe bang ik er ook door geweest ben.

Ik kon op dat moment naar mijn mening niet anders, had geen eigen huis, geen baan, geen goede relatie en geen goede relatie met mijn ouders, dus niemand om op terug te vallen. Verder was ik 20, geen opleiding, dus wat heb je dan voor mogelijkheden? Geen cent op de bank, geen pappie en mammie die volgens iedereen hier altijd wel bijspringen.

Verder was mijn leven er niet naar ingericht, dus het kon gewoon niet. En dat is mijn keuze, en ik heb het er echt wel moeilijk mee gehad. Iedereen doet maar alsof je, als je abortus pleegt maar een beetje in het rond hebt geneukt en daarna er weer vrolijk mee doorgaat. Dat is dus niet zo. Het is mis gegaan. Dat gebeurt ook wel eens, fouten maken is menselijk.

En ik kies dan voor dat kind door voor mezelf te kiezen.
Waarschuw beheerder
Knap van je dat je dat zo allemaal durft te vertellen.
Heb zelf nooit abortus gehad, heb dus voor mijn kind gekozen, maar ik snap dus best, bijv in jou geval dat je dan kiest voor abortus.
Vind ook dat meisjes op zeer jonge leeftijd niet in staat zijn om een kind op te voeden.
Dus als die voor dat besluit kiezen ben ik het ook mee eens.
Ik ben al wat ouder en het is niet altijd makkelijk.
Ben het ook met je eens dat ik sommige antwoorden zie over, oh...weghalen.
Net of het niets voorsteld.
Maar dat is zeker niet zo.
Het zal heel zwaar voor je geweest zijn.
Ik hoop dat je in de toekomst wel kan kiezen voor je kind, als je ooit weer zwanger raakt.
Want kinderen zijn toch wel iets heel bijzonders.
Waarschuw beheerder
donateur
Dank je, ik ben blij dat er ook mensen zijn die wat verder kunnen kijken dan hun eigen situatie.

Ik zou in principe nu nog geen kinderen willen, maar nu is mijn hele situatie anders. Ik heb een baan en een huis en een fijne relatie, dus nu zou ik het niet weg laten halen.

En ik wil ook heel graag kinderen hoor! Lijkt me erg fijn, dankjewel voor je positieve reactie. (Y)
Waarschuw beheerder
knap van de dames hierboven dat ze hun verhaal zo uitten...
geeft de meesten denk ik een ander inzichtspunt. als ik het met vrienden over abortus heb omdat dat eens ter sprake komt, dan vindt iedereen het onzin want je vermoord een kind en blablabla... je kent het wel, het eenzijdige verhaal.
Maar wat zou erger voor het kind zijn?
- dat het kind niet eens merkt dat het sterft (wordt beweerd door doktoren dat embryo's nog niets voelen)
- of een kind laten opgroeien in een waardeloze omgeving omdat de ouders zo nodig een kind moesten of omdat de ouders niet klaar zijn voor een kind
dan geef mij het eerste maar, maar als je met zijn 2en nog moet beslissen, vindt ik dat de vrouw altijd nog de laatste beslissing heeft en dat een man daarmee moet instemmen... het is tenslotte haar lichaam waar wat mee gaat gebeuren... het is haar lichaam waar het kind in zit
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
niet
lekker laten zitten
Waarschuw beheerder
Ja, ieder zijn keus dus.
Je zal voor je zelf wel het beste weten en dan tot de juiste beslissing komen.
Maar dat kan soms best lastig wezen.

Ik zelf stond er alleen voor en sta dat nu nog steeds, maar heb nooit spijt gehad van mijn beslissing.
Ben juist maar heel trots op mezelf dat ik dit allemaal zo goed doe!!!

Maar respect voor iedereen.
Iedereen maakt zijn eigen keuzes.
En hoop dat, dat de juiste keuze is.
Waarschuw beheerder
donateur
dan pleeg je eigenlijk gewoon een moord, want t is een levent iets...


Nee ik zou nooit me eige kindje kunnen laten vermoorden..


vindt trouwens ook moord!


inderdaat abortus is een vorm van moord.


Mijn mond valt open!!!

Ten eerste zeer respectloos tegen over iedereen die wel abortus heeft laten plegen, word je een moordenaar genoemd!!

Ten tweede in welke tijd zijn jullie blijven steken, de oertijd? Stemmen jullie allemaal op Balkenende en zijn jullie zwaar Christelijk??

Niemand, maar dan ook niemand weet hoe het is totdat je zelf in zo`n situatie zit...

Het laatste wat zij nodig hebben zijn mensen die je moordenaar noemen!!!

:kots:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Geen abortus!!!

