Uitspraak van verwijderd op woensdag 1 februari 2012 om 22:58:
Wat is dat toch met dat onderhoud aan PSN?
Dat vind ik ook een groot nadeel aan PSN, veel onderhoud waarbij veel features gewoon niet gebruikt kunnen worden.
Ook vind ik de updates langdradig, je moet ze eerst downen (duurt lang) en dan installeren (duurt ook lang)
Daarintegen, mag je klagen?Het is gratis (behalve spellen en add ons downen maar das logisch), heb je ook nog videoclips online,internet etc. Ik den dat ze meer content hebben dan xbox live.
Tja, voor xbox live gold betaal je ca 40 euro per jaar, maar ik moet zeggen dat het xbox live gebeuren heel stabiel loopt petje af voor een bedrijf dat het baggerbesturingssysteem windows heeft ontworpen.
Als er onderhoud is bij xb live kan je nog wel multiplayer games doen maar bijv. geen demo's downloaden en dat komt praktisch niet voor. Van het meeste onderhoud dat plaatsvind heb je als gebruiker totaal geen last van. Maar t belangrijkste en dat is voor mij multiplayer games spelen en dat kan je eigenlijk altijd doen.