Partyflock
 
Forumonderwerp · 667730
 
Ik ben behoorlijk wat afgevallen omdat ik mijzelf ietwat te stevig begon te voelen.

Inmiddels ben ik lekker op mijn gewicht. Niet dun in ieder geval.

Nu hoor ik van verschillende mensen, met name mannen, en mijn vriend, dat een maatje meer toch mooier en vooral lekkerder is.

Wat vinden jullie mannen nou? Vol of slank?

En spreek ik dus niet over écht dun of écht dik.
 
Hmmm lekkurrr hou vast! :D
 
nou nancy, dat mag je wel vinden maare ik trap niemand de grond in hoor. Ik weet Heel goed hoe het is om een lat te zijn, en vreselijk je best doet om aan te komen en het lukt niet...

En nogmaals, Dit is mijn mening, zijn er Zat die dikkere/dunnere mensen mooier vinden dan vrouwelijk rondingen...
 
ik had het ook niet specifiek over jouw uitspraak :flower:
gewoon in het algemeen.

ik word er zelf soms al moe van, en ik ben niet eens zo dun %-) lijkt me heel naar voor mensen die er echt uitzien als een skelet, om steeds maar dat soort dingen aan te horen. net zo naar als mensen die te dik zijn, dat steeds maar weer op hun bord krijgen. dat was meer het punt wat ik wilde maken, veel mensen meten wat dat betreft met 2 maten (wat een mooie uitspraak :p)
 
no worries ;)

Drom moet je ook lekker je eigen ding doen, en gelukkig zijn met jezelf, en leave the others..
 
Van hele dunne mensen wordt er net zo goed gezegd dat het niet mooi is als van dikke mensen.
Alleen zijn er weinig mensen die proberen om zo dik mogelijk te worden, terwijl er wel dagelijks veel mensen bezig zijn met caloriën tellen, afvallen enz om maar dun te worden.

Wat dat betreft heb je gelijk dat het ten opzichte van dunne mensen niet netjes is om hun de grond in te boren.
Maar dat wordt hier toch ook niet gedaan of wel dan (tenminste, door mij niet)
Ik weet zelf ook hoe het is om je suf te eten en geen grammetje aan te komen. Dat is nog moeilijker dan afvallen!
Nancy, je wordt er idd schijtziek van, dat gezeik over je gewicht als je niet zo stevig bent... :@
obers die gaan bemoeien met de hoeveelheid die je eet, mensen die gaan roepen: "je gaat toch niet kotsen he" als je opstaat om naar t toilet te gaan en met die kinderafdeling heb je t zo af en toe ook wel gehad...
Daarbij zijn er voor dikke mensen veel meer mogelijkheden qua eetclubs en kleding... eigenlijk worden wij skinnies maar gediscrimineerd ;)
 
whehe, zo dun dat ik bij de kids moet shoppen ben ik net niet, aangezien ik redelijk lang ben. ik heb wel eens geprobeerd, en ik paste makkelijk in maat 164. dat vond ik wel apart :yes:
dat gedoe met dat iedereen denkt dat je nooit eet of alles uitkots vind ik ook uitermate vermoeiend :gaap:
zolang ik blij ben met mn lijf, wie is een ander dan wel niet om mij te vertellen dat ik "meer moet eten?" ik eet meer dan genoeg :@
sterker nog, ik ga nu lekker patat eten! :9
laatste aanpassing
Ik pas in rokjes met maat 140... met gemak nog wel :S

Enjoy the patat! Ik ga aan de zalm met creme fraiche :p
 
Ja dat is irritant, mensen die denken dat je te weinig eet enz.

Van de winter was ik best wel ziek, en een paar kilo afgevallen.
Ging ik een rokje passen, en ik was de enige in de winkel.
Begonnen die verkoopsters te roddelen over mij dat ik te dun ben voor een rokje, en dat dat tegenwoordig niet meer kan, een anorexia-figuurtje.
Excuse me????

Maar ja de kilo's zitten er nu weer aan gelukkig :D
Had je afgelopen week bij mij in t ziekenhuis moeten liggen... ik kon ze op mn kamer horen over mij... skinny, mager, spillearmpjes, etc, etc.... en bedankt he :/
wat een jaloerse mensen zeg!!

jullie zijn er super uit!
helaas zijn er andere mensen die dat niet kunnen hebben.!
 
Ja Tinkerbell dat lijkt me inderdaad vervelend! Maar aan de andere kant als je iets of veel te zwaar bent en je eet bijvoorbeeld een patatje ofzo, dan hebben de mensen ook altijd commentaar. Ze begrijpen volgens mij gewoon niet dat hele slanke mensen lekker in hun vel kunnen zitten, maar ook dikke mensen. Ik ken een aantal dikke meiden en die stralen gewoon. Hebben een knap koppie en kleden zich leuk, dus de uitstraling is goed. Jammer dat de mensen altijd commentaar moeten leveren!
Vol of slank.. Nou lijkt me niet moeilijk, ik ben liever slank!
 
