Partyflock
 
Forumonderwerp · 678928
110x bekeken
Waarschuw beheerder
Hej

Ik vroeg me af of er mensen op partyflock zijn die zeilen ook geweldig vinden.
Vroeg het me zo ineens af, heb ik ook eens een topic gestart :P

doegg

Bart .*.*. DJ Dynamic
 
Waarschuw beheerder
windsurfen is wle mooi
Waarschuw beheerder
donateur
zeilen heerlijk maar alleen als het hard waait
Waarschuw beheerder
zeilen is lachen man heb er een paar jaar opgezeten vooral omslaan:(
kan je je bootje leegscheppen was erg lang duurt en het water is erg koud maar kan het wel nog steeds ga wel eens met mijn vader zeilboot huren
Waarschuw beheerder
'k heb in totaal 5 keer een weekend op een orgineel fries wedstrijd skûtsje (de Swan, voor de kenners) gezeild!
Da's wel echt helemaal te gek, vooral als d'r wat wind staat.
Waarschuw beheerder
donateur
Zeilen is zóóó relaxt! :D
Ik zeil al heel me leven, ben o.a naar de azoren geweest, de hele westkust van europa en natuurlijk meerdere malen naar Engeland. B)

Zelf twee kleine racebootjes gehad, is echt supergers maar het gezegde zegt het al "koop een boot en werk je dood". Dus die heb ik verkocht, nu het weer zo lekker weer is baal ik daar eigenlijk wel van :(
Waarschuw beheerder
Hm, Anna is wel goed bezig. Ik ben in België geweest en naar Denemarken, maar naar het zuiden niet. Wie weet in de toekomst nog..