Partyflock
 
Forumonderwerp · 1163549
Hallo, ik ben nieuw hier op Partyflock, gebruik overigens wel al een tijdje drugs. Heb besloten me vandaag maar eens te registreren en mijn trip report te delen, wat ik normaal gesproken nooit doe.

Het was een uurtje of 8, toen ik mijn eerste pil in nam, 1 goudstaaf. De planning was om het niet al te laat te maken, vandaar dat ik mijn pil om 8 uur al in nam, 1 maat van mij zat aan de sos en zijn vriendin nam een halve goudstaaf. Na 45 minuten, begon hij in te klappen, wat voelde ik me lekker. We waren buiten en raakte een beetje in een space ( straatverlichting ging aan ). Rond kwart over 9, besloot ik nog 1 goudstaaf te nemen. Na een uur klapte deze verschrikkelijk hard in, ik had mezelf nog nooit zo gevoeld, we besloten even scooter te gaan rijden!! ( Oh dit moeten jullie zeker een keer proberen als je helemaal uit je naad bent). Tijdens het scooter rijden kreeg ik een vage space, voelde heel raar. Uiteindelijk hoorde ik allemaal stemmen in mijn hoofd, dit was na ongeveer een half uur weg. We besloten nog een aantal pillen te halen, de planning was veranderd en zouden toch heel de nacht doorgaan. Voor we nieuwe gingen halen besloot ik mijn laatste halve goudstaaf in te nemen. Toen deze klapte wist ik het echt niet meer. We liepen een rondje door een bos nadat we onze nieuwe knallers gehaald hadden. Om de 5 stappen liep ik niet meer op het pad maar in het plantsoen, om gek van te worden. We waren onderweg naar mijn kelder, daar chillen we vaak als we uit onze dak zijn, heb er een groot luchtbed staan en dat maakt het chillen daar wel prettig. Ik nam nog 3kwart goudstaaf. ( dit had ik niet moeten doen).

Toen deze in was geslagen, had ik het gevoel dat ik dood ging. Kreeg last van spasme, als ik liep nam ik een rare houding aan, deze houding kon ik niet langer als 10 seconde niet aanhouden, ik werd letterlijk gek! De stemmen in mijn hoofd kwamen terug. Op een gegeven moment stond ik op en zag ik de grond heen en weer schudden, ik werd angstig en dacht dat ik in een zwart gat viel. Mijn maat gaf me een tik en vroeg wat er was. Ik zei dat we even een stukje moesten gaan lopen. Tijdens het lopen raakte ik in een space, weet niet echt goed meer wat er gebeurde, werd alleen wit voor mijn ogen. Ineens werd ik wakker, mijn maat was in paniek en riep mijn naam. Hij zei dat ik out was gegaan, een epileptische aanval of zo. Ik ben er bang van geworden.

Eenmaal toen het uitgewerkt was en niet meer waus was, kreeg ik telkens als ik opstond, een licht gevoel in mijn hoofd en kreeg ik een waas, waarna ik weer een seconde of 20 zéér waus werd. De hele dag ben ik toen wakker gebleven, kon gewoon niet slapen. Ben nog 1 keer zo duizelig geworden dat ik tegen de muur aan viel, mijn vader zag dat en vroeg wat er was. Ik zei maar dat ik gewoon even misselijk werd.

Laat in de avond ben ik in slaap gevallen. Dit was geen prettige ervaring, had last van een nachtmerrie. Er was een soort oorlog uit gebroken, ik en mijn vrienden, 7 andere waren aanwezig in de nachtmerrie. Werden aangevallen, door weerwolven, zombies en monsters die ik geen naam kan geven. Er zijn zelfs in mijn droom 2 maten van mij overleden, voor ik wakker schrok van een piep in mijn hoofd. Uit schrik gelijk die 2 maten gebeld, geukkig was het een droom, maar alles is veranderd voor mij sinds eergisteren.

Iemand tips om wat ik het beste kan doen? Of heeft iemand anders ook een soort gelijk avontuurt mee gemaakt?

Trouwens nu, 1.5e dag later word ik nog steeds licht in mijn hoofd en dan heel even waus als ik op sta.
Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
we besloten even scooter te gaan rijden!!