Ja ik ben ook liever slank,maar ik ben ook gewoon slank.
Ik vind dikke mensen vaak veel minder mooi en slanke vrouwen veel mooier.
Lekker strak kontje en buikje :lief:
Ben blij zoals ik ben, ookal vinden mensen mij vaak te dun.
Kan me ook geen reet schelen verder, kben gewoon trots op mijn figuur en trek me er niks van aan!
Je hebt altijd wel mensen die overal om zeiken, de een is weer te dik de ander is weer te dun, lekker boeiend allemaal!
Ik vind slank gewoon mooier, klaar
Djoya, wordt er bij die dikke meiden die wel stralen evengoed nog commentaar gemaakt? Ik heb altijd t idee dat t minder opvalt als iemand loopt uit te stralen dat ie happy is...
 
Ik vind het gewoon lekker geil als een meisje beetje vol is

ik vind het ook geil als een meisje slank is

niet als een meisje te dik is
en niet als een meisje te dun is
 
Hoi Tinkerbell nou dat zal vast wel, maar dat zijn sterke vrouwen die er echt lak aan hebben. Ik kijk eigenlijk niet naar figuur hoor, want voor mij is de uitstraling die het doet. De uitstraling kan er voor zorgen dat een mager meisje of een dik meisje heel aantrekkelijk kunnen zijn. Ik moet wel zeggen dat ik het natuurlijk niet heb over meiden die dik over de 120kg wegen ofzo he, maar meer meiden die tussen de 80kg en de 100kg zitten. Niet extreem dik dus, maar wel stevig. Ach iedereen heeft zijn eigen smaak natuurlijk kijk maar naar KnuffolMutz, die overduidelijk slank mooier vind. Ik vind het alleen jammer dat mensen altijd maar commentaar moeten leveren. Laat iemand met een geweldige uitstraling lekker dik of dun zijn!
dag mensen ik moet toch gaan voor slank of vol slank want laten we eerlik zijn sex met dikke mensen is niet lekker alleen maar zweterig en beperkt niet dat dikke mensen geen mensen zijn maar ja ieder zijn eigen ding en op ieder potje past een deksel en ik wil gee grote jampotten
 
ieder een eigensmaak
daarom is deze topic dom je kan het niet uitzoeken
wat mensen willen omdat iedereen anders is
 
Artiest Pat Houston
Je kan best een idee krijgen! Als iedereen antwoord geeft op de vraag van het topic!

Mijn antwoord: Ik hou best wel van een beetje vol. Maar niet te vol. Als alles maar in verhouding is. Als ze maar iets uitstraalt.
 
hey mensen
vroeger was ik slank deed aan ateletiek en turnen, maar sinds dat ik in het ziekenhuis heb gelegen voor mijn darmen ging het mis ik moest aan de medicijnen (pretnison) waar je dik van word omdat deze vocht vasthouden. ik had er veel moeite mee dat ik dikker werd. maar nu heb ik het geaccepteerd. ik ben nu hoe ik ben! en als mensen dat niet kunnen of willen accepteren dan doen ze dat maar niet daar heb ik echt lak aan. ik weet dat ik veel mooier ben aan de binnenkant. je moet iedereen nemen zoals ie is. en gelukkig hebben mijn echte vrienden mij nooit laten vallen.ik heb er dagelijks nog mee te maken dat iemand mij niet kan accepteren. iedereen heeft een eigen mening en gelukkig zijn er ook mensen die mij waarderen zoals ik ben!

liefs manon
laatste aanpassing
 
tuurlijk waarom zouden vrienden je laten vallen odat je dik wordt?.
 
ik werkelijkheid gaat dat wel zoow. ben wel een aantal vrienden kwijtgeraakt. maar dat waren achteraf dus geen vrienden!
laatste aanpassing
 
euhh vrouwe slank..

en manne maak nie zo veel uit..
 
Slank :jaja:
 
Slank!

Chris
Weet je waar ik soms zooooo moe van wordt???
De media....elke vrouw die op tv is of in een magazine staat is picture perfect :( dat draagt niet echt bij aan een goed zelfbeeld wat vrouwen daardoor krijgen. Mannen denken vaak dat alle vrouwen eruit moeten zien als in de blaadjes die ze lezen (plaatjes kijken) en videoclips op tv enzo.

