Partyflock
 
Forumonderwerp · 704622
Wie is er nog meer fan van de Outside Agency en hun genosha label? Vind dat ze zeer vette tracks maken. Zie ze eigenlijk alleen weinig terug op feesten.

Zie ze in de agenda alleen bij Humanoize en Hardcore Madness staan.
Wie gaat er nog meer naar Humanoize om ze daar te horen draaien?
Uitspraak van DJ Hidden op woensdag 20 september 2017 om 22:28:
Deze vind ik dus PCP-achtig klinken en heb het dientengevolge een homage genoemd - maar ook dat stuit op weerstand. Ook weer leuk omdat ik hoop dat er een discussie ontstaat over muziek-perceptie. Dus bij deze: hoe luisteren jullie naar een track als dit en wat hoor je?


Dit klinkt idd. als PCP. Muziek voor in grote hallen. Galm. Duister. Melodie vind ik niet helemaal PCP-achtig. Daarvoor is het te frivool. Te licht. Fladderend geluid. Heb het dan rond 3.20m.
Hallo dan, zie hier veel moois voorbij komen en ik heb nu al jaren zelf een vraagje hoe een track heet die o.a. Gedraaid wordt in onderstaande set van manu Le malin en hij wordt tevens ook gedraaid in de geweldige thunderdome 2001 set van producer VS Simon underground, waar overigens ook platen voorbij komen van deze 2 geweldige heren van dit topic (y)

Het nummer begint ongeveer op 13:09 hopelijk kan iemand van hier mij verder helpen :)






Alvast bedankt :flower:
Ik vind holle kicks bij veel N-Vitral shit achtige nummers verschrikkelijk.
Er zijn uitzonderingen. Industrial Cooking spray is wel een leuke.


Het ligt eraan hoe de artiest het overbrengt.

Maak dan meer van zulke kicks:
laatste aanpassing
Uitspraak van DJ Dewon op zaterdag 23 september 2017 om 22:53:
Ik vind veel N-Vitral verschrikkelijk.


Corrected.
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 174721, 144468, 2857, 97049, 45101, 132803, 8100}
Uitspraak van DJ Dewon op zaterdag 23 september 2017 om 22:53:
Maak dan meer van zulke kicks:


Niet voor mijn My_Initials project. Ik vind de kick in Eulogetic weinig hebben van een N-Vitral kick... de enige overeenkomst is de focus op het mid in de attack (400-800hz). De laatste tijd vind ik dat leuker om te doen - omdat ik het beu was om altijd maar kicks te maken die hun focus hebben op het laagmid (100-150hz). Mijn kick is vele malen cleaner dan alles wat Stefan doet (heel bewust) en ook in vergelijking met Industrial Cooking Spray is het simpelweg iets heel anders.

Je moet het meer zien als een hedendaagse benadering van een holle kick ala Apocalypse Never. Hol dus maar dan met de reverb meegaand op het mid van de attack. Ik had best zo'n kick kunnen doen voor deze track - maar ik vond het juist leuker om te gaan voor iets wat "recenter" klinkt.

Uitspraak van Love is the answer op zaterdag 23 september 2017 om 15:34:
Daarvoor is het te frivool.


Er zijn een handjevol PCP tracks die een beetje zo'n gevoel hebben. Ik heb even geen zin in die gigantische discografie door te zoeken naar wat ik bedoel maar als ik het toevallig tegenkom, zal ik het posten. ;)
Uitspraak van DJ Hidden op zondag 24 september 2017 om 14:53:
Er zijn een handjevol PCP tracks die een beetje zo'n gevoel hebben. Ik heb even geen zin in die gigantische discografie door te zoeken naar wat ik bedoel maar als ik het toevallig tegenkom, zal ik het posten. ;)


Cool. Maar ik denk dat je met me eens bent dat die niet typerend zijn voor de PCP-sound. (of je moet het zien als de rijkdom & diversiteit van die sound) ;)
Werkzaam bij Het Betere Ragwerk
Artiest {SHOWLIST artist 16079, 34072}
Uitspraak van DJ Hidden op woensdag 20 september 2017 om 22:28:
Deze vind ik dus PCP-achtig klinken en heb het dientengevolge een homage genoemd - maar ook dat stuit op weerstand. Ook weer leuk omdat ik hoop dat er een discussie ontstaat over muziek-perceptie. Dus bij deze: hoe luisteren jullie naar een track als dit en wat hoor je?