Je moet gewoon niet zo dom zijn om zwanger te raken!
Waarschuw beheerder
donateur
Sorry maar ik ken zat verhalen van mensen die ondanks voorbehoedsmiddelen toch zwanger zijn geraakt.

100% veilig vrijen = geheelonthouding

Dus niet zo kortzichtig
 
Waarschuw beheerder
Stel nou dat een meisje verkracht wordt en zwanger raakt.. ?! moet ze het kind dan ook houden?!

Ik vindt dat iedereen zelf mag bepalen wat ze doen en ik ben voor abortus als je het kind niet gewenst is of als je het kind geen goede toekomst kan bieden..
 
Waarschuw beheerder
donateur
verkrachting is heel wat anders...

lees de stelling bovenaan!
Waarschuw beheerder
donateur
en lees jij eens wat ik post!!

Beetje respect voor elkaar is het enige wat ik vraag.
Waarschuw beheerder
donateur
Geen abortus!!!

Je moet gewoon niet zo dom zijn om zwanger te raken!


ehh..alsof je er wat aan kan doen als er één keer de pil niet werkt en het condoom scheurt.. :/

100% veilig vrijen = geheelonthouding


dat is dan idd de enige oplossing..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
als dat kind me helemaal nie uitkomt ik r me hele leven nu voor om moet gooien niet eens beginnen aan me studie enzo...dan zou ik het cker weg laten halen...sorry hoor maar je bent zelf de belangrijkste persoon in je leven samen met de mensen waar je van houdt...van zo n roze propje kan je nog niet houden...tis dat je weet dat r iets groeit in je maar als je voor die 2 maanden zit zou ik r echt nog ne mee kunne zitte... al lijkt abortus me wle pijn doen. Maar als ik nou bijv een jaar of 24 ben dan zal ik er wel anders over denken dan ben ik ook al verder met me leven en studie enzo hebbik miss enen keer n echt vaste vriend enzo...das allemaal wat duidleijker dan...kan je er ook betrr voor zorgen maar ik laat me partys nu echt nog nie voorbijgaan omdat ik toevallig zwanger ben...nope...daar ben ik toch echt nog nie volwassen genoeg voor.
Waarschuw beheerder
toen ik 16 was was ik ook zwanger ik had een vriend en die werkte wel maar ik kon dat kind geen toekomst geven want ik was zelf nog een kind dus ik heb het weg laten halen... als ik er nu bij nadenk is het wel erg maar ja als je het kind geen toekomst kan geven is het niej anders... mijn pa zei tegen mij dat het mijn beslissing was en die beslissingheb ik genomen... ik zat zelf nog op de middelbare school wat kan ik dat kind eigenlijk geven als ik zelf nog een kind ben... en ik ben toen zwanger geraakt met de pil en de condoom dus zo betrouwbaar is het niej.als ik nu zwanger zou raken dan zou ik het wel houden.....
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Als je het kind geen toekomst kan geven door geld en tijdgebrek en noem maar op is het beter voor het kind om een abortus te plegen dan dat je het kind ter wereld zet en geen fatsoenlijke toekomst kan geven.

Wanneer je geen geld hebt moet je werken en heb je weinig tijd. Hoe wil je dan je kind opvoeden en alle aandacht en liefde geven die die nodig heeft...door het kind in de creche te dumpen?
 
Waarschuw beheerder
volgens mij krijg je achteraf spijt van zo'n abortus.. ga je denken, wat als ik t wel genomen had etc. etc. !
 
Waarschuw beheerder
ik ben 17 jaar en zie mezelf nog niet weekends thuis zitten met een kind opschoot. nee als ik zwanger zou zijn zou ik het weghalen, je hebt in een klap zoveel verantwoordelijkheid en dat al als je nog zo jong bent. ik zou het kind niet willen hebben, zou nog wel even willen genieten van mijn jeugd. en misschien denken mensen wel wat ego' maar dat is hellemaal niet zo. het is nog bijna niet eens wat als je het weg laat halen. en het zou ook echt niet verboden moeten worden.
 
Waarschuw beheerder
emjay ben het zeker met jou eens. dat wou ik er nog bij zetten, maar aangezien het er al staat ;)
donateur
Idd het is heel makkelijk te oordelen zonder het meegemaakt te hebben!
Ik was 16, en heb er idd spijt van gehad, maar nu eerlijk gezegd niet meer.
Omdat ik nu al ouder ben, en een beetje meer over het leven heb nagedacht.
Ik ken moeders genoeg die jong moeder geworden zijn, en er zijn er heel veel die hun kinderen niet eens verdienen, maar ja, dan hebben ze tenminste geen abortus gepleegd he !
(natuurlijk zijn er uitzonderingen)
En jullie die ons 'moordenaars' noemen, denken idd dat we in het rond neuken, maar ik ben toevallig nog maar met drie jongens echt naar bed geweest, dus in het rond neuken kan je dat niet noemen he.
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn mond valt open!!!