Er zijn zoveel vrouwen met eetstoornissen :(

Ik ben zelf net 3 kilo aangekomen, baal er wel van maar er zijn belangrijkere dingen zoals gezond zijn!!! Die kilootjes sport ik er wel weer af ;)
 
Weet je waar ik soms zooooo moe van wordt???
De media....elke vrouw die op tv is of in een magazine staat is picture perfect dat draagt niet echt bij aan een goed zelfbeeld wat vrouwen daardoor krijgen. Mannen denken vaak dat alle vrouwen eruit moeten zien als in de blaadjes die ze lezen (plaatjes kijken) en videoclips op tv enzo.


Wat een onzin :-)

Ik heb verschillende soorten vriendinnen gehad en de een was meer volslank en de ander slank.
toch waren ze allemaal aardig (daar gaat het per slot van rekening om).
OK ik prefereer slank, maar als ik iemand tegen was gekomen die in mijn straatje lag en toevallig wat meer gezet cq volslank was geweest, so be it.

Ik denk dat het probleem meer bij de vrouwen zelf ligt, ze zien iets en denken dat ze daar dan aan MOETEN voldoen(voor wie?).

Als ik 's avonds op de TV een jongen zie met een sixpack etc, dan krijg ik ook niet meteen een minderwaardigheidscomplex en ga ik zeker niet opeens ALLES eraan doen om ook zo uit te zien.

mannen zijn wat dat betreft over het algemeen gewoon wat relaxter.

Beetje lomp om de oorzaak van een eigen minderwaardigheidscomplex bij "de mannen die dat willen" te leggen ;-)

Chris
Is dat ook niet andersom Bridget ?

Ooit wel eens een "lelijke" man op tv of in een blaadje gezien ?

Dat achteraf dan blijkt dat 3 kwart homo is, is weer een 2e, maar toch ..

Alsof vrouwen niet allemaal een man willen zoals in de blaadjes?
Ik merk dat hier helemaal, niet dat dat forum een goede afspiegeling is van de maatschappij, maar al die meiden hier lopen ook te brullen om een fotomodel ..

Luna is het beste voorbeeld, echt boeined draait hij in mijn ogen niet, maar dat boeit meiden van de gemiddelde leeftijd hier niet ..
 
Nou ik zie toch behoorlijk wat lelijke mannen op TV Bartman :-D

Chris
 
njah.............................................

ego van de man speelt zeker ook een rol
 
ik was ook stevig maar door die feesten ben ik al 10 kilo kwijt en ik mis ze niet hoor! haha :D
Ach gossie nu niet meteen zelf de slachtofferrol op je gaan nemen he? ;)

Ik zeg ook niet dat de media alleen verantwoordelijk is! Ik denk wel dat het feit dat fotomodellen tegenwoordig een soort van popidoolstatus hebben veel meisjes geneigd zijn te denken dat dat de standaard is en dat ze daar an 'moeten' voldoen. Ook is eten uit stress of verdriet een veel voorkomend iets.

Maar goed je bent nog altijd baas over je eigen lijf, ik ben van mening dat als je echt ongelukkig bent met je figuur je echt wel in staat bent daar iets aan te doen!

En over het feit dat niet alle mannen perfect zijn, kwesties over dik en slank zijn toch vaak een vrouwen aangelegenheid die maken zich er veel drukker over als mannen ;)
Hoeveel kerels heb je niet die zelf een bierbuikje hebben maar tegen hun vriendin zeggen dat ze moet lijnen want ze heeft zo'n dikke reet?

Nee, ik ben niet aan het generaliseren, gelukkig zijn er ook nog genoeg leuke, aardige en lieve mannen op deze aardbol! Ik heb er daar een van, die zeurt gelukkig nooit over dit soort issues :)
 
ik heb gelukkig ook een vriend die het geen flikker uitmaakt pfff :D
 
Ik ben redelijk dun vorig jaar was het nog veel erger en toen dacht iedeer dat ik anorexia had terwijl ik gewoon ziek was... Maar het is niet alles om dun te zijn... En zeker als het niet allemaal in verhouding is... En een beetje vet vind ik wel mooi maar als je echt stevig bent vind ik wel dat de meiden er meer op moeten letten, want ik zie teveel meiden met een dikke buik en dan wel een kort truitje en dat vind ik geen gezicht...
 
idd waussie aka marytje!!! alleen ben ik dan wat dikker maar ik kan mij voorstellen dat het voor mensen die dunner zijn ook niet altijd makkelijk is!
Ik vind de meeste topmodellen niet eens mooi... dan denk ik echt... teringhee... wie heeft jou ooit knap gevonden?? Maarja, dat is niet helemaal t topic...

Persoonlijk vind ik dik vies, kan er nix aan doen, maar de kriebels lopen dan over mn rug... en met dik bedoel ik dan mensen met formaat 'villa rubens'... t zijn net allemaal yabba de hut's waar handjes en voetjes uitgroeien... :bah: En maar zeiken dat ze zo zielig zijn omdat ze er nix aan kunnen doen, ze zijn immers emotrionele eters?! WALGELIJK!! Je kan ook n appel pakken ipv 5 stukken taart nl.