Ik ben in staat iedereen die dit niet PCP-achtig vindt voor gek te verklaren. Doet me echt direct aan Apocalypse Never of Atmos-Fear denken. Vooral vanwege de synth en galm/reverb (hoe-ever dat heet allemaal). Grote hallen muziek.

Uitspraak van DJ Hidden op woensdag 20 september 2017 om 22:28:
Ik lach me trouwens helemaal suf om die mensen die op bepaalde fora gelijk "TOA RIP" tikken e.d. Beetje controverse is wat mij betreft prima - ik ben echter wel blij dat het merendeel van onze fans inmiddels wel doorhebben dat juist wanneer je als artiest soms uitspattingen doet die afwijken van een verwachtingspatroon, dit het werk in zijn totaliteit interessant houdt. Het polariserende effect van deze release is overigens zelfs extremer dan ik aanvankelijk vermoedde: sommige mensen vinden het fantastisch, anderen vinden het helemaal kut. Ik heb mensen gezien die blijkbaar vinden dat ze mogen dicteren wat wij wel en niet "mogen" maken om het TOA "waardig" te maken op basis van hun kennis van onze muziek. Een grappige ontwikkeling die er hopelijk voor zorgt dat zowel de liefhebbers als de haters nog scherper opletten bij de muziek die erna komt. En geloof me: die is weer heel anders.


Ik waardeer het enorm hoe je hier je verhaal doet en de discussie aan wilt gaan. Sowieso vind ik het geweldig om zo dicht bij producer(s) van mijn favoriete muziek te kunnen komen op deze manier. #nohomo

Soms vind ik het jammer als er geen 'follow-up' track komt van een hele sterke track, maar tegelijkertijd vind ik het bewonderingswaardig dat je die weg (vrijwel) nooit bewandeld.

Ik hoor trouwens bij de categorie die de laatste release fantastisch vind, maar ik lust ook best wel weer een 155BPM plaatje. Of 175 met acid riedeltjes. Het mag allemaal wat mij betreft.
Ikzelf vind dit toch een van de betere tracks met jullie naam erin van de laatste tijd.

Leuke crossover van drum and bass naar Hardcore.
Goede sfeer en leuke boodschap.



M'n onderburen zullen deze ook heel geweldig vinden :lol:
Uitspraak van DJ Hidden op woensdag 20 september 2017 om 22:28:
In de tussentijd heb ik er ook weer een My_Initials utgegooid:

https://myinitials.bandcamp.com/album/nine


Uitspraak van Tripmeister™ op donderdag 21 september 2017 om 09:37:
Niet om op los te gaan, maar zeker wel om lekker onderuit gezakt op de bank m'n volume even open te gooien


Nou in begin van een set is de plaat prima daarvoor, vind de track zeker wat hebben, lekker duister, snap de
Uitspraak van Megalodon || Opperstamper op zondag 24 september 2017 om 20:14:
Grote hallen muziek.


Wel.

Over grote hallen muziek gesproken

https://celsius2.bandcamp.com/track/an1x657
Deze track is daar ook heerlijk voor vanaf de 3:00
laatste aanpassing
We/ik heb(ben) ook een remix gedaan:

Uitspraak van JB op maandag 25 september 2017 om 15:10:
in deze style :D


Doe mij deze 2 stijlen maar.



Uitspraak van Love is the answer op donderdag 28 september 2017 om 11:50:
Kan zoiets in een OA set? ;)


Eerder in een My_Initials set. Ik draai alles tussen techo-achtige IDM en langzame (doomy) hardcore. Als TOA zouden we dit ook nog wel draaien maar alleen in lange sets en alleen als het onze TOA tracks complimenteert.
Werkzaam bij Sounds Of The North
Artiest {SHOWLIST artist 70859, 54488}
Wie van dit topic komter mee dansen zaterdag op HYBRID?

