Partyflock
 
Forumonderwerp · 677480
186x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
donateur
ID&T heeft zich afgelopen weekend weer bewezen. Pleasuredome zou een flop worden, kaartverkoop ging niet goed. "ze hebben iedereen maar binnen gelaten op de gastenlijst, DJ Chuckie draait..dat wordt niets."

Maar niets was minder waar...Pleasuredome was erin geslaagd de HMH om te toveren in een luxe club/theater voor 5000 mensen.Een grote kroonluchter sierde het plafond, rode gordijnen sugereerde dat het podium plaats had in de Moulin Rouge van 1900.
Ik heb nog nooit zulk mooi publiek gezien. Mannen en vrouwen, iedereen had moeite gedaan zich goed aan te kleden.Geen zatlappen, geen strakke bekkies en schuimbekkende agressievelingen.Publiek wat er was om te feesten. Niet mensen die 1 keer in het jaar ergens naar toe gaan en dan maar kiezen voor de veilige weg.Niets geen voort borduren op Sensation White en Convertible...een totaal nieuw concept, verrassend en overweldigend. De dj keuze was ondanks de diversiteit perfect. DJ Chuckie kreeg samen met Benjamin Bates het publiek pas echt juichend en enthousiast. De theater show van Mayumana maakte het tot een exclusieve ervaring die nog heel lang bleef nahangen.

Pleasuredome heeft ondanks alle kritiek er een feest van gemaakt zoals het zou moeten zijn.En dat wilde ik toch even kwijt, zeker omdat er zoveel mensen het van te voren al liepen af te kraken.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mooi (Y)
Waarschuw beheerder
donateur
iedereen had moeite gedaan zich goed aan te kleden


:S

Ik heb me juist verwonderd over de saaie kledingstijl.
Niemand had iets bijzonders aan, allemaal simpele spijkerbroeken en shirtjes
 
Waarschuw beheerder
het was ook echt een leuk feest. gezellige sfeer, maar de muziek vond ik af en toe echt heel slecht!! maar dat is een kwestie van smaak!!! beetje jammer dat ze veel irritante marokanen binnen lieten!!! al met al heb ik een leuke avond gehad!!!
 
Waarschuw beheerder
Is dit een persoonlijke mening of is dit reclame van ID&T
 
Waarschuw beheerder
Was idd een leuk feestje, alleen een beetje jammer dat meerendeel van het publiek zeer hooghartig was, verder prima vermaakt!

Felix was super
 
Waarschuw beheerder
8)
Waarschuw beheerder
ik had juist veel meer verwachtingen van het feest...ik vondt de mc echt kut!!!!
dj chuckie dacht met een paar jaren 80/90 platen het publiek op te zwepen wat met de 1e 2 a3 nummer lukte..maar niet als je 8 platen achter elkaar draait en niet eens netjes in elkaar mixed. op dat moment zag je juist heleboel mensen naar huis gaan..en mensen niet van de kaart..blijkbaar heb je aan de andere kant van de zaal gestaan.
tja ik vond de rest van de dj's erg lekker draaien alleen duurde het erg lang voordat mensen op gang kwamen en qua drescode..ik vondt mensen helemaal niet speciaal gekleed...toch heb ik me vermaakt..
 
Waarschuw beheerder
Tobias 10 mei 2004 11:01
Is dit een persoonlijke mening of is dit reclame van ID&T


ghe ghe... :devil: