Partyflock
 
Forumonderwerp · 679418
 
Waarschuw beheerder
donateur
Jeeeuh mijn zus en ik hebben een leuk kadootje gekregen :jaja:

Wij mogen onze ogen laten laseren!

überrelaxed natuurlijk, kan ik eindelijk gewoon zien als ik wakker wordt, geen gezeik met zand in m'n lenzen op het strand, geen droge ogen met uitgaan, geen gezeur met hoofd boven water houden met zwemmen..

Wat wel klote is, is dat ik 4 weken voor het 'vooronderzoek' geen lenzen in mag (lees: bril :S ) en 2 weken na de behandeling geen make-up (lees: DUDE! :o )Dus dat wordt een hele hoop feestjes skippen :( (Of een zak over m'n hoofd, wat misschien sowieso geen slecht idee is :9 )

Enniewee, zijn er mensen hier die het ook gaan laten doen? Of beter nog: al hebben gedaan? Wat zijn jullie ervaringen?


JA ik weet dat hier topics over zijn, maar daar stonden weinig bijster interessante replies in EN je kan er niet meer posten..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
duur = duur, blijft ook duur als je het niet zelf betaald.

Risico's? Aan elke medische ingreep zijn risico's verbonden.

15 jaar ervering is betekend in de medische wereld dat het nog in de kinderschoenen staat...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja het is duur, maar nogmaals, IK kan er niet wakker van liggen..

Nosejob is ook duur, lekker belangrijk, ga ik ook ooit nog e's laten doen :jaja:

Risico's sja ik zou niet weten welke..
Maar goed, opa & ma hebben het allebei laten doen, allebei in 1 dag weer in de running :jaja:
ik maak me geen zorgen..

En zoals ik al zei, ik durf het risico te nemen :jaja:

Jij hoeft het niet te doen :) IK ben m'n lenzen zat :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik hou sowiezo van je :lief:

Met of zonder lensjes
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben mijn lenzen ook zat... Maar wacht nog wel even ;)

Maar wat is er mis met je neus dan? :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
en ik van jou liefje :lief:

met of zonder blingbling :jaja:

(maar vooral met ;) )
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
zoals eerder vermeld, de kosten heb je er in een paar jaar uit, lenzen zijn ook dure krengen
Waarschuw beheerder
donateur
zoals eerder vermeld, de kosten heb je er in een paar jaar uit, lenzen zijn ook dure krengen


Ik betaal voor mijn lenzen 120 euro p. 6 maanden = 240 per jaar.
Laseren kost 4000 / 240 = 16,67 jaar

:s
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
huh laseren kost toch maar rond de 2000 euro?
Waarschuw beheerder
donateur
per oog.

Bij VisionClinics 2000 euro per oog..
Gelukkig heb ik er maar 2


laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:respect: ik zou t nie durven! t zijn toch je ogen :S maar heb eigenlijk nog nooit gehoord dat het foutging...

de laatste keer datk heb laten testen had ik -4,5 pff, dan moet je 4 weken met van die jampotglazen rondlopen :/ maar aan de andere kant...nooit meer dat gezeik dat er iets in je oog vliegt dat je op straat je lenzen in en uit moet doen enz.
 
Waarschuw beheerder
ik zou het ook wel willen doen...
maarja een maandje met me bril op... nee dank je en ik heb -4 dus ik zie ook niet echt veel zonder
 
Waarschuw beheerder
donateur
mjah die 4 weken brillie is jammer,maar goed, daarna never nooit meer lenzen.. dus die 4 weken zullen me een rotzorg zijn.. :)
 
Waarschuw beheerder
als je mijn oude bril ziet krijg je nachtmerries :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb geeneens een bril. Ga morgen een goedkoop brilletje zoeken :jaja:

Na ja ik ben toch wel leuk 8) :9 :jaja:

(grapje :[ )
 
Waarschuw beheerder
donateur
:lieF:


:kots: in je mond
Waarschuw beheerder
donateur
2 Sweet*Anne: Die residu hou je altijd. Maar dat is maximaal 0,5.

Mocht jij nu aan beiden ogen 0,5 hebben, dan sturen ze je gewoon weg. Misschien dat als je hoofdpijn krijgt dat je dan toch een bril meekrijgt, maar die 0,5 wordt in de meeste gevallen als "te verwaarlozen" beschouwd.

