Uitspraak van ~~JuSt NiCkY~~ op zaterdag 8 februari 2014 om 16:08:Is ook de leukste sportzelf train ik ook 5 dagen in de week (2x MMA, 2 tot 3x kickboksen, 1x grappling, 1x bjj). Alles om het totaal plaatje van mma goed te krijgen
Aah top! Nog een fan, waar train je als ik vragen mag?
Uitspraak van vliegensvlug op maandag 10 februari 2014 om 21:40:Aah top! Nog een fan, waar train je als ik vragen mag?
In Arnhem, Rheden en Velp. Binnenkort ook Apeldoorn weer. In Apeldoorn word het bij the beast of the east en bij de rest is het van Fight Spirit. Waar train jij dan?
Uitspraak van ~~JuSt NiCkY~~ op zaterdag 8 februari 2014 om 16:08:2x MMA, 2 tot 3x kickboksen,
wejoo ekte ekte deze!
Uitspraak van ~~JuSt NiCkY~~ op dinsdag 11 februari 2014 om 00:22:In Arnhem, Rheden en Velp. Binnenkort ook Apeldoorn weer. In Apeldoorn word het bij the beast of the east en bij de rest is het van Fight Spirit. Waar train jij dan?
Al die tijd nog in Enschede bij Training Center Twente
Uitspraak van vliegensvlug op dinsdag 11 februari 2014 om 22:09:Al die tijd nog in Enschede bij Training Center Twente
Oke oke... nice
Doe je het al lang?
Uitspraak van ~~JuSt NiCkY~~ op dinsdag 11 februari 2014 om 22:36:Oke oke... nice![]()
Doe je het al lang?
Nee sinds vorig jaar januari pas! Jij? Ben gelukkig nog zeker niet van plan te stoppen, vanavond er weer tegenaan