Drugs prima!, maar breng geen andere levens in gevaar. Wat gebruik jij lomp veel trouwens
laatste aanpassing
 
Niks. Ik had ooit tzelfde met paddo's . Ongeveer zoals jij beschrijft, alleen probeerde ik me maat echt te vermoorden voor ik in epileptische aanval verschoot, en werd het getriggered door diezelfde vent die zat te irriteren. Dag erna ongeveer hetzelfde als wat jij had. Ebt wel weg. Mocht er een permanente gedachtenwisseling plaats hebben gevonden, dit 'verhelp' je niet zomaar even :) En vaak kan je het niet verhelpen. Risico van drugs amigo ;) Voor mij had het overigens een goeie uitwerking; ik zat op 'een piek' en had net iets teveel zelfvertrouwen verworven. Van deze ervaring werd ik een tijdje angstiger, wat me er uiteindelijk voor heeft behoed hééle domme fouten te maken.
laatste aanpassing
Zit tussen de oren, blijf open minded en geef je over aan de drugs, niet tegen in vechten en anders gewoon meer nemen
Dat lichte gevoel, is dat alsof er een flits heel snel door kop heen gaat? Soort schrik gevoel? Komt omdat je teveel heb genomen, veel te veel. Heb dit is een keer een paar weken achter elkaar gehad, was toen bijna elk weekend waus. Als je slim bent houd je nu even een pauze van minimaal 2 maanden.
En na die 2 maanden kan je beter halfjes nemen ipv een hele ineens, heb je veel meer aan, zeker bij zulke zware pillen.
Goed rusten, goed eten, even geen pillen en alles komt goed. Ik hoop dat dit een goede les is voor je, voor mij was het gelukkig toen wel een goede les geweest,
laatste aanpassing
 
Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
Iemand tips om wat ik het beste kan doen?


Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
( dit had ik niet moeten doen).


dus dat
Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
Iemand tips om wat ik het beste kan doen?


De specifieke pillen de schuld geven, helpt altijd heel goed, vooral als je je net op Partyflock hebt aangemeld.
















Een andere optie is: heel veel minder gebruiken, per keer dat je dit doet. 3,5 Goldbar is gewoon echt heel veel aan MDMA!

En de laatste: niet aan het verkeer deelnemen in die staat! Hoe leuk het je ook lijkt :/
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op zondag 3 augustus 2014 om 15:20:
De specifieke pillen de schuld geven, helpt altijd heel goed, vooral als je je net op Partyflock hebt aangemeld.


:lol:

Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op zondag 3 augustus 2014 om 15:20:
En de laatste: niet aan het verkeer deelnemen in die staat! Hoe leuk het je ook lijkt


Benieuwd naar je mening: Om 7u 's ochtends, op zondag, als er geen hond op de weg is. Een rondje rijden met de fiets of eventueel de scooter. Ja of nee?
 
Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
we besloten even scooter te gaan rijden!!


Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
Iemand tips om wat ik het beste kan doen?


Volgens mij kan jij er gewoon beter helemaal van afblijven voortaan :rot:
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op zondag 3 augustus 2014 om 15:20:
En de laatste: niet aan het verkeer deelnemen in die staat! Hoe leuk het je ook lijkt


ja maar soms heeft een mens geen keuze in kwesties van leven en dood, bijvoorbeeld als je van honger sterft en naar de Mac MOET !
Uitspraak van opoppossemus frogkissymo! op zondag 3 augustus 2014 om 15:38:
kwesties van leven en dood, bijvoorbeeld als je van honger sterft en naar de Mac MOET !


Lekkere woordkeuze, je zal op weg naar de Mac maar iemand dood rijden.........(of verwonden for that matter)

(overigens net te horen gekregen dat we iemand in de omgeving moeten missen..dus dit valt nu sowieso niet zo lekker bij me..)


En net alsof je na de Mac niet na een uur weer honger hebt..

Uitspraak van JSKI op zondag 3 augustus 2014 om 15:27:
Om 7u 's ochtends, op zondag, als er geen hond op de weg is. Een rondje rijden met de fiets of eventueel de scooter. Ja of nee?


Door rood licht rijden in Groningen met de fiets en 100 euro boete krijgen (overkwam een vriend van me laatst, 8u 's morgens met geen kip op de weg, anders dan de motoragent)

Uitspraak van JSKI op zondag 3 augustus 2014 om 15:27:
Een rondje rijden met de fiets of eventueel de scooter. Ja of nee?


Ik zou de fiets kiezen dan iig. Kans dat je een ander verwond in je stommiteiten is minder groot en met minder impact. Bovendien is het dan best lekker zelf wat trapbewegingen te maken, het gaat ook wel vlot dan immers.
laatste aanpassing
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op zondag 3 augustus 2014 om 16:15:
Ik zou de fiets kiezen dan iig. Kans dat je een ander verwond in je stommiteiten is minder groot en met minder impact. Bovendien is het dan best lekker zelf wat trapbewegingen te maken, het gaat ook wel vlot dan immers.


