Partyflock
 
Forumonderwerp · 678835
Darkraver on the Titanic...

Ja eindelijk komt het er een keer van een bootparty in de regio Doesburg en Zutphen. Naar veel overleg met de brandweer gemeente en politie, is het zo ver….

Zaterdag 29 mei wordt de Titanic te water gelaten . We gaan met de Titanic de IJssel op samen met Darkraver. Deze luxe partyboot zal om 21.00 uur vertrekken vanaf de kade in Doesburg en om 23.00 uur vanaf de kade in Zutphen. Maar onthoud, once you get on, there’s no getting of!!! Dit geldt voor iedereen, partypeople, crew en dj’s dus ook voor Darkraver.

Er zijn 3 decks.

Deck 1
21.00 Zemtec
23.00 Mario Rizio
01.00 Darkraver
03.00 C-Kaos
04.30 Mad

Deck 2
21.00 tot 06.00 Eclipse dj team, Boellie, P-Jay en Krusty.

Deck 3
21.00 tot 06.00 Daar kun je lekker bij komen in de lounge area.

Het geluid zal golven maken op de IJssel. En de deco en licht zullen zijn wat je gewend bent van Rizio, state of the art.

Wees er wel snel bij want er zijn maar 600 kaarten beschikbaar!!! Kaarten zijn verkrijgbaar @ ticketbox en free recordshop en kosten €20,-.

Voor info check www.rizio.nl
Dit ziet er goed uit, het dak eraf
 
leonardo di cabrio, was dat niet die gozer die al die korsten in zijn haar had toen die boot zonk???
en op stond uit de dood om vervolgens zwaar aan de shit te raken (basketball diaries?)
;p

maar....
de boot zinkt
de boot zinkt
de boot zinkt
blup blup blup
;)
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 16727, 63028}
deze editie kan ik er helaas nie bij zijn, maar de volgende zeker weten :yes:
Als hij aan het einde zinkt zoals in film dan is er toch nix aan de hand heb je in ieder geval een leuke avond gehad..

Toch
laatste aanpassing
beter aan et einde dan aan et begin iig, and the beat goes on ;D