Partyflock
 
Forumonderwerp · 1169512
14 volgers · 1316x bekeken
Waarschuw beheerder
-1
Ik ben van plan binnenkort voor het eerst xtc te gaan gebruiken op een feest. Alleen vrienden met wie ik ga hebben helemaal niks met drugs e.d. Ik ben dus zeer waarschijnlijk de enige die het gaat gebruiken. Ik heb ze al wel verteld dat ik wil gaan experimenteren ermee en het een keer wil uitproberen. Hier hebben ze niks op tegen vertellen ze mij.
Mijn vraag is of meerdere mensen dit doen, als enige xtc gebruiken. Ik weet nog niet zeker of ik wel of niet xtc ga gebruiken omdat ik dus de enige ben. Iemand ervaringen of tips?
Waarschuw beheerder
+6-14
Niet doen de kans dat je een bad trip krijgt is zeer groot. Je moet minimaal 2 mede spalkers hebben anders loopt het vaak verkeerd af, ik zou zeggen gooi gewoon een halve bij iemand in het drinken dan moet het wel goed komen
Waarschuw beheerder
+3-2
Uitspraak van Koning Teun op zondag 5 april 2015 om 11:11:
ik zou zeggen gooi gewoon een halve bij iemand in het drinken dan moet het wel goed komen


Wow dit is het slechtste advies dat ik ooit heb gezien. Types zoals jij maken drugs gevaarlijk.
Waarschuw beheerder
+10-1
Ik zou niet alleen xtc pakken, hoe aantrekkelijk het ook klinkt. Als je het met twee mensen doet of meer zit je op hetzelfde level. Zoveel leuker!
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van flizen op zondag 5 april 2015 om 04:24:
de enige die het gaat gebruiken


Zou ik never nooit doen en al helemaal niet de eerste keer :No:
 
Waarschuw beheerder
+6-1
neem nieuwe vrienden
Waarschuw beheerder
+1-1
Als je wil
Ga je met ons mee naar een feest
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van verwijderd op maandag 6 april 2015 om 01:51:
neem nieuwe vrienden


Heerlijk advies XD
Waarschuw beheerder
+1-1
Uitspraak van flizen op zondag 5 april 2015 om 04:24:
Ik ben dus zeer waarschijnlijk de enige die het gaat gebruiken.


Ik raad het je aan het even met je vrienden te overleggen.
Alleen gebruiken lijkt me niet zo fijn als dat je vrienden mee doen.

Na mijn beleving gaat alles om de vibe die je hebt op het moment van nemen.
Als ik in mijn ééntje een compleet onbekende drug zou proberen zou me dat geen fijn gevoel geven omdat niemand dan zou begrijpen als ik het over het gevoel zou hebben.

Ik vind het er fijn als ik een bepaald gevoel kan vergelijken met het gevoel van iemand die hetzelfde gebruikt heeft.
Zo weet ik gelijk een beetje hoe het op mij reageert.
Waarschuw beheerder
+2-1
Ik zou zelf ook niet zo snel nemen als niemand anders neemt, en al helemaal niet als het de eerste keer is.
Waarschuw beheerder
-3
Ik zou het echt niet doen drugs zijn heel erg slecht voor je
Waarschuw beheerder
+1-1
Uitspraak van klopdokter op maandag 6 april 2015 om 20:21:
Ik zou het echt niet doen drugs zijn heel erg slecht voor je


Ja dat is een een dikke kut reden. D'r zijn zoveel dingen slecht voor je maar toch doen we het. Gewoon verstandig mee om gaan dan is er echt niet zoveel aan de hand!
Waarschuw beheerder
-1
donateur
Uitspraak van Baxstar op dinsdag 7 april 2015 om 12:09:
Ja dat is een dikke kut reden.


Hij was dan ook niet serieus;)
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van mdmazing84 op dinsdag 7 april 2015 om 12:22:
Hij was dan ook niet serieus;)


Ja dat moet je je toch altijd afvragen hier.. Maar goed. B2T ;)
Waarschuw beheerder
-2
Uitspraak van mdmazing84 op dinsdag 7 april 2015 om 12:22:
Hij was dan ook niet serieus;)


Jawel hoor drugs zijn niet goed voor je een vriend van me kende iemand die was overleden van een overdosis marihuana
Waarschuw beheerder
-1
ga weg joh:P er is onderzoek gedaan en je moet 147(!) gram nemen in 15 minuten om ernstig effect te krijgen. Hoe ze het gedaan hebben weet ik niet.

Of diegene moet ernstige hartkwalen gehad hebben, maar dan ligt dat niet persé aan de wiet.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik zeg vooral doen gewoon beginnen met een laag gehalte pilletje eerst een kwartje nemen en kijken hoe je er na 3 uur voor staat gaat het lekker maar list je meer neem gerust nog een halve of kwartje bij. ik kan je vertellen vooral je eerste keer je gaat je zo goed voelen alles is mooi fijn knap zacht en liefdevol. Doe het de eerste keer wel op een vertrouwde plek waar je alles kent bij een vriend thuis bijvoorbeeld goed water drinken en als je het gevoel hebt ik word ziek veel suiker eten en drinken als je het gevoel hebt ik ga te hard gwn een jointje roken word je rustig van hoop dat je er wat aan hebt
Waarschuw beheerder
Dat jointje roken zou ik nu toch niet direct proberen, als een ervaren gebruiker, ok geen probleem. Voor een beginneling kan de waus van die enkele trekjes aardig hard aankomen. Je kent toch ook dat gevoel...
Waarschuw beheerder
Nou mijn ervaringen zijn dat ik er oo het moment juist altijd rustig van word en kan weer ff normaal doen