Moet bekennen dat ik mij met enige regelmaat aan het rijden op een scooter. Deze rijd 25 dus opzich is dat nog niet megahard. Maar het enorme gevoel van 'vrijheid' op zo'n ding is toch wel bijzonder moet ik zeggen.
Was dit nou een tripreport of een zelfmoordpoging?
Ik heb ook genoeg idiote dingen uitgehaald in mijn tijd, maar dit is belachelijk...
Jezus jij ben niet goed! 3,5 pil????
Uitspraak van chaantje11 op zondag 3 augustus 2014 om 18:26:
Jezus jij ben niet goed! 3,5 pil????


op zich maken veel mensen die fout hoor,,, het eerste pilltje is suuuuuuperlekker, dus dan denk je al snel : Hey als ik er nu nog 2 neem? dan voel ik me nog veeeeeeeeeeeeeeel lekkerder...
Als jij van pillen akoestische hallucinaties krijt, lijkt het me heel verstandig om met de zooi te stoppen. Je hebt je grenzen verkend en een duidelijk antwoord van je lichaam en geest gekregen. Drugs moet een leuke aanvulling zijn, geen deur naar je ondergang.
Gewoon een kwestie van teveel genomen niks bijzonders, en over die nachtmerries.. Wees blij dat het niet gecombineerd was met een slaapverlamming.
Waar slaat dit op man, waarom gebruik jij zo achterlijk veel.

Door dit gedrag gaan mensen dus dood, wat ben jij een idioot zeg.
What the fuck, waarom neem je zoveel en waarom ga je waus op de scooter?
 
Troll
 
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op zondag 3 augustus 2014 om 16:15:
in Groningen


de pleez toe bie

Uitspraak van Treddy op zondag 3 augustus 2014 om 14:57:
Wat gebruik jij lomp veel trouwens


Uitspraak van chaantje11 op zondag 3 augustus 2014 om 18:26:
Jezus jij ben niet goed! 3,5 pil????


Uitspraak van Droppert op zondag 3 augustus 2014 om 19:20:
teveel


Uitspraak van ZoPuur op zondag 3 augustus 2014 om 23:03:
achterlijk veel.


Uitspraak van Chagrijnige Appel op maandag 4 augustus 2014 om 02:16:
zoveel


:lol: kom op hé...veel? zeker van kwartje al leip ofzo :gaap:
Uitspraak van JSKI op zondag 3 augustus 2014 om 16:33:
Moet bekennen dat ik mij met enige regelmaat aan het rijden op een scooter. Deze rijd 25


Dat noemen ze dan meer een snorfiets toch qua snelheid? :P Scheelt iig een stuk tegenover een opgevoerde scooter..dat sowieso.

Uitspraak van opoppossemus frogkissymo! op zondag 3 augustus 2014 om 18:51:
het eerste pilltje is suuuuuuperlekker, dus dan denk je al snel : Hey als ik er nu nog 2 neem? dan voel ik me nog veeeeeeeeeeeeeeel lekkerder...


Die mensen moeten leren in halfjes te denken, zeker met de hedendaagse pillen.

Uitspraak van Droppert op zondag 3 augustus 2014 om 19:20:
en over die nachtmerries


hoort er bij.
Uitspraak van verwijderd op maandag 4 augustus 2014 om 10:28:
:lol: kom op hé...veel? zeker van kwartje al leip ofzo :gaap:


Nee man liever een hele :lol: Maar ik heb gelukkig niet mijn tolerantie om zeep geholpen door zoveel op 1 avond te nemen :')
 
Uitspraak van Chagrijnige Appel op maandag 4 augustus 2014 om 14:32:
:lol: Maar ik heb gelukkig niet mijn tolerantie om zeep geholpen door zoveel op 1 avond te nemen


boeie als je het doet moet je het goed doen
 
Wat jankt iedereen hier over hoeveelheid?
Vroeger ging ik met een gram pep en 4-5 pillen en een zak wiet naar feesten. Aan t einde per definitie op, en ik leef nog hoor
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 4 augustus 2014 om 15:06:
Wat jankt iedereen hier over hoeveelheid?
Vroeger ging ik met een gram pep en 4-5 pillen en een zak wiet naar feesten. Aan t einde per definitie op, en ik leef nog hoor


Amateur, met dat soort hoeveelheden ging ik naar school toe man.
Naar een feest minimaal het zesvoudige.

