Partyflock
 
Forumonderwerp · 1158126
Wie o wie van de partyflockers is net als ik verslaafd aan krachttraining, gezonde leefstijl en wat doen of laten jullie zoal om je doelen te halen?
 
Verslaafd is een groot woord..maar een beetje training gecombineerd met gezonde voeding is wel iets wat centraal staat in m'n leven (y)
genoeg anabole gasten hier op PF :lol:
Uitspraak van SuUsKe op dinsdag 25 maart 2014 om 17:39:
gezonde leefstijl en wat doen of laten jullie zoal om je doelen te halen?


Ik ren vaak !!!

( naar de tabaks winkel als mn shag op is haha )
Heb t niet over anabolen! Dat versta ik niet onder gezonde.leefstijl
voel me altijd wel voldaan na een uurtje uitleven
Ik ben verslaafd aan body combat. :lief: Maar wissel het een beetje af met andere dingen anders helpt het ook niet meer. :') Gezonde leefstijl.... liever niet. :nee: 8)
Ik doe altijd aan uitbuiken na het eten.
 
Ik heb een wekelijks 'rek en strek' uurtje bij Dynamo Eindhoven
Verslaving is aanwezig.... moet dagelijks trainen! Nu ik weer met mn 2e knie blessure zit (eerst linker knie, nu rechts :S) moet ik wel afkicken... te veel energie, chaotisch, chagrijnig... pfff. Hoop dat het snel over is en snel weer volop trainen!
 
Vroeger 4x in de week , nu nauwelijks nog
Het moeilijkste is een juiste tussenweg vinden in het sporten/voeding/rust,
maar dat je niet een asociale einzelganger wordt die niks leuks meer kan doen, dan kan het een obsessie worden.

Vooral mannen krijgen die obsessie vaak als ze eenmaal fanatiek gaan trainen.
Helemaal geen alcohol meer, amper uiteten kunnen omdat ze dan niet aan hun voeding komen en in paniek raken als ze een x onverwachts niet kunnen trainen.
 
Uitspraak van Insigne op woensdag 30 april 2014 om 23:21:
Vooral mannen krijgen die obsessie vaak als ze eenmaal fanatiek gaan trainen.
Helemaal geen alcohol meer, amper uiteten kunnen omdat ze dan niet aan hun voeding komen en in paniek raken als ze een x onverwachts niet kunnen trainen.


:LOL:

Doe gewoon normaal dan doet gij al gek genoeg :P
5dagen per week knallen in de gym en vreten vreten vreten om de drie uur:-)
 
Artiest XENO
ik word al moe als ik naar sport moet kijken....
Ik ben op zoek naar iomax afslankmiddel wie kent dan of heeft dat pv please
verslaafd... ? geobsedeerd, laten we het zo noemen :D
Uitspraak van SuUsKe op dinsdag 25 maart 2014 om 17:46:
Heb t niet over anabolen! Dat versta ik niet onder gezonde.leefstijl


nou nou, overdrijven is ook een vak:lol:
verslaafd, geobsedeerd.. hoe je t ook wil noemen :D
3 x in de week 10 km nordic walking vind ik meer dan zat (Y)
4 tot 6 x per week krachttraining met 12 maanden uit het jaar macronutrienten en calorieen bijhouden. (Google IIFYM ik eet nog steeds lekker en ga gewoon wel eens uit eten)

Momenteel aan het cutten. Van 15% naar 8% gegaan en ik blijf doorgaan tot ik merk dat ik me minder goed voel (Vorige keer 5-6% was ik niet vooruit te branden. Zag er sick uit, maar ging dood van honger en wilde nergens heen haha)

Denk dat ik niet lager dan 7% zal zakken en dan weer langzaam opbouwen/Recompen.
Houd ook goed de laatste ontwikkelingen bij op het gebied van training en voeding. (Eet hierdoor minimaal 600g groenten en 200g fruit per dag)

Paar dingen die misschien nog niet iedereen hier weet:
- Om de 2 a 3 uur moeten eten is onzin. Draait allemaal om totale hoeveelheid calorieen + Macro en Micronutrienten per dag.
- Na 8 uur eten wordt je niet dik van. Je verbrand net zo goed (Vaak zit je echter al aan je kcal voor de dag en dan nog daarboven op eten wordt je weer wel dik van)
- Ontbijt is niet de belangrijkste maaltijd vd dag. Wanneer je eet is volledig persoonlijke voorkeur en het een is niet per definitie beter dan het ander.
- Af en toe alcohol is niet slecht voor je progressie. Zolang je maar niet elke dag drinkt of na een trainings sessie gaat coma zuipen kun je best af en toe een drankje doen.
- Je verliest geen spier als je even een paar uur geen eiwit binnen krijgt. Gaat allemaal om de totale hoeveelheid per dag (Zorg wel na het trainen snel eiwit binnen te krijgen wanneer je volledig gevast traint)
- Je lichaam neemt prima meer dan 30g eiwit op per maaltijd.
- Een richtlijn voor maximale hoeveelheid spiermassa voor een natural = Lengte in gewicht. Bijvoorbeeld 1m80 is natuurlijke max circa 80kg op wedstrijd gewicht (3-5%)
Iemand die dus claimed natural te zijn met 1m75 en droog 90kg weegt lult uit ze nek. (Zo kun je een beetje de fake naturals uitfilteren op internet)
Train 5-6x per week. Dit doe ik niet voor gezondheidsredenen, maar gewoon omdat het een hobby is. Wat ik er voor doe en laat, niet zo veel.