21:00 - 23:00 A-Bomb vs CORE
23:00 - 00:00 Strange Arrival
00:00 - 01:00 Mindustries
01:00 - 02:00 Armageddon Project
02:00 - 03:00 Deatchmachine
03:00 - 04:00 Dolphin
04:00 - 05:00 The DJ Producer
05:00 - 06:00: Vexer vs Explicit
Ik vrees ik niet in elk geval. Wou wel gaan, maar nu heeft mijn broer net besloten die dag te gaan verhuizen...
Artiest Ruvis
Ik kom ook kijken als ik redelijk op tijd gedaan heb met werken. :)
Uitspraak van Alexander op donderdag 5 oktober 2017 om 21:25:
303 vol met acid klappers is nog in de maak?


Een hele CD met acid zou ik heel saai vinden. Een 12" daarintegen... :)
Uitspraak van DJ Hidden op vrijdag 6 oktober 2017 om 08:46:
Een hele CD met acid zou ik heel saai vinden. Een 12" daarintegen... :)


Hardcore met Acid, Drum'n Bass met Acid, Crossbreed met Acid, Terror met Acid, Trap met Acid, Rawstyle met Acid, Techno met Acid... ja komt wel goed hoor :9
Vrijdag Bangface? Nog aanwezigen van hier?

ROOM 1
23:30 - Dave Skywalker
01:00 - Altern-8
02:00 - Ceephax Acid Crew
03:00 - Luke Vibert
04:00 - Alec Empire
05:00 - Vandal
06:00 - Saint Acid
ROOM 2
23:00 - 030303
00:00 - Chris Liberator
01:00 - Remarc
02:00 - Teddy Killerz
03:00 - Otto Von Schirach
04:00 - Aaron Spectre
05:00 - Spongebob Squarewave
ROOM 3
23:30 - Akemio Grey
00:30 - Hadean
01:30 - Ruby My Dear
02:30 - Satan
03:30 - The Teknoist
04:30 - Harlem Demolition Crew


Helaas niet. Have fun dude!
Artiest Ascend
Ik begrijp iets niet:
Op Triplevision wordt 404 verkocht voor €23 met shipping, maar een 404+vinyl pakket voor €20.
Mis ik enige info, of is er als NL'er geen reden om de losse CD te kopen?

Also:
https://www.triplevision.nl/release/GBASIC004/
A1 :k
Besteld. Wel respectloos van Wu-Tang Clan om op dezelfde dag ook een album uit te brengen.
Volgende week: https://themusicessentials.com/premiere-dj-hidden-this-world/
Uitspraak van Demanufacturer op vrijdag 13 oktober 2017 om 22:54:
Opgave van één exemplaar weer?


Nee, gewone release dit keer.

Nutteloze toevoeging van de dag; de endbit over Australië in Neurosurgery hebben jullie al eens gebruikt. Bij The Solution als ik me niet vergis.
Uitspraak van lamtak op zaterdag 14 oktober 2017 om 11:44:
Nutteloze toevoeging van de dag; de endbit over Australië in Neurosurgery hebben jullie al eens gebruikt. Bij The Solution als ik me niet vergis.


Ik denk dat de heren simpelweg geen andere oplossing zagen.
Aha! Iemand heeft het eerste stuk van de puzzel gevonden. Of eigenlijk het laatste.
Set van Perc & Truss die Metal Slug van TOA en Bossdrum van Stormtrooper draaien :)
Leuk om te zien dat die gasten steeds meer 'hardcore' tracks in hun sets verwerken. Onlangs Truss ook al Tymon - Down With The Real zien draaien.

https://www.youtube.com/watch?v=Cooy50WGgdE
laatste aanpassing
In Zwitserland draaide ik gelijk na Perc en zag hem daar onder andere "Godless" van Tymon draaien. Ik wist toen niet wat het was maar het was grappig dat een dergelijke track eruit sprong (voor mij).