Ik vind het wel wat anders waneer iemand n ziekte/medicatie heeft waardoor je tonnetje rond wordt... maar zodra je er wat aan kan doen: doen!!
Bridget, vrouwen zijn altijd al bezig geweest met hun uiterlijk, sinds er mensen bestaan denk ik :S

Maar ook jij kan niet ontkennen dat het tegenwoordig helemaal IN is, dat mannen ook ineens veel meer aandacht moeten besteden aan hun uiterlijk.
Niet al te lang geleden was dat gewoon een taboe.

De verhoudingen tussen de mannen en vrouwen is nu eenmaal veranderd.
Vrouwen stellen tegenwoordig ook eisen aan het uiterlijk van de man.
Iets dat ergens wel logisch is, ze hebben sinds de emancipatie mannen in principe niet meer nodig om welvarend te zijn, status te krijgen en te overleven.

Of eisen stellen aan zowel het uiterlijk van mannen en vrouwen iets goeds is, daar ga ik nu niet op in, daar zouden we een nieuw topic voor kunnen openen ;)

Maar laat ik het zo zeggen, als ik weer een keer iets met een dame krijg die zeikt over m'n kleding of kapsel kan ze meteen opzouten ;)
Ik doe dat ook niet bij de dames, ik hou niet van dat soort oppervlakkig gezeik.
Ik doe dat ook niet bij de dames, ik hou niet van dat soort oppervlakkig gezeik.


Kom-kom... je wilt toch ook dat je partner er leuk en verzorgd uitziet??
volgens mij heb je wel een lekker figuurtje damn de foto is ok iedergeval
 
Ja precies Tinkerbell dat noem ik nou ook dik! Ik denk dat we eerst eens moeten bedenken wat is nu eigenlijk dik? Waar ligt de grens? Is iemand die 70 kilo weegt ook dik of is die persoon volslank omdat alles in verhouding is? Ik denk dat het namelijk niet uitmaakt wat je weegt(let op niet de echt dikke mensen 100kilo en meer) als je maar lekker in je vel zit, want dan straal je dat ook uit. Dat niet iedereen op een volslanke dame valt tja dat kan over smaak valt immers niet te twisten. Mijn vriend valt niet op meisjes zoals Kate Mosh. Hij valt op volslank met grote (niet te groot) borsten en ronde heupen.
WALGELIJK!! Je kan ook n appel pakken ipv 5 stukken taart nl.


vind dit een zeer kortzichtige uitspraak!

in sommige gevallen geef ik jou zeker gelijk Tinkerbell, maar het heeft bij velen deels ook met de Spijsvertering te maken die niet zo snel gaat!

Ik zie vaak "perfecte" meisjes die zich vol kunnen proppen met al het lekkers om zich heen en absoluut niet aankomen!

Maar ken ook meisjes die bij het minst geringste "lekkere" dat ze eten al aankomen!

Dus de schuld ligt ook ivm eten niet altijd bij de persoon zelf!
Dynamic, ik ben er zo één die alles kan eten zonder aan te komen, en geloof me, als je 10 kilo ondergewicht hebt is dat niet leuk!

T staat los van je spijsvertering of je een appel pakt of 5 stukken taart, die keus maak je zelf en ik kots werkelijk op dat ruggegraatloze gedrag :bah: De keus die jij maakt welk voedsel je naar binnen werkt ligt bij jezelf, niet bij je spijsvertering!
 
ik heb zovaak gelijnd dat ik zelfs alleen op appels en thee heb geleeft maar afvallen ho maar ik heb het nu gewoon geaccepteerd maare 5 stukken taart krijg ik echt niet op hoor.
laatste aanpassing
5 stukken taart was ook als voorbeeld bedoelt he ;)
 
owwkee dan heb ik niets gezegt :d
;) ik bedoelde er mee te zeggen dat je niet perse taart of chips of drop o.i.d. hoeft te pakken als je n 'emotionele eter' bent (de benaming alleen al!!)
 
Budbundy76 ja inderdaad op mij ja. Vol slanke meid van 69 kilo bij een lengte van 1.68m. Durf dat best neer te zetten, want zit goed in mijn vel en schaam me er niet voor. Ieder zijn eigen keus zal ik zeggen.

Ik ben ook een tijd te zwaar geweest hoor. Na het overlijden van mijn dochtertje vond ik ook veel troost in lekker eten. Ja die keuze maakte ik echt zelf op dat moment, maar was door heel veel verdriet verteerd. Toen ik de dood van mijn kindje verwerkt had heb ik er wel gelijk iets aan gedaan en ben in no time door gezond te eten en veel te sporten afgevallen! Nu zit ik lekker in mijn vel en straal dat ook uit!