2 xx Pascalle xx: Garanderen ze echt dat als je door het vooronderzoek komt, dat het dan 100% goed gaat?

Wel tof voor je trouwens! Ik zou het ook wel willen (y)
 
Waarschuw beheerder
gewoon doen! tijdje met brilletje op lopen, en daarna niets meer! (Y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
volgens mij staat een brilletje pascalle best goed.. (y)

dan geeft ze tenminste nog de indruk dat ze knap zou kunnen zijn als ze 'm af zou doen.. oh.. en dan ook nog haar opsteken natuurlijk

*zoekt dekking*
Waarschuw beheerder
Ik krijg het van me ouders over een jaartje...

Maar k laat het wel in Belgie doen schijnt dat het daar niet zo duur is en sneller gaat...!?
Waarschuw beheerder
Vriendin van me heeft het laten doen en je moet na de operatie 1week lang een speciale bril opzetten, want je mag geen licht zien, of is dat weer wat anders:S
 
Waarschuw beheerder
donateur
^
l
l

Dat is bij de ene methode, (lasik ofzo?) bij die
andere kan je meteen weer zien..
Waarschuw beheerder
donateur
zag er tijdje gelee op tv wat over

in nederland heeft 2 tot 5% blijvend last van

(dat houdt in dat het niet heeft geholpen, ze alles wazig zien na de operatie of allemaal halloows zien)

en in buitenland is fucking gevaarlijk omdat de techniek daar nog 8erligt..

maarehhh succes ermee!
Waarschuw beheerder
donateur
Zijn toch je ogen vind het toch beetje te link nog :O
 
Waarschuw beheerder
donateur
mjah veel slechter dan dat ze nu zijn zal het niet worden..

ik vind het de gok waard :jaja:

en anders wordt jij m'n blindengeleidehondje toch snacky :9
Waarschuw beheerder
donateur
ja dan leid ik je wel rond met mijn stok :9

En nee niet snel zeggen stokje want het is echt een stok :[
Waarschuw beheerder
donateur
Mijn ouders hebben het me ook cadeau gegeven.

Ik moet alleen wachten tot ik 21 ben :(

Het lijkt me wel reuze ideaal, maar je hebt ook nog zoiets als lenzen-implantaten.
 
Waarschuw beheerder
donateur
:kwijl: sebas

Jah klopt Daan, als je niet egschikt bent om te laseren, kunnen ze nog van die krengen implanteren :jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik hoop dat het laseren wel kan met mijn ogen.

Het is wel ff duur, maar ik zit nu met maandlenzen die ik toch altijd moet verwisselen.
Waarschuw beheerder
donateur
laatst was op tv dat er veel mensen nog last hadden van halo's (dubbelbeelden) en dat ze veel last van hun ogen hadden.

Dus er zijn wel risico's, bij 5% komen die halo's na de lasering voor en er zijn nog medicijnen en dan blijft er nog 2/3% over die t altijd blijven houden...

majah suc6 :P

edit: stond er al sorry :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb net een afspraak gemaakt, perfect geregeld tussen de festivals door :9

Als ik nu overstap op zachte lenzen (heb harde) hoef ik maar 2 weken voor het vooronderzoek een brillie op :) (Dus ik ga meteen ff setje zachte lenzen scoren vanmiddag 8) )

Zodoende kan ik gewoon alles zien @ Awakie :D
Dan 20 juli vooronderzoek, en als ik dan geschikt blijk te zijn, kan ik de week na Sonne,Mond & Sterne geholpen worden, jeuh :jaja:
(Wilde eerst zo plannen dat ik VOOR N1 en SMS geholpen zou worden, maar dan zou ik dus met tig duizend soorten druppeltjes moeten lopen druppelen op de camping :s (terwijl ik :vaag: ben.. GEEN goed plan)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Kom gvd iedere morgen mn nest uit en ik zie geen steek


GRR dat is idd het kutste moment :( Of als je lekker op het strand ligt (Zondag) iemand schut zn handdoek uit en Marcel zit met tranende ogen :[ :[ :[

Verder vind ik mn (Harde) lenzen best ok. Windsurf, Duik en Wakeboard ermee. Dan vallen ze nooit uit. Maar wanneer ik uit ga en bv een rookmachine aanwezig is vallen ze zowat uit omdat mn ogen te droog zijn, weer een klats :bier: erin 8)