(snap dat je nu pijn in je hoofd krijgt van het rekenen, dus bij deze : zes gram pep, 24-30 pillen en 6 zakken wiet)
Uitspraak van verwijderd op maandag 4 augustus 2014 om 15:06:
4-5 pillen


Uiterst magere kans (lees: no chance) dat daar dezelfde hoeveelheid MDMA in zat als nu.
laatste aanpassing
 
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op maandag 4 augustus 2014 om 15:20:
Uiterst magere kans (lees: no chance) dat daar dezelfde hoeveelheid MDMA in zat als nu.


klopt, meestal rond de 100-130
Uitspraak van verwijderd op maandag 4 augustus 2014 om 15:21:
klopt, meestal rond de 100-130


Daarom, 4-5 x 100-130 lig je op 400-650mg
3,5 x 190 - ca 205 = 665~720mg.
Allereerst, achterlijke hoeveelheid. Dat besef je zelf (nu) ook. (ik laat even degene met de grote praatjes hierboven buiten beschouwing)
Ik denk dat je nu alleen de kater kunt uitzetten. Zorg dat je je vitamines en mineralen binnen krijgt.

Begrijp niet wanneer je toch lekker gaat dat het nodig is om bij te pakken.
Je kunt gewoon niet op de allerhoogste eerste piek blijven.
Accepteer hoe je je voelt, gewoon lekker en heb daar vrede mee. Bij blijven pakken heeft geen zin.
Een constante roes is het lekkerst. Je moet niet in pieken en dalen denken.
de hoeveelheid maakt niet uit(hier mee bedoel ik geen 5 of meer pillen ofzo want dat zou wel idioot zijn.) het komt omdat je ze sowieso te snel achter elkaar genomen neem volgende keer een uurtje of anderhalf er tussen.
 
Uitspraak van iShaunn op zondag 3 augustus 2014 om 14:34:
( Oh dit moeten jullie zeker een keer proberen als je helemaal uit je naad bent)


:facepalm: ja klinkt als een goed idee :dood:
Uitspraak van nakies op dinsdag 5 augustus 2014 om 00:52:
de hoeveelheid maakt niet uit(hier mee bedoel ik geen 5 of meer pillen ofzo want dat zou wel idioot zijn.) het komt omdat je ze sowieso te snel achter elkaar genomen neem volgende keer een uurtje of anderhalf er tussen.


whahah, wat een bullshit. Natuurlijk ligt het aan de hoeveelheid die je pakt.
Uitspraak van Treddy op dinsdag 5 augustus 2014 om 19:18:
whahah, wat een bullshit. Natuurlijk ligt het aan de hoeveelheid die je pak


als jij 5 pillen over een hele avond neemt ga je echt niet out hoor het komt eerder omdat zijn lichaam te veel heeft gekregen in zon korte tijd
Uitspraak van nakies op woensdag 6 augustus 2014 om 14:53:
als jij 5 pillen over een hele avond neemt ga je echt niet out hoor het komt eerder omdat zijn lichaam te veel heeft gekregen in zon korte tijd


Reken maar dat ik dan K0 lig. kereltje van 62 kilo die 5 pillen a 180mg per stuk neemt? Na ander half heb ik al meer dan genoeg op. Laat staan 5.
Uitspraak van Bobob op zondag 3 augustus 2014 om 15:05:
Dat lichte gevoel, is dat alsof er een flits heel snel door kop heen gaat? Soort schrik gevoel? Komt omdat je teveel heb genomen, veel te veel. Heb dit is een keer een paar weken achter elkaar gehad, was toen bijna elk weekend waus. Als je slim bent houd je nu even een pauze van minimaal 2 maanden.
En na die 2 maanden kan je beter halfjes nemen ipv een hele ineens, heb je veel meer aan, zeker bij zulke zware pillen.
Goed rusten, goed eten, even geen pillen en alles komt goed. Ik hoop dat dit een goede les is voor je, voor mij was het gelukkig toen wel een goede les geweest,


Net of er een bliksemschicht door je hoofd gaat, komt omdat je Serotine verbruikt is... waarschijnlijk heb je ook een Serotine vergifteging opgelopen...
Dat dromen komt ook door je Serotine, Serotine zorgt namelijk ook voor je dromen. Gewoon goed rust nemen veel water drinken enz. en een tijdje niet gebruiken.
Had ik ook een keer 700mg mdma kristallen in een keer, maanden last van gehad van die dingen die je beschrijft... alleen geen stemmen.
Uitspraak van *spacerr* op zondag 24 augustus 2014 om 14:43:
Had ik ook een keer 700mg mdma kristallen in een keer, maanden last van gehad van die dingen die je beschrijft... alleen geen stemmen.


