Weer een brief die tussen de stapel zat ik ga hem hier even behandelen.
Een anonieme fan... Een vrouw welteverstaan,
Hoi!
Ik heb een probleem, ik vind alles vies in de seksualiteit.
Ik heb geen idee wat er mis met mij is, ik heb in het verleden wel vriendjes gehad, maar daar ging het niet verder dan knuffelen en zoenen, en dat vond ik al te heftig.
Ik gruwel echt van porno (man en vrouw, man en man) omdat ik de piemel en sperma zo vies vind
Echt heel vies. Ik word misselijk als ik sperma zie, of als ik ergens een gebruikt condoom oid tegenkom.
Ik gruwel ook van tongzoenen, zo smerig
Ik heb wel eens wat geprobeerd met mijzelf, maar ik krijg er ook niet in, daar beneden
Een tampon erin en eruit doen doet al godsgruwelijk veel zeer.
Ik ben autistisch, geen idee of het daarmee te maken heeft. Ik mis wel wat denk ik, als ik kijk naar hoe anderen genieten van dit gebeuren.
((( Misteryman zijn antwoord. )))
Het klinkt een beetje alsof jij helemaal geen man maar juist een vrouw zoekt. aangezien jij walgt van een penis of sperma. Dus ik raad aan om eens met een vrouw intiem te zijn. Verder kan het aan je autisme liggen dat je moeite hebt met intimiteit. Verder moet je je niet gespannen voelen als je een tampon inbrengt of jezelf vingert want juist die spanning zorgt ervoor dat je gaat verkrampen waardoor het pijn doet
Hoop dat ik je verder geholpen heb.
misteryman.