Heb +5.5 en +6.5 :bloos: Maar helaas kunnen mijn ogen nog niet worden gelaserd :[ Met een jaartje ofzo is de techniek ook voor mij uitgedokterd :bounce: (Heb een cilinderafwijking)

Ga dus ook echt niet naar Belgie, controle... ben er over 3uur :vaag: Voor mij wordt het denk ik maar sparen want mn Mama heeft mn school alweer betaald 8)

Oja, er zijn tegenwoordig weinig risico's meer. Op het begin kregen mensen soms een blinde vlek of wazige vlek in hun ogen. De implantaten zijn echter veel meer risicovol, daar zou ik niet snel aan beginnen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
opmerkelijk
 
Waarschuw beheerder
zou t ook wel willen,maar is volgens mij niet echt betaalbaar...
 
Waarschuw beheerder
Misschien toch eens handig je te verdiepen in de risico's als je zo'n een ingreep laat doen.
Niet dat er veel risico's bij komen kijken alleen het gaat wel om je ogen...enige waar je later last van gaat krijgen is dat je op oudere leeftijd minder sterk gaat zien..maar dat is bij vrijwel heel veel mensen.
Er lopen nog steeds een hele hoop prutsers rond op straat en om zeker te weten kan je iig ff wat achtergrond info over het bedrijf zoeken en misschien mensen die daar zijn behandeld erover spreken(afgezien van je ouders).

Ben het zelf ook van plan te gaan doen,op moment alleen nog geen centjes voor.
Carevision(ofzo) is R'dam is de beste aangeschreven in Nederland (naar horen zeggen)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vandaag is de hel begonnen :/

Ik moet 2 weken een brillie op AAARGH :S

Maar goed, daarna nooit meer.. 20 juli vooronderzoek..
 
Waarschuw beheerder
donateur
doe eens een foto ;)
Waarschuw beheerder
niet zo zeuren! je moet er wat voor over hebben :yes: ik wou dat ik het kon laten doen maar helaas heb ik daar he geld niet voor :s
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
nook, asjeblieft:

[img]http://franklots.dyndns.org/Elements/picts/funny_pics/aapje_met_bril.jpg[/img]
 
Waarschuw beheerder
donateur
lekker ding (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
:bloos:
Waarschuw beheerder
donateur
heey Franzelare :D
Waarschuw beheerder
hmmm dan heb ik je toch wel op Awakenings gezien Pascalle :D

%)

maareh... heel veel sterkte met je bril en laat gauw weten hoe het is gegaan! Ben zelf ook schijtziek van mn lenzen nu >(

heeft me een relatie van 14 jaar gekost! Ik kreeg die lenzen van haar cadeau... en ineens was ik weer vrijgezel :[
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hoe bedoel je? Je deed die lenzen in en zag ineens dat ze eigenlijk een man was? :/
 
Waarschuw beheerder
Maar goed, daarna nooit meer.. 20 juli vooronderzoek


Ben 23 juni gelasert...wel heel veel pijn gehad de eerste dag.
Maar merk nu zeker wel beter zicht.
Nog aantal na-controles maar is zeker aan te raden!
Succes met je behandeling
 
Waarschuw beheerder
donateur
cool (y)

Mijn papa en mama zijn allebei begin dit jaar gelasert en zien perfect nu.. (m'n pa had vroeger -7! en m'n mama -2)
M'n zus is eind deze maand aan de beurt en ik als het goed is na alle festivals (mjah ik heb het daar omheen geplanned ;) ) dus zodra ik terug ben van Sonne Mond Sterne gaat het gebeuren.. spannend ;)
 
Waarschuw beheerder
dus zodra ik terug ben van Sonne Mond Sterne gaat het gebeuren.. spannend


Wens je heel veel succes (Y)
Ik zie nu nog niet helemaal 100% maar moet nog komen allemaal.
Kan iig al zonder lenzen tv kijken...vinnet nu al koel :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
thnx ;)

ik kan ook niet wachten tot ik gewoon kan zien, lijkt me echt bizar!!
jij ook nog succes met je oogjes, komt vast binnenkort HELEMAAL goed (y)