Zijn er mensen die nagedacht hebben over " stof " ???
Ik weet dus niet goed waar ik men opzetje gaat bouwen
Zet ik het beneden, dan heb je na korte tijd veel stof op je gear omdat in de leefruimte de meeste beweging is op een dag. Zet je alles op je slaapkamer, dan heb je ook redelijk wat stof vanwege telkens bed in bed uit bed in bed uit, heel veel beweging met je lakens/donsdeken.
Dus ja, om zonder enige kosten stof vrij of een minimum aan stof kan je beter een aparte ruimte maken waar je alles installeert. Je kan natuurlijk altijd de regel maken om de deur te sluiten.
Maar, zijn er mensen die echt zo ver gaan om een installatie te plaatsen om je lucht te zuiveren van het opvliegend stof ?
Mensen met echt veeel gear, hebben mss 1 a 2 dagen nodig om heel de studio eens op te kuisen. Ik neem aan dat dit aannemelijk is

Althans ik heb niet veel gear maar ik kan niet verdragen dat er na 2 a 3 weken toch laagje stof op alles komt te liggen. Als je vaak werkt met hardware zie je je eigen vinger vegen in het stof. (zeker op gear met een zwarte kleur)
Dan een andere irritante hindernis zijn de draden. Je merkt dat sommige de kabels gewoon leggen waar je ze leggen kan, andere werken alles mooi weg achter een valse muurwand of plaatsen een extra paneel aan hun desk zodat alles niet zichtbaar is.
Ik vraag me af, hoe onderhouden jullie je studio ? Hoe houd jij ze netjes ?
Lijkt me toch een serieus werk