Heb het zelf vorige week zaterdag zover laten komen dat ik tot zondagnacht 5 goudstaven en 4 youtubes op heb gehad. Afgelopen nacht eindelijk voor het eerst normaal geslapen. Veel te veel van het goede.

Zijn er meer mensen die het herkennen dat ze na 1 a 2 pillen de controle kwijt raken en het eigenlijk alleen maar meer, meer, meer mag worden?
Uitspraak van JSKI op zondag 24 augustus 2014 om 15:07:
Zijn er meer mensen die het herkennen dat ze na 1 a 2 pillen de controle kwijt raken en het eigenlijk alleen maar meer, meer, meer mag worden?


nee. zowel met sos, pep, kristallen en pillen.
Wel vraag ik mij soms af van 'zit ik nu op de piek of zal nog wat bijnemen?' . Bij twijfel nee, en dat gaat nog steeds goed zo :)
Uitspraak van *spacerr* op zondag 24 augustus 2014 om 14:43:
Net of er een bliksemschicht door je hoofd gaat, komt omdat je Serotine verbruikt is... waarschijnlijk heb je ook een Serotine vergifteging opgelopen...
Dat dromen komt ook door je Serotine, Serotine zorgt namelijk ook voor je dromen. Gewoon goed rust nemen veel water drinken enz. en een tijdje niet gebruiken.
Had ik ook een keer 700mg mdma kristallen in een keer, maanden last van gehad van die dingen die je beschrijft... alleen geen stemmen.


Een flauwe correctie, dat weet ik wel hoor, maar als je tips, adviezen of dit soort dingen schrijft, staat het 300x netter als je het beestje bij de juiste naam noemt: SeroTOnine. Heel banaal, maar verder wel gewoon waar..

Uitspraak van *spacerr* op zondag 24 augustus 2014 om 14:43:
waarschijnlijk heb je ook een Serotine vergifteging opgelopen...


Dat denk ik niet.

Uitspraak van *spacerr* op zondag 24 augustus 2014 om 14:43:
Serotine zorgt namelijk ook voor je dromen


Het speelt er vast een rol in, dat zoek ik nu even niet na, maar DMT & alikes zorgen iig (ook) voor je dromen.
Depletie van serotonine kan idd zorgen voor lucide dromen zoals men dat noemt.

Uitspraak van *spacerr* op zondag 24 augustus 2014 om 14:43:
Gewoon goed rust nemen veel water drinken enz. en een tijdje niet gebruiken.


(Y).
We gingen bij n maat van meet zn tweeen snoepen rond 2 uur in de middag en twee anderen besloten ook mee te doen. Ik begon met n hele goldbar en die kickte wel lekker in (rollende ogen en trillende kaken zoals gewoonlijk met n hele), veel boswandelingen gemaakt en later nog n halfje bijgepakt en nog iets later weer n halfje bijgepakt (wel goed verspreid). Het werd al avond en we wilden nog ff door gaan dus nog n blauwe android bijgekocht en rond 8 n hele genomen, voelde er om half tien nog niks van dus nog n halve blauwe android gekocht en genomen. Om kwart voor tien besloot ik 2 lijnen keta te leggen en daar voelde ik me wel lekker door. Half elf nog n halve blauwe android naar binnen gegooit maar om kwart voor een nog niks gevoeld van al die androids. Ik moest half twee thuis zijn dus stapte om 1 uur op de fiets vervolgens na n kwartier BAM en die twee androids sloegen in, eenmaal thuis aangekomen zonder kauwgom heb ik mn tong en wangen kapot gebeten ik ben ook nog nooit zo hard gegaan! Kon mijn mond bewegingen ook niet controleren. Uiteindelijk om 6 uur sochtends uitgespaced en gaan slapen. Heb wel geleerd om te wachten voordat je pil inkickt tot je bijneemt want TE hard gaan is geen aanrader.
Uitspraak van JSKI op zondag 24 augustus 2014 om 15:07:
Heb het zelf vorige week zaterdag zover laten komen dat ik tot zondagnacht 5 goudstaven en 4 youtubes op heb gehad. Afgelopen nacht eindelijk voor het eerst normaal geslapen. Veel te veel van het goede.