Uitspraak van E op maandag 16 oktober 2017 om 10:24:
Set van Perc & Truss die Metal Slug van TOA en Bossdrum van Stormtrooper draaien :)
Leuk om te zien dat die gasten steeds meer 'hardcore' tracks in hun sets verwerken. Onlangs Truss ook al Tymon - Down With The Real zien draaien.

https://www.youtube.com/watch?v=Cooy50WGgdE


Zo vreemd vind ik dat niet, voor het 'Rotterdamse' tijdperk (met veel nadruk op kick) had je in feite harde techno. Het ligt dicht bij elkaar. Ik noem dat oldschool hardcore techno. Maar goed, het is maar welk naampje het geeft. Helaas is 1 stijl, de Rotterdamse toen populair en veels te dominant geworden in NL. Diversiteit, variatie. Opbouw. Contrast. Flow. Hard komt pas echt goed naar voren als er ook zacht is.

Toffe set trouwens. Zo'n afsluiter van Paul Gazby mag er ook zijn :D

Tracklist (thanks to Dreav3r) / 0. Oddgrad - Non Ho Niente Da Nascondere 1. Sawf - Stispilia 2. Jerome Hill - Drum War 3. Jackmaster - Bang the Box (Slam Remix) 4. Jerome Hill - Rump 5. ...Ansome? 6. ... Not sure, I believe a old track from PAS 7. ? 8. The House Crew - We Are hardcore 9. Ansome - Bad Blood (Perc Remix) 10. Stranger - Thinner 11. EDMX - Cerberus / Dye Witness - Only If I Had One More mashup 12. ? 13. Unspecified Enemies - Liquid Floor 14. Oneohtrix Point Never “I Bite Through It” (Truss & JoeFarr Edit) 15. Stormtrooper - Boss Drum 16. Rob Threezy - Chicago on Acid 17. Tomas Kunkel - Reminder 18. Ghost In The Machine - Material Grill 19. ? 20. L.S.G. - Netherworld(?) 21. ? 22. The Outside Agency - Metal Slug 23. Push - Legacy 24. Dax J - FTOL - Escape the System / Papa New Guinea mashup 25. Truss - Retro Acid 26. Chris Liebing - Fires of Hell 27. Jones & Stephenson - The First Rebirth 28. ? 29. Phrenetic Systems - Wayfarer 30. Paul Gazby - Hostile.
laatste aanpassing
Uitspraak van DJ Hidden op maandag 16 oktober 2017 om 11:00:
In Zwitserland draaide ik gelijk na Perc en zag hem daar onder andere "Godless" van Tymon draaien. Ik wist toen niet wat het was maar het was grappig dat een dergelijke track eruit sprong (voor mij).


Ben mede daarom benieuwd naar aankomende vrijdag Intercell perc trax. Jammer dat ghost in the machine vroeg begint had ze wel als afsluiter gezien met als afsluiter paar industrial plaaten. Maar Perc kan daarom alleen gaan verassen. Merk zelf dat de mix samen met techno-industrial steeds vaker en vaker voorbij komt(ben daar persoonlijk wel blij mee).
laatste aanpassing
Uitspraak van JB op maandag 16 oktober 2017 om 16:13:
techno-industrial


Kunnen wij gezellig Genosha, Genosha Basic en ScanDark releases blijven uitbrengen zodat iedereen de hele boel met elkaar kan mixen. Nu nog een nieuwe genre-naam. Factory ofzo.
Vind het persoonlijk ook niet erg, is ook goed te mixen met slowcore en doomcore :P
Uitspraak van DJ Hidden op maandag 16 oktober 2017 om 20:22:
Factory ofzo.


Dat is wel precies het beeld erbij hè... repeterende machines, staalfabrieken, heistellingen etc.

Stoomgemalen, locomotieven etc etc
laatste aanpassing
Ik drop deze even hier O:)

Uitspraak van Ascend op vrijdag 13 oktober 2017 om 08:59:
Op Triplevision wordt 404 verkocht voor €23 met shipping, maar een 404+vinyl pakket voor €20.
Mis ik enige info, of is er als NL'er geen reden om de losse CD te kopen?


Waarom zag ik dat niet toen ik bestelde... :facepalm
Wie zijn er vrijdag nou allemaal bij GITM op Intercell x Perc Trax?
Uitspraak van addiQted op woensdag 18 oktober 2017 om 23:46:
Wie zijn er vrijdag nou allemaal bij GITM op Intercell x Perc Trax?


Aanwezig