benk een paar jaar geleden al geweest kan je net zo goed naar Duitsland gaan! je word daar zelfs in het duits aangesproken echt TE erg.
maar goed ik vond het verder wl leuk daar hoor!
ik ga der ook naartoe binne 2 weken.
kan iemand me vertellen welke de beste discotheken en bars zijn in palma?? want ik wil ginder een leuk feesje bouwen!!
Ik ben ook van de Partij, we gaan op 21 juli-1 aug.
Heb er echt SUPER veel zin in!!!!
JJJJaaaaaa ik oookkk!!!!!!
Op 21 juli vertrekken wij!!!!!!!!
Ben vorig jaar geweest!!!! Het is daar echt superrrrrrrrr!!
Wou heel graag met mijn broertje naar Mallorca! Lekker reina del Mar onveilig maken met zijn tweën
maar helaas Ik heb mijn vader beloofd dat ik hem zou opzoeken deze zommer! Heb hem al sinds 95 niet meer gezien.Dus deze zommer lekker naar Portugal. Mallorca gaat zeker volgende zommer worden.
jawel...zeg niet dat het niet zo is...maar ik kom er vandaan...wil wat anders zien...Hawaii of jamaica....of een andere tropishe eiland.Wil ook de Vs gaan bezoeken..Miami..hehehe
Tito´s Palma op een dinsdag!
16 euro entree, 6 euro voor een pils, 16 euro voor een mixdrankje, maar wel de hele Spaanse Society is der en vooral veel rijkere jonge dames die laten we zeggen niet bepaald lievertjes zijn
ik ben er vorig jaar ook geweest! ik raad ook BCM aan! wel mooi 39 euro pp als je met de bus gaat, maar dan heb je wel wat! gratiz zuipen etc.. leuk leuk leuk!