Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Door te wassen met aceton kun je bepaalde vervuilingen uit je pep halen, onder andere cafeïne en t bijproduct waar je pep geel van wordt. De pep die ik gekregen had was best wel geel, daarom heb ik t gewassen. Amfetamine lost namelijk niet op in aceton (in 2-butoxyethanol wel, dus geen aceton van de parel gebruiken) en bepaalde bijproducten en cafeïne wel.
Ik heb mn pep in aceton gedaan, dat geroerd en daarna gefilterd over een koffiefilter. Het spul wat ik er uit wilde halen blijft opgelost in de aceton, daardoor is ie ook helemaal geel gekleurd en de amfetamine blijft in t filter hangen.
Helaas treedt er wel wat verlies op, aangezien de aceton die ik gebruikt heb ook water bevat. Het water kan ik er wel uit halen, maar dat vindt ik de moeite niet waard (kost wat meer en levert niet veel meer op)
Ja, maar wel alleen als er cafeïne doorheen zit of als ie geel wordt. Anders kun je op deze manier soms ook de kwaliteit iets verhogen, maar niet heel veel.
Nope, maar krijg je bij een testuitslag wel te horen. Als je dit doet en je raakt bijvoorbeeld de helft kwijt, dan heeft er ofwel cafeïne in gezeten, of je hebt veel te veel aceton gebruikt.
Laat het nooit testen tbh. Ben tevreden over wat ik krijg.
Hmm is t misschien toch wel waard om toch n keer te doen. Ik zeg niet dat t bij jou zo is hoor, maar bij veel mensen zit er heel veel cafeïne door hun pep zonder dat ze dat merken, omdat het t effect geeft dat ze gewend zijn..
Anyway, dit is er overgebleven in t glas waar ik de gebruikte aceton in had laten zitten:
neem je toch wat minder van die betere pep
neem je toch wat minder van die betere pep
Dan is er goeie pep ?
Makkelijker gezegd dan gedaan
Dat begrijp ik. Maar als je betere pep hebt, zal je ook eerder op dat level komen. Kwestie van weer even passen en meten met hoe je op het oog doseert.
wie heeft nogmeer last van de A Olie crisis??
Ja idd weet ni wat er aan de hand is
Er wordt meer amfetamine geproduceerd dan dat er vraag naar is. Dat drukt de prijs ook lekkerEn de kwaliteit is ook nog eens top! Is al vele jaren hetzelfde!
Waar mensen die onzin toch altijd vandaan halen
Niet iedereen heeft een goeie bron of topdealer zoals jij in de buurt dus hou er ook even rekening mee dat mensen een verlaging van kwaliteit zien of minder beschikbaar hebben waardoor ze gaan denken aan een crisis
Kwaliteit is hier in deze buurten ook al jaren 60%+. In 2008 was hier een dip tot 2010, maar kan aan connecties liggen. Wat me onlangs verbaasde is dat er ook weer pep is waar i.p.v. 0.4 op zijn hoogst wel 0.8 van overblijft, kwaliteit is 68% van dat droge spul, perfect! Heb het idee dat die droge amf meer een uitzondering is, dan de regel, jammer genoeg.
Er moet meer gepraat worden over pep hier vind ikJa er is goede pep in omloop maar alleen in nederland
Hier in belgie versnijden ze die nog eens in vijf keer of zo en daar moet ik niet van weten eerlijk is eerlijk
Er moet meer gepraat worden over pep hier vind ikJa er is goede pep in omloop maar alleen in nederland
Hier in belgie versnijden ze die nog eens in vijf keer of zo en daar moet ik niet van weten eerlijk is eerlijk
Dat is in Nederland ook vaak bij mensen die slechte contacten hebben hoor. N vriendin van me had laatst een uitslag van 23%.. Zelf gelukkig nog nooit onder de 50% gehad
Wow 23% wat hebben ze daar in versneden?
N vriendin van me had laatst een uitslag van 23%
Een meisje die met ons meegegaan is naar bassleader was wel tijdje geleden ze nog iets van pep genomen had.Maar van een lijn twee dagen wakker
Is het beter om met aceton of met chloor te wassen en waarom?
Met aceton altijd GOED laten drogen voor je neemt dat scheelt een berg gif in je lijf.
Maar bij sommige pep ruik je ook stevige geur van bezeen?
Aceton. Met chloor kun je, voor zover ik weet, alleen enigszins aangeven hoe goed een sample is (bijvoorbeeld t verschil tussen 10%, 40% en 60% zie je, maar als de percentages dichter bij elkaar liggen zie je t niet)
Ik lees op Internet dat je daarmee kan zien hoeveel troep erin zit? Omdat de speed op lost en de troep overblijft?
Sommige zooi zou heel snel naar de bodem zakken, andere zooi lost op en de pep zou langzaam in duidelijke striemen naar de bodem zakken. Meer striemen betekent dus betere pep. Echter is dit slechts een indicatie bij aankoop, en nog niet eens bijna zo doorslaggevend als een tc uitslag
Een ding is wel zeker: gele pep wil je niet want daar word je ziek van. Wassen of weggooien dus.
iemand die me in kan lichten hoe dit nou zit?
Naar mijn ervaring staat geel vaak gelijk aan veel caffeine
Uitspraak van mdmazing84 op donderdag 26 november 2015 om 23:19:Sommige zooi zou heel snel naar de bodem zakken, andere zooi lost op en de pep zou langzaam in duidelijke striemen naar de bodem zakken. Meer striemen betekent dus betere pep. Echter is dit slechts een indicatie bij aankoop, en nog niet eens bijna zo doorslaggevend als een tc uitslag
Dat is beetje een fabeltje naar mijn idee heb wel is pep gehad getest op 70% met overige % bijproducten en die werd ook geelig naar een paar dagen en daar zat zeker geen caff in.
En koop maar is een beetje caff hoelang je het ook laat liggen in een openruimte zal nooit geel worden
Ik zeg niet dat t geen goede kwaliteit kan zijn. Ik zeg dat je ziek kunt worden van gele pep. Meestal gebeurd dat dus ook.
Kan met witte ook zo zijn, t blijft heftig spul.
Waar is die steeds goeie roze pep?