Ten eerste zeer respectloos tegen over iedereen die wel abortus heeft laten plegen, word je een moordenaar genoemd!!


en nog gewoon hun mening op blijven dringen!
dank echt op mijn blote knieen dat er niet naar hun geluisterd wordt en het gwoon mogelijk blijft.
 
Waarschuw beheerder
ik zou het laten weghalen dan.
maar slik trouw de pil,dus hoop dat ik daar niet voor hoef te kiezen.

*edit*

probeer je mening niet op te dringen, het komt alleen maar dom over...niet iedereen is hetzelfde.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Iedereen verkondigt tegenwoordig maar zijn/haar mening zonder er bij stil te staan hoe kwetsend dat soort opmerkingen zijn :S
 
Waarschuw beheerder
Ja...schokkend is dat! :S

Ik heb twee kindjes die "per ongeluk" tot stand zijn gekomen, en ik ben ontzettend blij dat ze bestaan! :) Ze hebben inmiddels een huis, goed eten (hoop ik), een redelijke opvoeding (hoop ik), regelmaat (hoop ik), en een heks van een moeder (weet ik). De toekomst heeft er compleet anders uitgezien toen ze gemaakt werden. Dat soort dingen kun je gewoon niet in de hand hebben.

Maar op de momenten dat ze bij mij zijn doe ik er alles maar dan ook alles aan om ervoor te zorgen dat ze aan liefde, aandacht en welzijn niets tekort komen. Ik merk hoe gelukkig ze daarmee zijn en mis ze in de tussenliggende perioden verschrikkelijk. Voor mij is het voor hun welzijn dus ook al een jaar rechtszaal in, rechtszaal uit om zeker te maken dat ze financieel en qua opvoeding en opleiding niets tekort komen... :)
Waarschuw beheerder
ik hoop dat de meeste mensen die zo walgelijk over abortus denken, dat ze na de abortus onvruchtbaar zijn, hoop het echt..

Jullie spelen met kinderen hoor, zijn genoeg mensen die geen condoom gebruiken en zwanger raken en het maar gewoon weg laten halen, wat n stakkertjes, en er word hier over drugs en abortus gesproken alsof het de normaalste zaak van de wereld is..

echt triest
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
loeszie 22 juni 2004 15:06

donateur! Iedereen verkondigt tegenwoordig maar zijn/haar mening zonder er bij stil te staan hoe kwetsend dat soort opmerkingen zijn


(l)

PRECIES!

Omdat iedereen ook overal een mening overheeft. maar ze hebben t allemaal nog nooit meegemaakt.


Over zulke dingen moet je niet zulke eenzijdige uitspraken doen. Een kind begrijpt no, dat op het moemnt dathet je overkomt, je vaak heel anders reageert. Nu kun je emotieloos wat neerpennen, dan niet meer. Dan sta je voor een hele belangrijke beslissing.

nadenken over zulke zaken is nooit verkeerd maar pas op met wat je neerzet. Je kwetst er mensen mee die wel in deze positie hebbengezeten!
 
Waarschuw beheerder
Ach..mensen kunnen beter over je lullen dan van je vreten!

Ik zelf heb toen ik 20 was een abortus laten plegen. Was ondanks de pil zwanger geraakt, maar was er op alle fronten nog niet aan toe een kind groot te brengen. Als ik dat kind had laten komen, was het een kind geworden dat enorm veel tekort zou komen...het geboren laten worden leek mij op dat moment gewoon de egoistische keuze!

Heb er absoluut veel verdriet van gehah, maar weet wel dat dat voor MIJ en mijn toenmalige vriend, de beste beslissing is geweest!

vier jaar later op mijn 24e gebeurde ondanks een zwaardere pil het zelfde...ik werdt weer ongewenst zwanger...dit maal was mijn leven al wat beter ingericht en na de eerdere ervaring hebben mijn ex en ik besloten het te laten komen.
Ik dacht toen dat mijn relatie wel stand zou houden, maar niets bleek minder waar!

Ik heb nu een prachtige dochter van bijna drie en zou haar ook voor geen goud willen missen! Zij is mijn alles!!!

Mijn dochter is dan ook niet ongewenst....MAAR ONGEPLANNED!!!!

Noot: Luister niet naar wat een ander vind of zegt...luister naar jezelf! Als je doet wat op dat moment voor jou het beste lijkt zit je zeker goed! En vergeet niet...Fouten maken is menselijk!!! Fouten mogen dus gemaakt worden, wees niet zo hard tegen jezelf! But cut yourself some slack!!!(K)(K)(K)

jeetje lijk MONA wel! whahahahaha
Groetjes, Maritjuh.