Goddank dat er mensen zijn waar ik het hier mee eens kan zijn, ik was al bang dat Partyflock massaal veranderd was in een Nationaal-Socialistische discussiegroep.
Denk dat over 30 jaar deze wereld een compleet ****** zooitje is
Het gaat er gewoon om dat de ouders van de gemiddelde allochtoon heeft gefaald in het goed opvoeden van zijn kinderen, waardoor het hier helemaal uit de hand gelopen is.
Slotje.
Het gaat er gewoon om dat de ouders van de gemiddelde allochtoon heeft gefaald in het goed opvoeden van zijn kinderen, waardoor het hier helemaal uit de hand gelopen is.
Slotje.
Het ergste is nog wel dat het hier zwaar racistisch eraan toe gaat en dat de admins er geen fuck aan doen
Je gaat je toch diep schamen om samen met dit soort tuig onder categorie 'mens' geplaatst te worden
Geloof me, er zijn Facebook pagina's met mensen die hakenkruizen als profielplaatjes hebben en waar mensen praten over een nieuwe ''Endlösung'', waar ook dit soort plaatjes en filmpjes worden gedeeld,
waar haat wordt gekweekt, en waar ook niks aan gedaan wordt. Is dat wat we noemen het ''Recht op vrijheid van meningsuiting''?
Dit filmpje is ook buiten alle proportie's, ik snap ook totaal niet dat het op welke fatsoenlijke pagina dan ook gedeeld mag worden onder het mom ''vrijheid'', het staat er namelijk haaks op.
Ik snap deze opmerkingen van jou dan ook heel goed:
Ik kan t wel op social media gooien maar dat is enkel een uitlaatklep.. Ik kan me niet herinneren dat flock zon 6/7 jaar terug ook zo zwaar beladen met racisten en haatzaaiers was ... Je kan gewoon niets doen aan de massa's domme mensen die dit soort bullshit geloven. De helft kent hun eigen geschiedenis niet eens, controleert geen bronnen, bekijkt een zaak van meerdere kanten.. Ik vind t diep bedroevend hoe mensen met elkaar omgaan en elkaar opfokken , provoceren en op elkaar reageren... Ziek hoe die anti moslim propaganda getriggerd door de vs zo veel impact heeft..
Anderzijds ook wel logisch gezien er te veel mensen zijn met de hersencapaciteit van een spaanplaat..
Klopt, en daarnaast krijg ik er een behoorlijk nare nasmaak van. Alsof we niks geleerd hebben van de gevolgen die zich in het verleden hebben afgespeeld. Nog geen 100 jaar geleden, en we zijn het weer vergeten.
Ik hoop dat er een tijd zal komen dat mensen zich bewust beginnen te worden dat ze de televisie het raam uit moeten knikkeren, en dat ze eens opzoek gaan naar zichzelf.
anti moslim propaganda
Moslims zijn zelf daar nog wel het meeste debet aan. Het is niet voor niets dat er wereldwijd negatieve sentimenten zijn als het om de islam gaat. Moslims hebben gewoon te veel op hun kerfstok. Maken dagelijks doden en maken anderen het leven zuur. zijn intolerant en discrimineren bij het leven.
Het is net de opkomst van nazi's waarvan mensen ook zeiden dat het allemaal wel mee zou vallen. Maar let op mijn woorden. De geschiedenis kan zich best weer herhalen. Moslims kunnen zich ontpoppen als nazi's van de 21ste eeuw (tot zo ver ze dat nu niet al zijn)
Je piept wel anders als je echt te maken krijgt met de intolerante aard van de islamitische cultuur.
Ach, feiten zijn feiten.
ik was al bang dat Partyflock massaal veranderd was in een Nationaal-Socialistische discussiegroep.
heb je t filmpje uiberhaupt gezien?
Neen, doe ik thuis misschien nog wel eff.
Je gaat je toch diep schamen om samen met dit soort tuig onder categorie 'mens' geplaatst te worden
Als ik de mogelijkheid had om 50 van jullie soort mensen naar een onbewoond eiland te laten deporteren, en in jullie plaats 50 Moslims mag verwelkomen, heel graag.
Maar dat moslims bij dragen aan overdraagzaamheid omdat hun cultuur intolerant is, dat is gewoon een fiet. Alles moeten wijken voor hun sprookejsverhaal. zie Timboektoe,
heb je t filmpje uiberhaupt gezien?
ik de mogelijkheid had om 50 van jullie soort mensen naar een onbewoond eiland te laten deporteren, en in jullie plaats 50 Moslims mag verwelkomen, heel graag.
Als ik de mogelijkheid had om 500.000 van jullie soort en 500.000 moslims naar een eiland te laten deporteren.....
Gewoon mensen die hier welkom zijn en gewoon meedraaien in de maatschappij, en die zijn er genoeg
En jij progressief? Je gedachte's zijn hartstikke primitief.
Timboektoe is al heel lang belangrijk centrum van gematigde islam, pas toen die haatbaarden paar maanden terug daar langskwamen ging t mis (n)
n die eigenlijk het ware gezicht van de hedendaagse islam zijn.
En dat zie jij dan als geldige reden om meteen alle moslims daarop te bekritiseren en te benadelen?
de radicale islam vertegenwoordigt slecht een paar procent van de moslims,
jij kijkt echt te veel televisie
Yeah right. Daarom zijn er zo veel problemen wereldwijd met al conservatievelingen.
Minimaal 1/3de is extreem conservatief / radicaal conservatief. Wereldwijd onder allem moslims zal het zomaar wel eens de helft kunnen zijn.
Ik gok op vele tientallen procenten.
Sowieso meer dan 1/3de.
Wereldwijd onder allem moslims zal het zomaar wel eens de helft kunnen zijn.
het is alleen wat het nieuws je verteld, die paar duizend extemisten op de miljoenen (miljard?) moslims...
graaf een schuilkelder joh, bangerik!
Waren het er maar een paar duizend. Dan zouden deze discussies wereldwijd niet gevoerd worden
Het zijn er vele miljoenen.
Op die dag word jij vermoord en dan piep je wel anders.
ongeveer 3% (ruimste schatting) van de moslims in NL is vatbaar voor ideeën radicale islam
ook internationaal zijn de meeste moslims tegen extremistische groeperingen:
Het overgrote deel is gewoon gematigd moslim
Op die dag word jij vermoord en dan piep je wel anders.
hitsig duimpjes drukken
nvu typetjes
nergens inhoudelijke reacties