Partyflock
 
Forumonderwerp · 1165779
Dag allemaal,

Heb mij speciaal geregistreerd op dit forum voor de vraag te stellen:
Doet men moeilijk met id-controle bij 'AWAKENINGS'?
Ben 17 en het is ook mijn allereerste technofeest in het buitenland, woon in België.
Ik weet dat het minstens 18+ is volgens hen maar ik wil met oud&nieuw echt iets speciaals ervaren deze keer.
Ik heb een lengte van 1m86 en heb redelijk grote baardgroei, hoor meestal dat zo een punten wel kunnen helpen om binnen te geraken?
In België, Antwerpen, deden ze nooit moeilijk en ben altijd vlotjes in een discotheek binnengeraakt zonder enige pas te laten zien.
Vrees alleen dat je Nederland en België niet in zoiets mag vergelijken?

Alvast bedankt!
Ik voel mij vereerd om als eerste op jou bericht te reageren.

Nee, je komt er niet in :slotje:
Was er afgelopen weekend en zag iemand voor de deur staan die er ni in kwam zonder haar legitimatie te laten zien
Is echt heel moeilijk te voorspellen. Ligt er net aan wie er voor je neus staat, hoe zijn humeur is en hoe streng die wil zijn. Het blijft een gok. Als je het gaat proberen zorg dan wel voor een alternatief als het niet lukt. Ook omdat het ov plat ligt om acht uur.
Tijdens de ADE werd bijna iedereen gevraagd om z'n ID te laten zien dus ik zou de gok minder snel wagen.
Probeer eerst bij een aantal verschillende Nederlandse supermarkten een biertje in blik te kopen van welk merk dan ook (waaronder sowieso een paar bockbiertjes) om te kunnen kijken hoe caissières uw leeftijd in gaan kunnen schatten (ge moet 18 zijn, maar word ge jonger dan 25 ingeschat, dan dient u uw legitimatie te tonen, hè). Dit alles dient te geschieden tussen 09.31 in den ochtend en 14.38 in de namiddag op 31 december 2014 in de provincie Gelderland.

Krijgt u niets mee, dan kunt ge het wel vergeten. Ik denk dat er juist - met de nadruk op juist met Oud en Nieuw extra wordt gecontroleerd (en dus niet alleen bij de ingang van de Gashouder).

Krijgt u het wel mee, transporteer uw blikken dan naar de Gashouder in een rugtas van Eastpak (het beste is een donkerblauwe of zwarte). Komt u naar binnen, dan kunt ge de blikken inleveren, maar heeft u wel wat u wil. Komt u niet naar binnen, dan heeft u in ieder geval bier bij uw hand om uw eigen helemaal kats naar de gansetyfus te zuipen (en zult ge blij zijn dat u een aantal bockskes heeft aangeschaft) en zult u iets speciaals ervaren, hè.
Hét woord van de maand: gansetyfus!
Uitspraak van Vivid op zaterdag 18 oktober 2014 om 21:38:
Ik heb een lengte van 1m86 en heb redelijk grote baardgroei, hoor meestal dat zo een punten wel kunnen helpen om binnen te geraken?


voor mensen met baarden maken ze uitzonderingen, wel of geen 18
Zou de gok nemen!

Mocht je gelazer krijgen zeg je gewoon eerlijk dat je helemaal uit België komt.... Dat treinen niet meer rijden... Dan moet je wel een hele grote lul zijn om je niet binnen te laten.
kids van 17 zouden sws niet op awake moeten rondlopen..
Ontopic:
Ik denk dat ze sws na het ADE gebeuren de controle juist strenger word aangepakt. En eerlijk zijn heeft ook geen nut want als er een minder jarige op Awake is dan is de organisatie strafbaar. Dus binnen kom je niet "als" ze je legitimatie controleren
laatste aanpassing
Vorig jaar had ik iemand bij van 17 en van 16, zijn allebei niet groter dan 1,65 m. Zijn gewoon binnen gekomen