Zijn er meer mensen die het herkennen dat ze na 1 a 2 pillen de controle kwijt raken en het eigenlijk alleen maar meer, meer, meer mag worden?


Jep eenmaal begonnen wil ik ook tot t einde doorgaan, maar wanneer is t einde is de grens tussen te veel en gwn genoeg.
 
Uitspraak van JSKI op zondag 24 augustus 2014 om 15:07:
Heb het zelf vorige week zaterdag zover laten komen dat ik tot zondagnacht 5 goudstaven en 4 youtubes op heb gehad. Afgelopen nacht eindelijk voor het eerst normaal geslapen. Veel te veel van het goede.

Zijn er meer mensen die het herkennen dat ze na 1 a 2 pillen de controle kwijt raken en het eigenlijk alleen maar meer, meer, meer mag worden?


Waarom neem je dan zoveel mee? En heb je geen vrienden die zeggen dat je maar eens moet ophouden met bijnemen?

5 goudstaven en 4 youtube’s, man man man…
Uitspraak van PoppenGoHard op donderdag 28 augustus 2014 om 14:35:
We gingen bij n maat van meet zn tweeen snoepen rond 2 uur in de middag en twee anderen besloten ook mee te doen. Ik begon met n hele goldbar en die kickte wel lekker in (rollende ogen en trillende kaken zoals gewoonlijk met n hele), veel boswandelingen gemaakt en later nog n halfje bijgepakt en nog iets later weer n halfje bijgepakt (wel goed verspreid). Het werd al avond en we wilden nog ff door gaan dus nog n blauwe android bijgekocht en rond 8 n hele genomen, voelde er om half tien nog niks van dus nog n halve blauwe android gekocht en genomen. Om kwart voor tien besloot ik 2 lijnen keta te leggen en daar voelde ik me wel lekker door. Half elf nog n halve blauwe android naar binnen gegooit maar om kwart voor een nog niks gevoeld van al die androids. Ik moest half twee thuis zijn dus stapte om 1 uur op de fiets vervolgens na n kwartier BAM en die twee androids sloegen in, eenmaal thuis aangekomen zonder kauwgom heb ik mn tong en wangen kapot gebeten ik ben ook nog nooit zo hard gegaan! Kon mijn mond bewegingen ook niet controleren. Uiteindelijk om 6 uur sochtends uitgespaced en gaan slapen. Heb wel geleerd om te wachten voordat je pil inkickt tot je bijneemt want TE hard gaan is geen aanrader.


Ik heb dit verhaal ook wel eens meegemaakt. Maar dan meer dat ik na 1,5 (in 1x) route 66 en 0,5 rode wifi, speed gebruikt had. Vervolgens nog 4 halve wifi's bijgenomen. Maar bij mij sloeg geen bom in; totaal geen
 
Heb dit zelf ook redelijk erg gehad een aantal keer, is gewoon een kwestie van teveel nemen. Bij mij was het een keer na 6.5 witte speaker. En een keer na 8 oranje qtjes. Dit is natuurlijk absurd veel, maar onze vriendengroep vond het toen nogal leuk om zoveel mogelijk te nemen. Gewoon niet meer doen dus.
Ik heb zelf ooit ook een keer teveel genomen. Ik zat bij een maat. Ik had 2 xtc al ingenomen( sammies). Ze werkten zeer goed. Daarna had ik er nog 1 genomen en wou even gaan pinnen. Toen sloeg die pil in midden in de winkelstraat van Leiden vlakbij de pinautomaat. Het werd zwart voor mn ogen en ik stond in een waas voor de ingang van de hema de deur open willen te doen.
Ik zag vanuit me ooghoek een politie auto aankomen rijden. Ik werd toen in keer wakker in de politie auto en 2 agenten keken me recht aan. Hey.... Hallo politieagenten! Waarop de agenten reageerden 'Heb je drugs gebruikt?' Nee.. 'Wat deed jij voor de hema?" 'weet ik niet.... 0_0' Ik belande weer in een black out. Toen zat ik in 1 keer in mijn vaders auto op weg naar huis en pas in de ochtend was het uitgewerkt -_-
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 augustus 2014 om 17:01:
Waarom neem je dan zoveel mee? En heb je geen vrienden die zeggen dat je maar eens moet ophouden met bijnemen?

5 goudstaven en 4 youtube’s, man man man…


Omdat ik er maar 2 meenam maar daarna nieuwe ben wezen fixen etc. & Nee, die zijn er ook niet vies van.