Ik vind het feit dat er duizenden " theorien " zijn over welke pil welk effect heeft, terwijl de werkzame stof hetzelfde is.
Echt mensen zetten jullie jezelf maar voor lul, ik ga bij 120mg mdma juist en dan kan ik kiezen uit duizende snoepies maar niet allemaal heel innemen.
echt moe wordt je van die mensen
Ik heb dus met verschillende mensen in zelfde settings andere effecten gehad, zo waren er meerdere ook op PF die het zelfde ondervonden.
Ik had mdma pillen getest op 63mg waar je dus echt ziek van werd bij lage dosering, effect was ook afgevlakt, ze liepen ook slecht en niemand wilde ze in de omgeving hebben nadat ze ze hadden geslikt!!! vaag of lekker ging je er niet op... getest op mdma.... Zo waren er ook pillen die zeer gewild waren en andere wilde niemand hebben (explain that). En hoe toevallig hadden de mensen met wie ik ze slikte altijd soortgelijke effecten..
Zo heb ik een waslijst met pillen die zich heel anders gedragen per tijdsbestek of qua space of trip (of MDA, dopa) release, balans)........ sommige pillen trokken het serotonine systeem leeg bij 400mg... andere pas bij 800,
Slik ze ook al een lange lange lange tijd, maakt ook echt geen reet uit of er maanden of weken tussen zaten, de zelfde pillen hadden ook dezelfde effecten, en 'slechtere' pillen werkte erg vlak of je werd er goed ziek van.. en allemaal mdma.. want van mCCP ga ik trouwens bijna knock out... bij 25mg
En het ook maar net of de boel ook goed gefilterd is op slechte bestandsdelen... dit speelt zelfs een klein rolletje
Dus.. mijn bevindingen, en waarom zou ik er over gaan liegen. Dit is wat ik heb meegemaakt na +-20 verschillende type pillen vaker slikken per type, en ik hoor het ook van meer mensen.
Je kunt ook bronnen vinden met hoe je andere effecten aan mdma kan geven met Time release etc.
Ik dacht ook altijd van MDMA is mdma dus kocht wat en slikte hetzelfde product vaker, ook eerste dagen.... kwam er toch achter dat er grote verschillen waren, en dat die pillen die slecht waren ook nix waard waren of wat opleverde.. en nee ik verkoop ze niet maar iemand die ik ken dus wel, die kon me ook vertellen dat de X' pillen kr waren omdat iedereen ging klagen en die kocht hij niet meer omdat iedereen zoiets had van rot op met die tering troep. Toen hij goede had liep het meteen weer storm, en werd geslikt door random personen van overal en nergens.
.... hoewel troep (imo) nog amper circuleerd deze dagen, iedereen op Partyflock komt alleen goed spul tegen en hoe kan je dan een slechte ervaring krijgen?, dan kan je idd zeggen MDMA is mdma want als het goed werk.. werkt het goed